Piektdiena, 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

Tolvanens ieved Jokerit komandu Gagarina kausa otrajā kārtā

Pateicoties diviem Ēli Tolvanena vārtiem, Helsinku Jokerit komanda piektdien kļuva par noslēdzošo Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences pusfināla dalībnieci.

Konferences ceturtdaļfināla spēles piektajā spēlē Jokerit savā laukumā ar 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 1:0) pārspēja Soči hokejistus, sērijā līdz četrām uzvarām triumfējot ar rezultātu 4-1.

Rezultātu 27.minūtē, spēlējot mazākumā, atklāja viesu spēlētājs Dmitrijs Lugins, bet nieka trīs minūtes pirms pamatlaika beigām izlīdzinājumu panāca talantīgais Ēli Tolvanens.

Turpinājumā komandas devās pagarinājumā, kura 15.minūtē pēc lieliskas individuālās darbības vēlreiz izcēlās Tolvanens un ieveda savu komandu konferences pusfinālā.

Kā zināms, visas pārējās Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijas noslēdz četros mačos - Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Sanktpēterburgas SKA uzvarēja Čerepovecas Severstaļ, Maskavas CSKA uzvarēja Maskavas Spartak, bet Jaroslavļas Lokomotiv pieveica Pētera Skudras trenēto un Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Ņižņijnovgorodas Torpedo.

Līdz ar to pusfinālā SKA spēkosies ar Lokomotiv, kamēr CSKA tiksies ar Jokerit.

Austrumu konferencē vēl turpinās visas sērijas - Kazaņas Ak Bars ar 3-1 ir priekšā pret Habarovskas Amur, Čeļabinskas Traktor ar šādu pat rezultātu uzvar Ņižņijnovgorodas Torpedo, bet 2-2 cīnās Oskara Bārtuļa pārstāvētā Ufas Salavat Julajev un Omskas Avangard, kā arī Jekaterinburgas Avtomobilist un Magņitogorskas Metallurg.