Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ekonomists: Nākamais gads būs liesāks

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Z Līvmane
Z
Cik var to treknumu ēst? Vajag arī liesumiņu, lai labāk smadzenes darbojās! ;)
Norvēģis
N
Man šie teksti nav izprotami.Strautiņš jau damurgojies līdz tam, ka esot jāņem lētie kredīti, jo uz 5 gadi dodot bez procentiem. Ja Jūs abi strādātu reālajā ekonomikā, tad varbūt saprastu vairāk par ekonomiku.Gada sākumā valdība marinēja budžeta pieņemšanu, līdz ar to tika tērēta nauda pagājšgada apjomos un par jau noslēgtajiem līgumiem.Viss pārējais stāvēja uz vietas un nauda krājās valsts kasē.Tas arī rada to 0,5% IKP samazinājumu attiecībā pret iepriekš prognozēto, jo reāli nebija naudas aprites. Trešais un ceturtais ceturkšņi būs " negaidīti" labi.Variet sākt dzejot izbrīna pilnus optimistiskus tekstus jau tagad.
Hmmm
H
Nevar saprast, vai ar tiem epitetiem un alegorijām "liesāks" utt.parāda, ka lasītājus vērtē visai zemu, neciena vai vienkārši ierēc?
Sedlis
S
"Taču sagaidu, ka tā pieauguma temps gada otrajā pusē nedaudz nosēdīsies." Paredzu, ka 2020.jūnijā spīdēs saule.
Linda
L
Gašpuitis NAV ekonomists, bet IR šarlatāns. neko sakarīgu vai ekonomiskajās zinātnēs, vai arī atzītu pasaules ekonomiku žurnālu publikācijās viņš nav ne publicējis, ne arī atzīts pasaulē. Viņu pazīst tikai Diena redakcija, un SEB administrācija. Punkts. Ja Latvijā būtu labi un pasaulē atzīti ekonomisti, mēs sen izkonkurētu Šveici vai Austriju
vārds
v
gaidām 26.septembri , kad izšķirsies $ būt vai nebūt - kur analītiķi par globālajiem procesiem ?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Ir pienācis attālinātā darba laikmets(12)

Slimības Covid-19 izplatību ierobežojošie pasākumi lielam daudzumam uzņēmumu jau ir likuši attīstīt attālinātā darba iespējas, kuru potenciāls Latvijā līdz šim ticis maz izmantots.

Nozarēm plašāks atbalsts

Globālajai Covid-19 izplatībai kļūstot aizvien postošākai un dīkstāvē nonākot aizvien lielākam skaitam uzņēmumu, Latvijas valdība pagājušajā nedēļā ir lēmusi paplašināt to uzņēmumu spektru, kuri ...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses