Bertāna pārstāvētā EA7 Emporio Armani Itālijas čempionāta pusfinālu sāk ar neveiksmi

Latvijas izlases basketbolists Dairis Bertāns ceturtdien guva piecus punktus Itālijas A sērijas pusfināla pirmajā mačā, kamēr viņa pārstāvētā Milānas EA7 Emporio Armani komanda cieta zaudējumu.

EA7 Emporio Armani savā laukumā ar rezultātu 82:85 (13:21, 23:22, 29:27, 17:15) piekāpās Brešas Germani Basket vienībai, sērijā līdz trim uzvarām nonākot iedzinējos ar 0-1.

Bertāns šajā mača laukumā bija deviņas minūtes, kuru laikā realizēja savu vienīgo divpunktu metienu un visus trīs soda metienus.

Latvijas basketbolists veica vienu rezultatīvu piespēli, pieļāva vienu kļūdu, četras reizes pārkāpa noteikumus, izprovocēja vienu piezīmi un tika pie diviem efektivitātes koeficients punktiem.

Bertāna pārstāvētajā komandā rezultatīvākais ar 17 punktiem bija serbs Vladimirs Mičovs, kamēr pretiniekiem 20 punktus guva Mikēle Vitāli.

Daira Bertāna spēli klātienē noraudzījās arī viņa brālis Dāvis Bertāns no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Sanantonio Spurs.

Nākamo spēli abas komandas aizvadīs sestdien Milānā.

Jau ziņots, ka EA7 Emporio Armani ceturtdaļfināla sērijā ar 3-0 apspēlēja Kantu Red October vienību.

Pusfinālā iekļuvusi arī Ojāra Siliņa pārstāvētā Trento Dolomiti Energia, kas ceturtdaļfinālā ar 3-1 pārspēja Avelīno Sidigas vienību.

Pusfinālā Trento komanda tiksies ar pērnās sezonas čempioni Venēcijas Umana Reyer, kurai pērn finālsērijā zaudēja ar 2-4. Venēcijas komanda ceturtdaļfināla sērijā ar 3-0 pārspēja Kremonas Vanoli basketbolistus.

Siliņa pārstāvētā vienība pirmo pusfināla sērijas maču aizvadīs piektdien.