Sestdiena, 27. aprīlis
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

papildināta - Federers turpina ceļu uz septīto Vimbldonas finālu

Pieckārtējais Vimbldonas tenisa čempions Rodžers Federers pārliecinoši pārvarējis turnīra ceturto kārtu, kurā ar 6:4, 7:6, 7:6 pārspēja zviedru Robinu Sēderlingu, informē turnīra rīkotāji.Šveices tenisists, kurš pagājušā gada Vimbldonas čempionāta finālā piekāpās Rafaelam Nadalam, jau pirms spēles izteica pārliecību par panākumu spēlē ar Francijas atklātā čempionāta finālā pieveikto Sēderlingu.

Zviedram mača gaitā tā arī neatradās pretargumenti Federera teiktajam. Turnīra ceturtdaļfinālā pasaules ranga vicelīderis tiksies ar Ivo Karloviču, kurš netveramām servēm bagātā mačā ar 7:6, 6:7, 6:3, 7:6 pārspēja turnīrā ar septīto numuru izsēto spāni Fernando Verdasko.Pārliecinoši kungu vienspēļu turnīra ceturtdaļfinālā iekļuva turnīra ceturtais numurs serbs Novāks Džokovičs, kurš ar 6:2, 6:4, 6:1 sakāva Dudi Selu no Izraēlas. Par vietu pusfinālā Džokovičam trešdien būs jācīnās ar vācieti Tomiju Hāsu, kurš ar 7:6, 6:4, 6:4 pārspēja Igoru Andrejevu no Krievijas. Dramatiskā cīņā pirmo reizi pēc divu gadu pārtraukuma Vimbldonas čempionāta ceturtdaļfinālu sasniedza bijušais pasaules ranga līderis austrālietis Leitons Hjūits. Spēlē ar čehu Radeku Štepaneku Hjūits zaudēja pirmos divus setus (4:6, 2:6) taču prata lauzt spēles gaitu un pārliecinoši noslēdza maču savā labā (6:1, 6:2, 6:2). Viņa pretinieks turnīra nākamajā kārtā būs vai nu Štepaneka tautietis Tomass Berdihs, vai arī amerikānis Endijs Rodiks.