Rīgā +19 °C
Pirmdiena, 3. jūnijs
Ineta, Inta, Intra

Toress atkal laukumā, Spānija ar 6:0 apspēlē Poliju

To, ka Spānijas futbolisti varētu būt labā gatavībā dalībai Pasaules kausa izcīņas finālturnīrā, viņi apliecināja otrdienas vakarā Mursijā (Spānija) notikušajā pārbaudes spēlē, kurā ar 6:0 apspēlēja Poliju.Spānijas izlasei šī spēle bija īpaša arī ar to, ka pēc savainojuma izārstēšanas laukumā atkal varēja doties viens no komandas līderiem Fernando Toress. Viņš iznāca laukumā uz maiņu spēles 66.minūtē un jau desmit minūtes vēlāk guva vārtus. "Neesmu spēlējis gandrīz divus mēnešus un ļoti vēlējos atgriezties jau ātrāk, taču nebiju tik gatavs kā domāju," pēc spēles teica Toress.

"Treneris un ārsti nolēma mani "pietaupīt" mazliet, taču beigās izlaida mani laukumā un man izdevās gūt vārtus."

Jau spēles 14.minūtē rezultāts kļuva 2:0 Spānijas izlases labā. Divu minūšu intervālā spāņu labā vārtus guva Davids Vilja un Davids Silva. Pārējos četrus vārtus spāņi guva otrajā puslaikā. Vispirms 51.minūtē izcēlās Ksavi Alonso, septiņas minūtes vēlāk precīzs bija Sesks Fabregass, 76.minūtē rezultatīvs bija Toress, bet deviņas minūtes pirms spēles beigām sestos vārtus guva Pedro.

Pasaules kausa izcīņas finālturnīrā spāņiem pirmā spēle paredzēta 16.jūnijā, kad Durbanā tiksies ar Šveici. Vēl spāņiem priekšsacīkstēs jāsacenšas ar Hondurasu un Čīli.