Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Girgensons ar Lightning uzvar Maple Leafs hokejistus

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons trešdien Nacionālās hokeja līgas spēlē kopā ar Tampabejas "Lightning" izcīnīja uzvaru.

"Lightning" savā laukumā ar 4:2 (0:0, 2:0, 2:2) pārspēja Toronto "Maple Leafs", izcīnot sesto uzvaru pēc kārtas.

Girgensons uz ledus pavadīja 17 minūtes un 54 sekundes, no kurām vienu minūti un 41 sekundi spēlēja mazākumā un desmit sekundes vairākumā. Latviešu uzbrucējs izpildīja divus metienus vārtu rāmī, bloķēja vienu metienu, pielietoja divus spēka paņēmienus, pārtvēra vienu ripu un divas reizes zaudēja ripu, uzvarēja četros no septiņiem iemetieniem, bet viņa lietderības koeficients bija negatīvs -1.

Uzvarētāju rindās ar 2+1 izcēlās Breidens Points, bet pa 1+2 sakrāja Ņikita Kučerovs un Keidžs Gonsalvess.

"Maple Leafs" sastāvā vārtus guva Metjū Knīss un Džons Tavaress.

Austrumu konferences kopvērtējumā "Lightning" ar 80 punktiem 56 spēlēs ieņem pirmo vietu un nākamo maču aizvadīs naktī uz piektdienu pēc Latvijas laika, kad viesos tiksies ar otrajā pozīcijā esošo Karolīnas "Hurricanes" komandu.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vilmanis gūst četrus vārtus uzvarētā AHL spēlē

Latvijas uzbrucējs Sandis Vilmanis svētdien Amerikas Hokeja līgas (AHL) spēlē izcēlās ar četriem precīziem metieniem, viņa pārstāvētajai Šarlotas "Checkers" izcīnot graujošu uzvaru.

Hokejs

Vairāk Hokejs


Basketbols

Vairāk Basketbols


Futbols

Vairāk Futbols


Teniss

Vairāk Teniss


Volejbols

Vairāk Volejbols


Motoru sports

Vairāk Motoru sports


Vieglatlētika

Vairāk Vieglatlētika


Riteņbraukšana

Vairāk Riteņbraukšana


Ziemas sports

Vairāk Ziemas sports


Citi

Vairāk Citi