Laika ziņas
Šodien
Slapjš sniegs
Lai gan vidējā rocība pieaug, ienākumu nevienlīdzība arvien ir augsta - aptuveni piektā daļa, joprojām ir pakļauta nabadzības riskam

Iedzīvotāju turība tomēr aug

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
3 tēva dēls
3
Vai nu es esmu nodzēries;);)vai nu,es nesaprotu kas šajā rakstā teikts?............../ja lejat ūdeni,tad lejat mazliet prātīgāk!
Alexa
A
Šo rakstu Dana pasūtīja, lai propagandētu cilvēku smadzenes?
deputâc
d
pie turibas var tikt tiksi.ņemt kukuļus.nemaksat nodokļus.andelet kautko pa kreisi
d.
d
Ja ienākumi aug tad ļoti svarīgi palielināt ražošanu vismaz lauksaimniecībā tā var būt stabīla nozare ,vis mazstabīlā ir komercdzīvokļi ,jo ir dārgi ,droši vien vajag pret tirgus pārmaiņām likt pretīm soc.dzīv un varbūt pat zupas virt.gan jau ārz.daž.tie noder ,pab jau gan uz inflācijas fona nekādi īpaši .
aga
a
Nu ja rēķina uz tiem dažiem palikušajiem vietējiem, tad protams, ka aug tie jūsu rādītāji. Beidziet tak reiz liet to ķīseli!!!!
Aga
A
Mēs visu esam darījuši , lai turība neaugtu, bet tomēr tā aug:(
d.
d
Jā,bet esot svarīgi netikai izmukt brīvībā, šoreiz no krīzes ,bet palikt.
 • 2
 • 0
Ga-Ga>Aga
G
A cego vii tak????
 • 0
 • 1
Labais
L
Kārtējais pie varas esošo pasūtījuma raksts.IESZĪVOTAJU IENĀKUMI KRĪT,NABAGI VAIROJAS.TIKAJ VALSTS NOZIEDZĪGAS MĀFIJAS BIEDRU TURĪBA AUG....
Kārtējais>Labais
K
Pie opozicijas esoša SC atbalstītāja bezfaktu bezpamata apgalvojums.
 • 5
 • 2
Vai saproti, ko raksti ?
V
"Rakstniek," tev vajadzētu saņemt 200 Eiro pensiju vai minimālo algu, tad gan tev tik lieli meli nerakstītos !!! Cik Latvijā ir minimālās algas saņēmēj, cik invalīdu un pensionāru, cik bezdarbnieku ? Kur rodas tavs vidējais ?
Beidziet !
B
Kas tādu murgu uzrakstījis ? Kuram nav skaidrs, ka visi vidējie rodas no lielajiem, naudas maisu saņēmējiem, kuriem bagātība aug un aug, bet trūcīgie kā dzīvoja nabadzīgi, tā dzīvo joprojām. Pensijas stāv uz vietas, algas minimālas, pabalsti tāpat, bet kā aug rēķini, izmaksas,medikamenti, pārtika un pārējais. Rīga nav visa Latvija, bet jūsu dzīves līmenis nav visas Latvijas.
benderovec>ganz
b
Neraksti melus-pirms raksti-pārbaudi ko raksti!
 • 1
 • 1
Ganzs
G
Viens no AirBaltic gadā saņem vairāk kā miljonu,bet pati lidkompanija krīt arvien dziļāk bedrē.divaini vispār.
 • 12
 • 1
????
?
Nabadzībā dzīvo lielākā daļa pensionāru, kur tā turība aug, ja piemetīs 2 evro???
?
?
Mazturība?
Pensis
P
No kuras vietas tā turība aug.
Trollis JT
T
Iedzīvotāju posts ir liels. Vakar knapi izdzīvoju ... mani Maksimā gandrīz notrieca ar pārkrautiem iepirkuma ratiem... pilnīgi apdullis izstreipuļoju ārā un desmit minūtes gaidīju, lai varētu šķērsot mūsu provinces pilsētas galneno ielu... mašīna pie mašīnas, visi šēž ... sejās izmisums... .
tāpēc ta
t
no PSRS algas tā ap 100 rublēniem sanāktu vai nu tikai īrei vai tikai paēšanai, ja būtu jāmaksā faktiskā cena. Tagad cilvēks, ja nesaņem minimālo, jau nopelna īrei un iztikai. Normāls dzīves līmenis, atkārtoju, ir tad, kad mēneša beigās trešdaļa algas paliek pāri, tātad algām jāaug vismaz pusotru reizi, bet, lai kaut vai apturētu emigrāciju - trīs četras reizes.
 • 7
 • 0
Trollis JT, īblis
T
Šīs dienas idiotšovmeņa nosaukums jau ir piešķirts, tāpēc nacists Trollis JT būs spiests iztikt ar atgādinājumu, ka normāla sabiedrībā pat ne ''turība'', bet apmēra vidējais dzīves līmenis ir tad, kad tu trešdaļu algas tērē īrei un komunālajiem, trešdaļu noēd un vel trešdsaa tev paliek kontā. Auto un pilni veikala plaukti bija neaizsniedams sapnis tikai padomju cilvēkam, šodien jau vajag vairāk.
 • 6
 • 4

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai KPV LV Saeimas frakcijā ir šķelšanās aizmetņi?

Kopā nobalsojuši: 577

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Uztrauc darbinieku pārvilināšana(5)

Kopš pagājušā gada 28. novembra Latvijā ir spēkā Darba likuma grozījumi, kas nosaka, ka turpmāk darba devējiem ir pienākums darba sludinājumos norādīt mēneša vai gada darba algas vai stundas tarifa b...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses