Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Prezidenta kanceleja rosinās izvērtēt, vai bijušajiem prezidentiem jāpiešķir dzīvoklis

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Namturītis
N
Jā, ja komunālos rēķinus valststs nemaksātu, tad samērība dabiskā kārtā iestātos. Pensija (nezinu cik) viens komentēja, ka 4800. Cik no tādas var īrei atļauties, tik lielu dzīvokli no valstij piederošajiem lai apdzīvo. Domāju, mierīgi 5 ist. sanāk. Pietiek gan teprezentācijai gan pašiem ar visu cienību. Vairas k- dzes mašīnas izrēcieni arī izskatās pārnekaunīgi. Nevajag aizmirst, cien. prezidenti, ka šīs valsts iedzīvotājus labklājīgus Jūs neesat spējuši vai neesat nopietni pūlējušies padarīt. Arī Bairas k-dze nē!
tak ne jau aploksnēm
t
cēsu krutku ražotājiem škales avinu antonovu karginu.... pakalpiņiem samozvanciem
ja meitas cēsu krutku alus
j
nomaksātu nodokļus. tad jau nauda būtu
Armands
A
Jokaini gan – rodas iespaids, patreizējie eksprezidenti ir kā tikko no mātes miesām nākuši – t.s. iepriekšējā dzīves posmā bez jebkādas dzīvesvietas, nekad nav domājuši par to, ka vecumdienas tuvojas, Nez kā gan savas vecumdienas vadītu personas, kas savulaik kļuva par Latvijas prezidentiem, ja tagad nebūtu eksprezidenti? Zem tilta?
Ance
A
Kā saprotu, Daudze atkal parādijis savu nekompetenci... bet viņa par līdzcilvēkiem nošpļauties...
Uģis
U
Kāpēc neviens Saeimā to nav rosinājis? Vismaz, cik man zināms.
pragmatiķis
p
varētu piesaistīt prezidentu pensijas iztikas minimumam , tas būtu samērojams lielums ar prezidenta ieguldījumu
aplokšņu vīrs
a
tādiem kā zatlers tiešam nekas nepienāktos
ab
a
Šāda sabiedrības un "ekspertu" attieksme tikai norāda uz sabiedrības spēju cienīt un novērtēt valsts vadošās personas.. Jā šie cilvēki nav strādājuši šos 4 vai 8 gadus, piemēram, biznesā, kur noteikti būtu savus miljoniņus nopelnījuši un valsts budžetam nekas nebūtu jātērē. Jā šie cilvēki ir citas uzbūves un veikuši valstij nepieciešamo misiju iekšpolitikā/ārpolitikā un par to viņiem paldies, un gan Vaira, gan Zatlers savu ir paveikuši, lai kā ciniķiem patiktu riet. Un par to šīs personas ir pelnījušas esošās privilēģijas. Tad nu sanāk, ka uzņēmējiņš Šleserēns un daudzi citi viņam līdzīgie var dzīvot reprezentablos apstākļos, bet bijušās valsts pirmās personas nē.. Dīvaina sabiedrība un dubulta morāle..
neker muļķus
n
Nelej nu! Ja ŠIE cilvēki būtu 4-8gadus strādājusi biznesā ,tad viņi jau sen būtu spiesti pasludināt maksātnespēju!!! Laist muļki par valsts naudu (bez jeb kādas atbildības) un gudri muldēt katrs prot. kaut vai Andra Bērziņa ģimenes uzņemums "Kājiņas'. Izrādās tur vieni zaudējumi un VISA gada apgrozijums kopa 3340 Ls. ,kad -°salīdzinot paša Bērziņa VIENA mēneša pensija ir 4400Ls.)
  • 3
  • 0
? ab
?
Vai valsts pirmās amatpersonas tiek pielīdzinātas farsovšķikiem un zaglēniem?
  • 4
  • 0
siman.
s
Mēs esam viena no trūcīgākajām Eiropas valstīm ar zemu atalgojumu par darbu,un dzīves līmenis mums ir zems,salīdzinot ar citām Eiropas valstīm,tad arī prezidentiem uz tā labklājības fona un attiecīgā dzīves līmeņa valstī ,būtu jāpiešķir attiecīgi tie pabalsti kas viņiem pienākas.Tas ir pilnīgi nenormāli,kas pašlaik notiek Latvijā,tāda plaisa radīta cilvēku starpā.Bijušie prezidenti grib peldēties nodokļu maksātāju naudā ,bet pensionārs ,kurš visu mūžu ir godīgi strādājis Latvijas valsts labā,tagad nezin kā dzīvību izvilkt,saņemot smieklīgi zemu pensiju,kur te samērīguma princips.Vai visiem nav viens likums?Tāpēc cilvēki redzot šo vājprātu ,kas te notiek Latvijā ,bēg no šīs valsts kā no mēra.
kurbads
k
Tauta nevar uzturēt tik daudzus eksprezidentus un ar katriem 4 gadiem tie pieaugs. Mums iedzīvotāji samazinās ar katru dienu, pieaugums ir tikai uz migrantu un bēgļu rēķina, bet viņiem nekāda daļa nav par bijušajiem prezidentiem. Algas netiek palielinātas, jo nav budžetā naudas, nav veselībai naudas, nav izglītībai ... nav nekam, bet eksprezidentiem izrādās, ka ir gan dzīvokļiem, gan mēbelēm ( kaut kas traks, pat šiem nav uz kā gulēt?) un limuzīniem. Mums ir sava veida "oāze" , ko par FKTK sauc, tad nu lai šis kantoris ņem savā aprūpē eksprezidentus, liek savos štatu sarakstos un apgādā ar visu, ko nu šie bijušie vēlās- no A līdz Z . Jo , gan FKTK, gan eksprezidenti netika konsolidēti, samazināti un nekādi citādi nepievienojās visiem pārējiem, kas tika pakļauti zem āmura par algas atņemšanu. Un vēl šodien daudzi jo daudzi dzīvo zem iztikas minimuma. Tad kā lai uztur savu ģimeni, ja jāuztur, jāmaksā un jādod eksprezidentiem, ko??? Ir jābūt "griestiem". Zināmai summai, kuru nedrīkst pārkāpt, bet šobrīd, katrs no eksprezidentiem izvēlas vissvissviss to šikāko, dārgāko, kas pat Latvijā nav un jāved nez no kurienes. Un nevajag salīdzināt Latviju ar citām valstīm it sevišķi ar ASV un Vāciju.
tagadiņš.
t
Ar katru nākamo bijušo prezidentu prasības viņiem tikai aug un aug.Paši nodokļu maksātāji knapi var izdzīvot ,bet bijušie prezidenti ir iedomājušies ,ka viņi var grābt cik grib no nodokļu maksātāju naudas. Es vēl saprastu ,ja viņi būtu tautas ievēlēti prezidenti,tad tas būtu savādāk.Kaut kur zooloģiskā dārzā pa kaktiem vēlēti ,ne tautas vēlēti ne tautas gribēti ne mīlēti, bet visai tautai jāuztur kā karaļi. Lai piedod man,bet tas neiet nekādos rāmjos.
milics
m
Nekādas reprezentācijas bijušiem prezidentiem nav vajadzīgas, jo no darba ir aizgājuši un viss.Kādas te vēl reprezentācijas. Vai tad jau nepietiek reprezentēties?Lai sēž mierīgi un sagaida savas vecumdienas, ka to dara visi aizgājušie no aktīvā darba, jeb lai atgriežas savā pamatprofesijā. Nevar taču 4 gadu laikā aizmirst profesiju. Tas nav iespējams.Tas, ka aizstāvji runā,lūk, esot zaudējuši kvalifikāciju ir tīrā demagoģija, jo labs speciālists kvalifikāciju nezaudēs, tikai ,varbūt, drusku jāatkārto un viss.
Roberts
R
Mūsu valsts vadītāji kļūst arvienu neprātīgāki un nekaunīgāki Latvijas iedzivotāju aplaupīšanā un totālā iznīcināšanā ar "demokratiskām" un mežonīgā kapitalisma metodēm. Likums - viena taisnība visiem - ir pilnīgi sagrauts. Ja bij. Valsts prezidents Zatlers, savā dienestā būdams, nespēja valstī noturēt normālu dzīves līmeni, lai iedzīvotāji nebūti spiesti emigrēt, viņa un visu ministru darbība bija jāizskata prokuratūrai. Pie kriminalatbildības jāsauc vainīgie, kāpēc valsts kase ir tik tukša, ka normālas algas nesaņem mediķi, policija, skolotāji u.c. Tākā Zatlers nespēja valsti vadit viņam nekādas dāvanas no valsts nepienākās. Viņu uz nākošo termiņu neievēleja, tā tad strādāja ļoti slikti. Normālā, tiesiskā valstī par brāķa darbu samaksa nepienākas, kaut viņš butu prezidents, ķeizars vai karalis. Par taisnību mums ierindas pilsoņiem ir jācīnās, kaut mums iespējas apspiež un nospiež valdošie, kurus aizsargā, viņu pašu izdotie likumi, kā no tautas izspiest beidzmo asins pili ! Tautas apzadzējus uz Sibīriju!
ZT
Z
Ja tā padomā cilvēks ,kas visu mūžu godīgi un apzinīgi strādājis par mūža darbu saņem pensiju kura pielīdzināma iztikas minimumam.Bet te īss laiks prestižā amatā.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses