Rīgā +4 °C
Otrdiena, 19. marts
Jāzeps, Juzefa

Vārtiem bagātā spēlē Šteinbora Arka viesos zaudē Tobera Lechia

Divu Latvijas futbolistu pārstāvēto Polijas kaimiņpilsētu Polijas augstākās līgas cīņā svētdien Latvijas izlases vārtsarga Pāvela Šteinbora klubs Gdiņas Arka viesos zaudēja Kristera Tobera pārstāvētajai Gdaņskas Lechia.

Pēc nullēm uz tablo pirmajā puslaikā otrajā abas komandas sarīkoja uguņošanu, mačam beidzoties ar mājinieku uzvaru - 4:3 (0:0).

Jaunieceltais "Arka" kapteinis Šteinbors vārtos aizvadīja visu spēli, bet Tobers šoreiz palika uz rezervistu soliņa.

50.minūtē Šteinboru ar 11 metru soda sitienu pārspēja brazīlietis Flaviu Paišau, uz ko desmit minūtes vēlāk arī ar soda sitienu atbildēja Marko Vejinovičs.

Viesus vadībā ar bumbas raidīšanu savos vārtos 71.minūtē izvirzīja Jaroslavs Kubickis, bet ar saviem otrajiem vārtiem, šoreiz no spēles, Paišau sešas minūtes vēlāk rezultātu izlīdzināja.

82.minūtē pēdējoreiz vadībā izvirzījās "Arka" futbolisti, Vejinovičam vēlreiz realizējot 11 metru soda sitienu.

Uzvaru spēles beigās gan izrāva Tobera pārstāvētā komanda. 87.minūtē Lukāšs Zvolinskis rezultātu izlīdzināja, bet sev "hat-trick" ar ceturto realizēto 11 metru soda sitienu spēlē, pārspējot Šteinboru, pieliktā laika sestajā minūtē nodrošināja Paišau - 4:3.

"Arka" šobrīd ar 25 punktiem 27 mačos ieņem priekšpēdējo vietu turnīra tabulā, un tai ir priekšā cīņa par vietas saglabāšanu augstākajā divīzijā, kamēr "Lechia" ar 41 punktu ir septītā.