Kurucam seši punkti zaudējumā pret Hornets

Latviešu basketbolists Rodions Kurucs piektdien iemeta sešus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačā, bet viņa pārstāvētā Bruklinas Nets komanda savā laukumā ar rezultātu 112:123 (32:31, 18:37, 36:30, 26:25) piekāpās Šarlotas Hornets basketbolistiem.

Iesaistoties cīņā no rezervistu soliņa, Kurucs piektdien laukumā pavadīja 18 minūtes, kuru laikā iemeta visus trīs divpunktniekus, bet garām lidoja vienīgais trejacis. Vēl Latvijas basketbolista kontā trīs atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, viena kļūda un viena piezīme.

Kamēr Kurucs bija laukumā, Nets iemeta par deviņiem punktiem vairāk nekā ielaida, kas bija otrais labākais rādītājs komandā.

Nets vienībā rezultatīvākais ar 22 punktiem bija D'Endželo Rasels, kuram arī deviņas rezultatīvas piespēles, bet 20 punktus pievienoja no rezervistu soliņa laukumā iznākušais Demars Kerols. Savukārt pirmo spēli pēc vairāku nedēļu prombūtnes, kas bija saistīta ar pirksta traumu, aizvadīja viens no Bruklinas komandas līderiem Spensers Dinvidijs, kurš laukumā atgriezās ar 15 gūtiem punktiem.

Savukārt Hornets sastāvā 25 punktus iemeta Kemba Volkers, kamēr 22 punkti Džeremijam Lembam.

Abas komandas aizvadīja līdzvērtīgu pirmo ceturtdaļu, tomēr Hornets veica lielu izrāvienu otrā ceturkšņa izskaņā, kas pirmo puslaiku viesiem ļāva noslēgt ar 18 punktu pārsvaru (68:50). Otrā puslaika ievadā viesu vadība sasniedza arī 20 punktus.

Nets ar 32 uzvarām 64 spēlēs ir Austrumu konferences sestajā vietā, kamēr Hornets ar 29 panākumiem 62 mačos ir astotā.

Nākamo spēli Nets aizvadīs jau sestdien, kad viesosies pie Maiami Heat.