Siliņš gūst 12 punktus un ar Bertānu cīnīsies par Itālijas čempiontitulu

Latvijas izlases basketbolists Ojārs Siliņš ceturtdien guva 12 punktus Itālijas A sērijas pusfinālā ceturtajā spēlē, palīdzēdams Trento Dolomiti Energia komandai izcīnīt uzvaru un iekļūt finālā, kur būs jātiekas ar Daira Bertāna pārstāvēto Milānas EA7 Emporio Armani vienību.

Trento vienība savā laukumā ar rezultātu 84:76 (25:20, 11:21, 26:16, 22:19) pārspēja iepriekšējās sezonas čempioni Venēcijas Umana Reyer, sērijā līdz trim uzvarām gūstot virsroku ar 3-1.

Siliņš trešajā ceturtdaļā realizēja trīs tālmetienus pēc kārtas, palīdzēdams mājiniekiem atgūt vadību mačā.

Latviešu basketbolists šajā mačā laukumā pavadīja 24 minūtes, kuru laikā realizēja četrus no sešiem tālmetieniem, bet aizmeta garām abus divus divpunktu metienus.

Tāpat viņš izcīnīja divas atlēkušās bumbas, vienu reizi kļūdījās, četras reizes pārkāpa noteikumus un izprovocēja divas piezīmes, tikdams pie septiņiem efektivitātes koeficienta punktiem.

Uzvarētājiem pa 17 punktiem sameta amerikāņi Dastins Hougs un Ševons Šīlds, kuram ir arī Dānijas pase.

Otrā pusfinālā Milānas EA7 Emporio Armani ar 3-1 pārspēja Brešas Germani Basket vienību.

Pirms tam ceturtdaļfinālā Milānas EA7 Emporio Armani ar 3-0 apspēlēja Kantu Red October vienību, bet Trento Dolomiti Energia ar 3-1 uzveica Avelīno Sidigas.

Pērn Itālijas čempionāta finālā Trento komanda sērijā ar 2-4 zaudēja Umana Reyer basketbolistiem.