Otrdiena, 19. marts
Jāzeps, Juzefa

Dzierkalam divas rezultatīvas piespēles zaudētā Čehijas ekstralīgas spēlē

Latvijas uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals svētdien atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm Čehijas ekstralīgas spēlē, viņa pārstāvētajai Plzeņas Škoda komandai ciešot zaudējumu.

Plzeņas hokejisti viesos ar rezultātu 3:4 (2:0, 0:1, 1:2, 0:1) pagarinājumā zaudēja Prāgas "Sparta" vienībai.

Dzierkals uz ledus pavadīja 21 minūti un 12 sekundes, kuru laikā trīsreiz meta pa vārtiem, zaudēja savā vienīgajā iemetienā un dueli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Turpretī uzvaru svinēja uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā "Mlada Boleslav", kas mājās ar 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) uzveica Liberecas "Bīlī Tygrži". Bičevskis 17 minūtēs un 12 sekundēs pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja astoņos no 14 iemetieniem un maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr neveiksmi cieta aizsarga Uvja Jāņa Balinska pārstāvētā Litvīnovas "Verva", kas izbraukumā ar 2:3 (0:1, 1:1, 1:1) piekāpās Kladno "Rytīrži". Balinskis 21 minūtē un 51 sekundē trīsreiz meta pa vārtiem un spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli uzvarētājiem izcēlās 49 gadus vecais Jaromīrs Jāgrs. Uzvaru nesošajos vārtos leģendārais čehs tika galā ar Balinska pretspēli.

No latviešu komandām sezonas ievadā vislabāk klājies "Mlada Boleslav", kas ar desmit punktiem piecās spēlēs atrodas turnīra līderpozīcijā.