Rīgā +6 °C
Sestdiena, 20. aprīlis
Mirta, Ziedīte

Ibrahimovičs sezonas ievadā gūst divus vārtus un sekmē AC Milan uzvaru

Zviedru uzbrucējs Zlatans Ibrahimovičs pirmdien guva divus vārtus Itālijas A sērijas futbola čempionāta pirmās kārtas spēlē un sekmēja AC Milan komandas uzvaru.

Milānieši savā laukumā ar rezultātu 2:0 (1:0) pārspēja "Bologna" komandu.

Pirmajā puslaikā Ibrahimovičs savu vienu no vairākām iespējām izmantoja 35.minūtē, kad pēc Teo Ernandesa centrējuma uzvarēja "otrajā stāvā" un ar galvu raidīja bumbu tīklā.

Otrā puslaika piektajā minūtē pretinieku soda laukuma stūrī tika nogāzts Izmaels Benacers, un uz Boloņas vienība vārtiem tika nozīmēta "pendele". To devās izpildīt Ibrahimovičs, kurš spēcīgi trieca bumbu augšējā vārtu stūrī - 2:0.

"Uzvarējām, turklāt varējām gūt vēl vairāk vārtu. Ja man būtu 20 gadi, tad gūtu vēl divus vārtus. Bet man ir 39, nu labi, patiesībā - 38. Komanda spēlē labi, bet neesam vēl par 100% gatavi sezonai," teica Ibrahimovičs, kurš 3.oktobrī svinēs 39 gadu dzimšanas dienu.

Kā atzīmēja zviedru futbolists, bija svarīgi uzvarēt sezonas pirmajā spēlē.

"Mūsu mērķis ir spēlēt labāk nekā iepriekšējā sezonā. Jaunie puiši labi strādā un ir disciplinēti. Šosezon jāspēlē ar pārliecību un katrā mačā jāiziet laukumā kā finālā," pauda Ibrahimovičs.

Uz spēli klubs bija ielūdzis aptuveni 1000 skatītāju, starp kuriem bija medicīnas darbinieki, kuri martā un aprīlī cīnījās frontes pirmajā līnijā pret koronavīrusa pandēmiju.

A sērijas turnīrs turpināsies šajā nedēļas nogalē.

Aizvadītajā sezonā devīto gadu pēc kārtas A sērijas titulu ieguva "Juventus".