Tofoli iemet trīs ripas bijušajai komandai, bet neglābj Canadiens no neveiksmes

Monreālas Canadiens uzbrucējs Tailers Tofoli trešdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā guva trīs vārtus pret savu nesen pārstāvēto Vankūveras Canucks, taču neglāba monreāliešus no zaudējuma.

"Canucks" savā laukumā svinēja uzvaru pēcspēles metienu sērijā ar rezultātu 6:5 (1:0, 2:3, 2:2, 0:0, 1:0).

Uzvarētājiem ar trim punktiem izcēlās Bo Horvats un Broks Besers, kuri guva pa diviem vārtiem un rezultatīvi piespēlēja. Breidens Holtbijs tikmēr atvairīja 31 metienu, sešus no tiem pagarinājumā.

Otrā laukuma galā Kerijs Praiss palika vienas uzvaras attālumā no sava 350. panākuma karjerā.

Īpašs šis mačs bija Tofoli, kurš iepriekšējās sezonas nogalē pārstāvēja "Canucks" komandu.

"Nemelošu un teikšu, ka man vienalga, kurš gūst vārtus, gribu tikai uzvarēt spēlēs. Tieši tāpēc tāds zaudējums, kāds tika piedzīvots šodien, ir ļoti nepatīkams, jo mums bija iespējas uzvarēt," teica Tofoli.

Tikmēr Sanhosē "Sharks", kas pagaidām iztiek bez latviešu uzbrucēja Rūdolfa Balcera palīdzības, viesos ar 2:1 (0:0, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā guva virsroku pār Sentluisas "Blues".

Uzvaras vārtus guva čehu uzbrucējs Tomāšs Hertls.

Citā spēlē Edmontonas "Oilers" viesos ar rezultātu 3:1 (1:0, 0:0, 2:1) pārspēja Toronto "Maple Leafs".

Uzvaru nesošos vārtus trešā perioda vidū guva iepriekšējās sezonas vērtīgākais spēlētājs Leons Draizaitls. Mājiniekiem spēli nevarēja pabeigt starpsezonā no "Sharks" iegūtais Džo Torntons, kurš savainoja kreiso roku.

Tikmēr ceturto uzvaru pēc kārtas izcīnīja Vegasas "Golden Knights", kas mājās ar 5:2 (2:0, 1:1, 2:1) pieveica Arizonas "Coyotes".

Uzvarētājiem divus vārtus guva Šī Teodors, bet vārti un divas rezultatīvas piespēles bija Aleksam Tačam.

Vēl trešdien Minesotas "Wild" pretinieku laukumā ar 3:2 (1:0, 1:2, 1:0) uzvarēja Anaheimas "Ducks".

Uzvaras vārtus trešā perioda otrajā minūtē guva Jūels Ēriksons - Ēks, kurš atzīmējās arī ar rezultatīvu piespēli.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 8.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.