Rīgā +2 °C
Trešdiena, 17. aprīlis
Rūdolfs, Viviāna, Rūdis

Juventus izcīna desmito uzvaru pēc kārtas, turpinot cīņu par A sērijas titulu

Itālijas A sērijas grands Turīnas Juventus otrdien izcīnīja jau desmito uzvaru pēc kārtas, turpinot cīņu par uzvaru čempionātā.

"Juventus" mājās ar 3:0 (0:0) uzvarēja "Spezia".

Centieni gūt vārtus pirmajā puslaikā "Juventus" komandai bija nesekmīgi, bet vistuvāk "golam" 42.minūtē bija Ronaldu, kura sistā bumba atdūrās pret vārtu stabu. 1:0 otrā puslaika 17.minūtē panāca Alvaro Morata, bet deviņas minūtes vēlāk pārsvaru dubultoja Federiko Čiesa.

Pēc pirmā vārtu guvuma tiesnesim bija nepieciešams noskatīties epizodes atkārtojumu, bet Čiesas vārti liekus jautājumus neprasīja.

Minūti līdz pamatlaika beigām piespēli saņēma Ronaldu, kurš no ne pārāk tālas distances izpildīja netveramu sitienu un nokārtoja "Juventus" desmito panākumu pēc kārtas.

Ronaldu šajā mačā guva savus 20 vārtus šosezon. Šādu rādītāju viņš vadošajās Eiropas līgās spējis sasniegt jau 12 gadus pēc kārtas. Portugālis pēdējo reizi mazāk par 20 "goliem" iesita 2008./09.gada sezonā, kad vēl pārstāvēja Mančestras "United". Tolaik viņš izcēlās ar 18 vārtiem.

Uzvara Turīnas komandai ļāvusi pietuvoties otrajā vietā esošajai "AC Milan", kas vairs ir tikai trīs punktu attālumā.

"Juventus" A sērijas čempionātā uzvarējusi pēdējās deviņās sezonās.

A sērijas līdere ar 56 punktiem 24 spēlēs ir Milānas "Inter", par četriem punktiem mazāk ir "AC Milan", bet "Juventus" seko ar 49 punktiem. Aiz vadošā trijnieka ar 46 punktiem ierindojas Bergamo "Atalanta", tālāk ar 44 punktiem seko "AS Roma", bet sestajā pozīcijā ar 43 punktiem 23 dueļos ir "Napoli".