Rīgā +2 °C
Piektdiena, 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

Juventus nostiprinās Itālijas futbola čempionāta galvgalī

Savas pozīcijas Itālijas A sērijas futbola čempionāta kopvērtējuma galvgalī nedēļas nogalē izdevās nostiprināt pašreizējiem čempioniem Turīnas Juventus, kas svētdien savā laukumā ar 2:0 (1:0) uzvarēja Palermo komandu.Spēles rezultātu 32.minūtē atklāja čīliešu pussargs Arturo Vidals (att.), bet 64.

minūtē pārsvaru dubultoja spāņu uzbrucējs Fernando Ljorente, kurš guva savus pirmos vārtus šosezon."Ljorente ir atmaksājis uzticībai, kuru visi esam viņam devuši. Priecājamies, ka viņš atkal gūst vārtus," pauda Juventus komandas galvenais treneris Masimiljano Alegri.Turīnas klubs šīs sezonas astoņos mačos punktus zaudējis tikai reizi, šajā laikā ielaižot vien trīs vārtus.Līdzās Juventus komandai bez zaudējumiem šosezon cīnās arī Sampdoria, kas sestdien savā laukumā nospēlēja 0:0 (0:0) ar vicelīderiem AS Roma, tādējādi ļaujot Turīnas klubam nostiprināties kopvērtējuma pirmajā vietā.Savukārt uz trešo vietu pakāpusies Udinese, kas svētdien ar 2:0 (2:0) savā laukumā uzvarēja Bergāmo Atalanta, bet šādu iespēju neizmantoja AC Milan, kas svētdien savā laukumā nospēlēja 1:1 (1:0) ar Florences Fiorentina.Citviet svētdien pirmos vārtus šosezon guva Napoli komandas argentīniešu uzbrucējs Gonsalo Igvains, kurš izcēlās ar hat-trick, bet viņa klubs savā laukumā ar 6:2 (1:1) sagrāva Verona.Pēc astoņām kārtām Juventus ir turnīra līdere ar 22 punktiem, bet AS Roma seko ar 19 punktiem. Pa 16 punktiem ir Udinese un Sampdoria komandām, bet ar 15 punktiem seko Romas Lazio un AC Milan. Ar 14 punktiem septīto vietu ieņem _Napoli._Citviet darbs Milānas Inter komandas galvgalī nopietni apdraudēts ir Valteram Macari, kuram kluba vadība netieši devusi divas spēles, lai labotu situāciju kopvērtējuma tabulā. Tajā vienība pašlaik ar 12 punktiem ieņem astoto vietu.