Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Krievijas oligarhu bizness ir tik cieši integrēts rietumvalstu ekonomikā, ka sankciju noteikšana rada problēmas arī pašām rietumvalstīm

Sankciju apburtais loks

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
kur liela nauda, tur draugu nav
k
Jocīgākais ir tas, ka pēc būtības sankcijas pret Krieviju un sankcijas pret Latviju ne ar ko neatšķiras... Gan vienā, gan otrā gadījumā amīši publisko uzņēmumu/personu sarakstu, ar kuriem nebūtu labi sadarboties. Vienīgā atšķirība, ka Krievijas saraksts ir krietni garāks kā Latvijas saraksts, bet abi divi ir iebāzti vienā maisā, starpība nekāda.
ha
h
Sankcijas tikai attīsta Krievijas ekonomiku, jo krievi sāk ražot paši to, ko līdz šim iepirka:)))
hmmm
h
Padomju savienības viens no sabrukuma iemesliem - neko tā arī paši neimācijās ražot tādā līmenī, lai pēc desas nav jāstāv stundu garā rindā un no Itāļiem nopirktā Fiata tehnoloģijas taisītaiz Žigulils pat attālināti nelīdzinājas Mersedesam. Bet Krievija nav pat padomju savienība. Tie kas fano par "ražosim paši", kā likums neko nejēdz no reālās uzņēmējdarbības, loģisktikas ķēdēm, tehnoloģijām. Sēž drošvien kādā valts kantorī un filosofē ar dakšām pa ūdeni.
  • 1
  • 0
Trampelis
T
Nu redz ! Cik mēs ne divkosīgi esam ! Ja tā izdarītos kāds no Latvijas, tad gan mēs viņam iespraustu stīvo. Bet mums ir jāpiedod. Jo esam jeņķi !!!
Trollis JT
T
Vai tiešām dievišķie un apgaismotie , un demokrātiskie, no pārcilvēkiem sastāvošie Rietumi varētu jel kādi ciest no pāri plūstošā gudrībā pret kaut kādiem tur, krieveļiem pieņemtajām sankcijām? Ir taču zināms, ka krievi uz ceļiem atrāpos līdz Briselei, lai viņiem ierāda vietu, kur drīkstētu lūgt piedošanu. Tas notiks, tikai pacietīgi gaidiet!
...
.
Toties mazāka iespēja, ka iebrauks Briselē ar tankiem.
  • 2
  • 3
...
.
Bet zaudējumi un neērtības jāpiecieš. Ja pilsētiņā bodnieks amatu apvienošanas kārtībā ir arī bandīts un laupītājs, vai tad viņu jāatstāj nesodītu tikai tādēļ, ka esam paraduši iepirkties viņa veikalā?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Ceļā līdz Ziedonim un ar viņu

Māksliniece Velga Vītola muzejā sākusi strādāt, neko daudz par to nezinot. Tas gan viņai nekad nav bijis šķērslis – darbs dara darītāju.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses