Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Konferencē nākamnedēļ diskutēs par iespējām izvairīties no mājokļu pieejamības krīzes Rīgā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Nata
N
Reāli jāiesaista bankas, pašvaldības, jāatrisina cenu nenormālā politika! JĀSTRĀDĀ, nevis jādiskutē. Diskutējat jau 30.to gadu. Sāciet reāli strādāt!
Arhitekte
A
Piektdien bija konference "Architecture of Migration" . Vai kāds to vairs atceras, ieskaitot organizatorus? Vai dzird atsauksmes ? Vai ši konference atstās kādas pēdas sabiedrības apziņā? Un vai šo nākamo konferenci kāds atcerēsies nākamajā dienā?
Jānis K.
J
Vēl ik pa brīdim ir tās konferences , ko organizē būvnieku padome vai lauksaimniecības atbalsta dienests- ilgtspējība, inovācija utt. Princips tāds- 1. mēs gada sākumā uzrakstām projektu; 2. attiecīgā ministrija ( šajā gadījumā- Ekonomikas vai Zemkopības ) vai VKKF piešķīr līdzekļus; 3. Organizatori organizē, organizatoriem tā ir nozīmīga ienākumu daļa 4. diemžēl šiem pasākumiem ir vāja publicitāte un zems apmeklējums, jo galvenās lietas - noorganizēt un saņemt apmaksu,- ir izdarītas, un apmeklējums un atsauksmes nav būtiskākais
  • 3
  • 0
Dana
D
Var būvēt mazus dzīvoklīšus 15 vai 20 kV.m., kā pašvaldības.dzīvoklus , nebūs konkurenti komercdzīvokļiem , var arī kopmītnes jeb pašvaldības hosteļus .
VVZ
V
Tā visa ir tukša muldēšana. Rīgā dzīvo 52% Latvijas iedzīvotāju. Krietna daļa atbēguši no reģioniem, un tā ir tikai oficiālā statistika. Kam vietas Rīgā nepietiek, tie emigrē. Dzīvokļus var būvēt bezgalīgi- līdz brīdim, kad reģioni būs pilnīgi tukši, un līdz tam viss ir bezjēdzīgi- visādi forumi, lampas un tukšmuldēšanas konferences.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Ar cerībām, ka kļūs labāk

Nozares, kas vēl nesen izaugsmes ziņā bija visai dinamiskas, ir kļuvušas par tādām, kuru darbības mērogi strauji samazinās, un tas notiek par spīti nesenajam straujajam darba samaksas kāpumam, ka...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses