Tālu divpunktu metienu pēdējā sekundē realizējot Derikam Rouzam, Minesotas Timberwolves komanda svētdien svinēja uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačā.

"Timberwolves" savā laukumā ar rezultātu 116:114 (29:31, 35:36, 27:29, 25:18) pārspēja Fīniksas "Suns".

Rouzs kļuva par mača galveno varoni, otrajā puslaikā gūstot 29 no sava 31 punkta. Tikmēr Karls Entonijs Taunss pirmajā puslaikā sameta 28 no saviem 30 punktiem, bet spēles otrajā daļā viņš netika galā ar dubulto segšanu.

Tikmēr "Suns" rindās 21 punktu iemeta Tīdžejs Vorens, bet pa 18 punktiem bija Devinam Bukeram un Kellijam Ubre junioram.

"Timberwolves" otrajā puslaikā atspēlēja 11 punktu deficītu, bet mača uzvarētājs tika noskaidrots pēdējās sekundēs. Mājinieku noslēdzošo uzbrukumu ievadīja Rouzs, kurš 0,9 sekundes pirms finālsvilpes ar atlēcienu no sedzēja Mikela Bridžesa realizēja tālu divpunktnieku.

Citā mačā Indiānas "Pacers" savā laukumā ar rezultātu 120:95 (34:26, 22:15, 27:30, 37:24) pārspēja Šarlotas "Hornets".

Uzvarētājiem 21 punktu guva Viktors Oladipo, bet ar 19 punktiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Derens Kolisons.

"Hornets" rindās rezultatīvākais ar 23 punktiem bija Kemba Volkers.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Dāvis Bertāns svētdien guva sešus punktus, bet viņa pārstāvētā Sanantonio "Spurs" mājās ar 95:103 (26:38, 27:22, 20:20, 22:23) piekāpās Losandželosas "Clippers" vienībai.

"Spurs" komandā rezultatīvākais ar 30 punktiem un 14 atlēkušajām bumbām bija Lamarkuss Oldridžs, bet 19 punktus iemeta Rūdijs Gejs.

"Clippers" vienībā ar 27 punktiem, deviņām bumbām zem groziem un deviņām atlēkušajām bumbām izcēlās Tobiass Heriss, bet pa 18 punktiem guva Montrezls Herels un Patriks Beverlijs, kurš arī izcīnīja 12 atlēkušās bumbas.

Austrumu konferences un visas līgas līderpozīcijā ar 33 uzvarām 45 cīņās ir Milvoki "Bucks", kam ar 35 panākumiem 48 spēlēs seko Toronto "Raptors". Tikmēr Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas "Nets" ar 24 uzvarām 47 spēlēs ir sestajā vietā, bet 13.pozīcijā ar desmit panākumiem 44 mačos ir Kristapa Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas "Knicks".

Rietumu konferencē vadībā ar 32 panākumiem 46 mačos ir Goldensteitas "Warriors", kamēr Denveras "Nuggets" izcīnījusi 31 uzvaru 45 cīņās. Savukārt Sanantonio "Spurs" 48 spēlēs izcīnījusi 27 uzvaras, kas tai dod sesto vietu.