Sestdiena, 20. aprīlis
Mirta, Ziedīte

Olimp/Venta 2002 hokejisti Kontinentālā kausa trešajā kārtā paliek bez uzvarām

Latvijas čempione Olimp/Venta 2002 svētdien ar zaudējumu noslēdza Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa trešās kārtas turnīru.

"Olimp"/"Venta 2002" Olborgā notiekošā turnīra trešajā spēlē ar 2:7 (1:1, 0:2, 1:4) atzina vietējās "Pirates" vienības pārākumu.

Rīdzinieki jau pirms šīs cīņas bija zaudējuši cerības iekļūt finālturnīrā.

Sestajā minūtē Latvijas čempionus vadībā izvirzīja Aleksejs Širokovs, bet pirmā perioda otrajā pusē Čārlijs Kērti izlīdzināja rezultātu. Otrās trešdaļas pirmajās septiņās minūtēs Kirils Kabanovs guva divus vārtus un panāca 3:1, bet trešajā nogrieznī mājiniekiem graujošu uzvaru nodrošināja Jepe Juls Korsgords, Pjērs Olivjē Morēns ar diviem vārtiem un Juliāns Jākobsens. Līdz mača beigām pretinieku pārsvaru samazināja Ņikita Priede.

Jau ziņots, ka pirmajā cīņā piektdien "Olimp"/"Venta 2002" ar 1:3 piekāpās Baltkrievijas klubam "Gomeļ", bet sestdien ar 2:3 atzina Šefīldas "Steelers" pārākumu.

Latvijas klubs F grupas turnīru noslēdza bez punktiem, bet pa sešiem punktiem bija pārējām trim vienībām. Pateicoties labākiem papildrātītājiem, finālčetriniekā iekļuva Dānijas un Baltkrievijas komandas.

Tikmēr E grupas turnīrā uzvarēja un vietu finālturnīrā nodrošināja Leonīda Tambijeva vadītā Kazahstānas komanda Karagandas "Sarjarka", kuru pārstāv Edgars Siksna, Danila Larionovs un Deniss Fjodorovs.

"Olimp"/"Venta 2002" otro kārtu pārvarēja, uzvarot grupā, kurā bija arī Ungārijas, Igaunijas un Ukrainas komandas.

Trešajā posmā astoņas komandas sadalītas divās apakšgrupās, pa divām labākajām iekļūstot finālčetrinieka turnīrā. Turnīra uzvarētāja iegūs tiesības 2022./2023.gada sezonā spēlēt IIHF Čempionu līgā.

Iepriekšējā sezonā IIHF Kontinentālais kauss netika aizvadīts.