Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Meklē zaļus risinājumus

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
khamzin
k
Секс без обязательств: без денег, все анонимно, реальные девки с реальными фото, без шлюх и кидал. Здесь девки сами хотят и первые пишут, я уже не первую снимаю здесь-- https://cuz.su/dating
juris
j
vajag domat par izdevigiem risinajumiem , bet ne zaliem ... bus ka ar oik ...
LatvijasNokija
L
Ražosim CO2 atsūcējus!!!!!!!!!!!!!! Vai CFI, kur bija tā aktīvā Tautas Frontes nodaļa (tas pats CFI, kurš gadiem ilgi barojās no CCCP militāristiem un apzaga krievu palkavniekus) vai tur nav pietiekoši zinātniskās domas, lai izveidotu CO2 absorbētāju?????
Greta T.
G
Ja es atbrauksu uz Latviju, tad Latvija klus par EKO -BIO - VALSTS.
2023
2
Krājiet malku! https://youtu.be/7sh_nlz43Pc
Pepe
P
Zagļi meklē zaļus risinājumus.
Gustite
G
Latvanijas vadiba, citu neko neprot, KA veikt bezjedzigas reformas un radit bezjedzigus jaunus projektus ik katru dekadi un uz ta rekina neierobezoti izlaupa Latvijas valsti un apzog latviesu tautu...to jau visu esam pieredzejusi un piedzivojusi......noladeta Gidman mafija...tad bija tada zaglu Kehra, Feifera, Ossa......mafija, kura paris dekades izlaupija Latvijas valsts milijonus, bet, tikai neviens no viniem lidz sodienai nav notiesats un sodits ar publisku naves sodu par vinu veigtajiem noziegumiem pret Latvijas valsti un pret latviesu tautu.
Juris Pigits
J
Ieviest zaļo enerģiju var dažādi. Var zinātniski pamatotā veidā, neizjūtot katastrofālas ekonomiskās traģēdijas, var to darīt debīli un galīgi bez zināšanu bāzes sastādīt graujošus, pat kaitīgus plānus nākotnei, kā to dara mūsu deputātiņi. Var ražot minerālmēslus, par pildvielu izmantot ogļu smalkumus, kas paliek pāri pēc kokogļu ražošanas. Ogļu smalknē saistītais c vairs nepārvērtīsies par CO2, kā tas notiek kokam sapūstot, vai sadegot. Šādi tiek izņemts CO2, ko izdala fosīlā enerģētika. Katrs vēja parks jūrā un jūras piekrastē daļu eneģijas varētu izmantot ūdens sadalīšanai jūras dziļumos bezskābekļa zonās, kādu mūsu jūrā netrūkst. Šādas zonas veidojas galveno kārt tādēļ, ka upes ienes jūrā organiskas vielas, kas sadaloties patērē ūdens skābekli, pie tam, ja skābeklis nav, vielām sadaloties veidojas metāns un tas ie 100 reižu bīstamāks klimatam, nekā ogļskābā gāze. Skābekļa badā neaug planktons, kas nosaka zivju resursus jūrā. Sadalot jūras ūdeni, skābeklis dziļumā viegli šķīst ūden
Osvalds
O
Es saprotu ka izmirstot cilvēkiem, šis mērķis tiks realizēts?
Saules panelis ļuļai
S
m Jahr 2050 könnten die Solarkraftwerke im Süden bis zu 17 Prozent des europäischen Strombedarfs decken – so das Ergebnis einer damals erstellten Studie. Dabei ging es nicht um Solarzellen, sondern um solarthermische Kraftwerke. Bei ihnen bündeln Spiegel das Sonnenlicht und verdampfen Wasser, das dann Turbinen antreibt, die Strom erzeugen. Um Mitstreiter für seine Vision zu finden, gründete Knies 2009 mit dem Club of Rome eine Stiftung, die Desertec-Foundation. Noch im selben Jahr gelang ihr ein Coup: Zwölf Unternehmen, darunter Siemens, E.ON und die Deutsche Bank, griffen die Idee auf und bildeten ein Konsortium, die „Desertec Industrie Initiative“.
ļuļa
ļ
https://www.welt.de/debatte/kommentare/article205539865/Gruenes-Erdgas-Die-Zukunft-der-deutschen-Energieversorgung-liegt-in-Afrika.html
  • 0
  • 0
VVZ
V
"Zaļums" ir tikai aizsegs nodokļu celšanai- zem it kā labiem nodomiem tiek veikts genocīds pret iedzīvotājiem. Un "zaļums" nemaz tik zaļš nav- vienai vēja elektrostacijai vajag līdz 200 tonnām metāla- ir jāizrok rūda, no tās jāiegūst metāls, un ne tikai tērauds, bet arī varš, kura rafinēšanā tiek izmantoti neekoloģiski procesi. Rotoru spārni ir kompozītmateriāls- fenola formaldehīda vai epoksīda sveķi un stikla šķiedra, kas arī ir jāsaražo. Un vēl ekonomiskais aspekts- lai vēja elektrostacija atmaksātos, vējam ir jāpūš dūšīgi, un tas nav Latvijas gadījums. Par ietekmi uz vidi (infraskaņa) šeit nerakstīšu. Un tā ir praktiski ar visu "zaļo enerģiju". Lauksaimniecībai tiek atņemtas zemes, lai iegūtu graudus (spirtu) vai rapsi (rapšu eļļa) biodegvielai. "Zaļums"šodien ir ekofašisms. citādi to nodēvēt nevar.
Vējaģenerators
V
Pareizā secība: a-nopērciet likumu, b-tikai tad sāciet biznesu!
Pareizāatbilde>ļuļa
P
Ja patiešām varētu Sahārā... tad tur vismaz ir kaut kāda loģika, jo Sahārā saule spīd un spīd. Ar beduīniem gan jau sarunās.
Čirkainais
Č
Es esmu jūsu hans: Latvija būs kā kapi un visur būs svaigs gaiss! Lai top!
krievs
k
Galvenais lai nepazūd OIK.......
  • 12
  • 0
vēlreiz
v
Saule Latvijā tikpat kā nerādās, vējš pūš kā pagadās, lielu paisumu nav, spirtu ražojoši zemnieki pazuda kurš 1949 kurš 1992. No kurienes to zaļo enerģiju ņemt taisās. Piebildei - ja bāleliņi nebūtu kaukuši 1986, būtu tagad te zaļa Krāslavas HES.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vērtē potenciālos scenārijus(1)

Parādoties pirmajiem ekonomiskās stabilizācijas aizmetņiem pēc Covid-19 uzliesmojuma izraisītajiem ekonomikas satricinājumiem, ekonomisti izteica prognozēs par to, kādi varētu būt tautsaimnie...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses