Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Vairāk par vienu 3D vāzīti

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
krējums skābais
k
Solis pareizajā virzienā - ar dejošanas un dziedāšanas apokaliptisku kultu esam iebraukuši tik dziļā grāvī, ka paši nezinām, kā no tā ārā tikt. Šis ir tikai mazs solītis pareizajā virzienā, jo konstruēšana, būvēšana, radīšana ir jāsāk jau no 5-6 gadu vecuma. Tāpat nevar cerēt uz ģimenēm, kurām paaudzēs nav bijusi doma ko darīt praktisku. Ar šādām tehnoloģiskām nodarbēm bērni paši iemācās fiziku, matemātiku, ģeometriju, ķīmiju un dažādas profesionālas iemaņas. Linda ir izkustinājusi kalnu - lai viņai izdodas!
Krējums Saldais
K
Nav runa par Lindu. Runa par sistēmu. Tu vari izstiepties vai sarauties tajās kompetencēs, bet skolā klasē tev pretī 40 cilvēkbērni, ar daļēji atrofējušām smadzenēm no teletūbijiem un androīdiem. Motivācija kaut ko darīt ir kādiem 5-7. Un kompeteču modeļa debilizējošais tukšums dabeigs arī tos 7. Lindai vienkārši sākumā būs jāiemāca to, kas nebija vidusskolā, tad, varbūt...
  • 0
  • 1
Krējums Saldais
K
"Viena no intriģējošākajām ir maģistra studiju programma Tehnoloģiju inovācijas un dizains izglītībai." . Nosaukums izcili latvisks. Par pašu programmu - augstskolā mācīt inovācijas jau stipri par vēlu un pēc kompetenču izglītības ieviešanas pilnīgi garām. Dārziņs ar skolu ražos kompetentus podziņu spiedējus, bet augstskola centīsies to iemācīt darīt inovātiski? Nesmīdiniet manas čībiņas :)

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Ir pienācis attālinātā darba laikmets(12)

Slimības Covid-19 izplatību ierobežojošie pasākumi lielam daudzumam uzņēmumu jau ir likuši attīstīt attālinātā darba iespējas, kuru potenciāls Latvijā līdz šim ticis maz izmantots.

Nozarēm plašāks atbalsts

Globālajai Covid-19 izplatībai kļūstot aizvien postošākai un dīkstāvē nonākot aizvien lielākam skaitam uzņēmumu, Latvijas valdība pagājušajā nedēļā ir lēmusi paplašināt to uzņēmumu spektru, kuri ...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses