Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā -1 °C
Apmācies
Piektdiena, 28. februāris
Skaidrīte, Justs, Skaidra
Tīši vai netīši, bet Tramps kopš stāšanās amatā ir sekmējis Putina sapņa īstenošanos

Trampa aizspogulija

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
trusis nejaukais
t
Kaarteejais Trampu apmelojoshais rakstinjsh - ko gan citu gaidiit no Kjezbera, aciimredzot izpilda uzdevumu pastaaviigi noriet. Vareeja pat nelasiit.
labvēlis
l
Kārtējā Trampa bezargumentu apoloģētika - ko gan citu var gaidīt no ekstrēmista ''trusis nejaukais'', kurš acīmredzot izpilda uzdevumu pastāvīgi noriet Trampa kritiķus. Varēja pat nerakstīt.
 • 1
 • 1
fakts
f
Tramps atstrādāPutina doto naudu!!!!
akts
a
Es, tēmu komentēt nespējīgais mēdīšanās šovmenītis, atstrādāju FSB naudu.
 • 1
 • 1
akts
a
Putins atstrādā tēvoča Sema doto naudu!!!!
 • 1
 • 5
Vārds
V
TOTĀLĀKAIS PROPAGANDAS RAKSTS! No Dienas smird kā no Delfiem. Tramps dara tieši to ko solīja, ja neskaita uzlidojumus Sīrijai, bet tie nebija nekas nopietns. Gan ASV, gan Eiropā aug patriotisms un drīz būs sacelšānās pret liberālistu, globālistu, pederastu un sātanistu murgu.
Tukšvārdiņam
T
Totālākais krievu nacista komentārs, kas novedīs Tukšvārdiņu līdz apsūdzēto solam! Nekādas krievu nacistu sacelšanās nebūs, būs cietums krievu nacistiem. Bet ASV politika nav atkarīga no konkrētā prezidenta. Piemeram, karu pret bin Ladenu ieskāka Bušs, bet pabeidza Obama. Jebkurš amerikānis prezidenta amata darītu to pašu. Pēc cenzūras domām aizliegts viedoklis, nekas, atkārtoju! Cenzūra joprojām ir kriminālnoziegums!
 • 1
 • 1
hmm
h
Gan Itālija, gan Malta ir atteikušas ielaist savās ostās kārtējo imigrantu kuģi. Bijušajam sociālistam Makronam un esošajam sociālistam Sančesam būs ko darīt brīvdienās.
hmm
h
Vācijā ir kārtējā škrobe. Sociāldemokrātu aktīvisti, kura ļoti atbalstīja imigrāciju un braukājusi par imigrantu nometnēm, nogalināja un sadedzināja imigrants. Multikulturālisms plešas plašumā.
GoodMann&ParexK&K
G
Nabazdzīgās Latvijas pārapstulbinātās tautas atbilde uz šādu spoguļošanos kā vienmēr būs negaidīta un apņēmīga. Pēc kārtējās masveida apdebīlošanās atkal tiks savēlēti komūnisti, naclopi un svoloči. Tas stipri patīk čekistu Pūtinam&Co ar krievbandītiem.
rusnaclopam
r
Slkaties, rusnaclops, ka atbilde nenotiek, iesēdinot jūs abus rusnaclopus, tevi un gapoņenko, vienā kamerā un totāli neiztīrot šīs krievu nacistu lapeles redakciju, kas piesedz un atbalsta FSB algotņu naida runu.
 • 1
 • 1
meli
m
Kārtējie meli! Trump ir pret kremli, pret hazāržīdu mafiju visā pasaulē un vinš ieviesīs beidzot kārtību. Latvians love USA. xxx
Skala
S
Meli- lieli meli- ķezberisms.
skats no malas
s
Citāts: "Merkele norādīja, ka Krievija varēs atgriezties tikai tad, kad būs panākts acīmredzams progress konflikta noregulējumā Austrumukrainā". Merkele piemin konfliktu Austrumukrainā (Donbasā), bet nepiemin Krimu. Krievija tika izslēgta no G8 tieši pēc Krimas okupēšanas, būtu loģiski runāt par G8 atjaunošanu tikai tad, kad Krievija būs atdevusi Ukrainai Krimu. Bet Merkele runā tikai par Austrumukrainu. Un kas zina, ko viņa domā ar "acīmredzamu progresu", jo tieši Vācija un Francija ir piespiedušas Ukrainu parakstīt Ukrainai galīgi neizdevīgu Minskas vienošanos. Pat ja Krievija būtu to izpildījusi pilnībā, Ukraina joprojām būtu ļoti neizdevīgā situācijā, kur Donbasu faktiski pārvaldītu Krievijas ielikteņi, bet Krima joprojām būtu okupēta. Merkeles politika ir "saņemsim no Krievijas ēzeļa ausis un atstāsim pašu ēzeli". Trampa politika ir "dosim Krievijai ēsmu, lai viņš būtu spiets atdot ēzeli".
krievnacisteļu ēzelim
k
tu rusdebilais krieveļu skolas izlaideni, KRIMA IR OKUPĒTA. TEVI NACISTELI GEBELSELI KOPĀ AR GAPOŅENKO IESĒDINĀT? Bet britu un spāņu vai britu un īru attiecībās tevi, deģneerāteli, par starpnieku nav aicinājuši, ute rusgebelseli. Jo vairāk tāpēc, rusdeģenerāteli, ka nacistiskajai krievelijjai pēc tavas loģikas būtu jāaiziet ne tikai no OKUPĒTĀS, RUSDEBILAIS NACISTELI, Krimas, bet arī Kaukāza, Pievolgas un Urāliem, par Sibīriju nemaz nerunājot :P Jau aizvēries, rusgebelseli okupanteli FSB algotni?
 • 1
 • 1
rushuntas idiottrollim
r
šīs dienas rusdebilgebelseļa analfabēteļa deģenerāteļa nosaukums. Eiropā, rushuntas algotni par rusnaida runu notiesājamais rusgebelseli, nav nekādu ASV koncentrācijas nometņu, ne lielu, ne mazu. Jau aizvēri melojamo caurumu, stulbais FSB algotnin idioteli nesekmīgais krievu skolas izlaideni?
 • 1
 • 1
rushuntas idiottrollim
r
Austrija arī ilgi bija 3. reiha sastāvā, kamēr daži nacisti netika pakārti pēc starptautiskā tribunāla sprieduma. Ko nu, sakautais rushuntas idiotgebelseli?
 • 1
 • 1
Zemessargs
Z
Krima sen jau ir KF sastāvā. UkrHUNTA vēl var cerēt uz Donbasas apgabalu, kā neatkarīgu Ukrainas sastāvdaļu. Bet zinot situāciju Ukrstānā, drīz jau Aizkarpati , un kas tur vēl jau izteikuši vēlmi par daļēju autonomiju, jo pie varas ir ZAGĻI, kas izlaupa un izpārdot Ukrainu. Un ar Krieviju tur nav nekāda sakara, tāpat kā ar ASV lielāko Eiropā koncentrācijas nometni, kas uzcelta pie Kijevas. KAM ?Tāpat zemes kas izpārdotas un pieder ASV-clan Baidan.
 • 1
 • 4
reptilis
r
...vajag vēl Obamu pievienot sarakstam!
 • 2
 • 2
Tu nejēga
T
Tu ēzeli.Krina nav okupēta,bet Ziemelīrija un Gibraltārs gan ir okupēti.Kāpēc neviens neliek UK atdot šīs teritorijas? Ai tāpēc ka uk laiza di..u asv???
 • 6
 • 11

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Ar tehnoloģijām aizstāj pārdevēja konsultanta darbu

Uzņēmuma Vivid Tech valdes priekšsēdētājs Ivars Mirošnikovs un pārdošanas vadītājs Andris Lūkins ir pārliecināti, ka nākotnē modernās tehnoloģijas aizvien plašāk ienāks gan mazumtirdzniecībā, ga...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses