Madrides Atletico negaidīti nepārvar Spānijas Karaļa kausa astotdaļfinālu

Viens no Spānijas futbola spēcīgākajiem klubiem Madrides Atletico trešdien negaidīti nepārvarēja Spānijas Karaļa kausa astotdaļfinālu.

Astotdaļfināla atbildes spēlē Atletico savā laukumā nospēlēja 3:3 (1:1) ar Girona futbolistiem.

Tā kā cīņa pirms nedēļas Žironā noslēdzās ar rezultātu 1:1, nākamajā kārtā tika tieši Girona, kas viesu laukumā guva vairāk vārtu.

Vietu nākamajā kārtā Girona klubam 88. minūtē nodrošināja Borja Garsija, gūdams vārtus, kas panāca neizšķirtu 3:3.

Atletico komanda Spānijas Karaļa kausa finālā iepriekšējo reizi ieguva jau salīdzinoši tālajā 2013. gadā, kad tajā pieveica Madrides Real futbolistus.

Tikmēr zaudējumu atbildes mačā piedzīvoja Madrides Real, kas izbraukumā ar 0:1 (0:1) atzina Leganes pārākumu, taču divu maču summā guva virsroku ar 3:1.

Astotdaļfinālu pārvarējusi arī Sevilla, kas divu maču summā ar 3:2 uzvarēja Bilbao Athletic.

Otrdien ceturtdaļfinālu sasniedza arī Valencia, kas divu maču summā ar 4:2 uzvarēja otrajā līgā spēlējošo Hihonas Sporting, un Getafe, kas ar 2:1 pārspēja Valjadolidas Real.

Ceturtdien svarīgs atbildes mačs astotdaļfinālā būs Barcelona komandai, kas pirms nedēļas viesos ar 1:2 atzina Levante pārākumu.

Pērn par Karaļa kausa čempioni kļuva tieši Barcelona, kas finālā ar 5:0 sagrāva Sevilla vienību, pie šīs trofejas tiekot jau 30.reizi. Barselonas klubs pie šī kausa ticis jau četrus gadus pēc kārtas.