Piektdiena, 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

Balceram gūti vārti un rezultatīva piespēle trešajā AHL spēlē pēc kārtas

Latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers piektdien guva vārtus un veica rezultatīvu piespēli Amerikas Hokeja līgas (AHL) spēlē, ar 1+1 atzīmēdamies trešajā mačā pēc kārtas, tomēr Balcera pārstāvētā Sanhosē Barracuda savā laukumā ar rezultātu 4:8 (2:2, 0:3, 2:3) kapitulēja Beikersfīldas Condors komandai.

Balcers jau spēles 33. sekundē guva vārtus, bet ar rezultatīvu piespēli viņš atzīmējās pirmā perioda pēdējā minūtē, kad komandas biedram palīdzēja panākt 2:1.

Viņš šajā mačā divas reizes meta pa vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -3.

Balcers šosezon 54 spēlēs guvis 17 vārtus un veicis 23 rezultatīvas piespēles, būdams savas komandas rezultatīvākais spēlētājs, bet starp līgas debitantiem ieņemot astoto vietu.

Savukārt vārtsarga Matīsa Edmunda Kivlenieka pārstāvētā Klīvlendas Monsters komanda viesos ar 6:5 (3:2, 1:0, 1:3, 1:0) pārspēja Teksasas Stars. Kivlenieks šajā duelī atvairīja 36 no 41 pretinieku mestās ripas. Latviešu vārtsargs šosezon 35 spēlēs vidēji ielaidis 3,17 ripas un atvairījis 89,0% metienu.

Tikmēr vārtsargs Kristers Gudļevskis nespēja glābt Bridžportas Sound Tigers no zaudējuma 2:3 (0:0, 2:1, 0:2) Hēršijas Bears vienībai, kas ceturtdien uz AHL izsauca latviešu aizsargu Kristoferu Binduli. Gudļevskis šajā spēlē atvairīja 23 no 26 metieniem. Viņš šosezon 31 spēlē vidēji ielaidis 2,71 ripu un atvairījis 89,7% metienu.