Laika ziņas
Šodien
Migla

Reklāmas aģentūra Mooz! maina nosaukumu

Reklāmas aģentūra Mooz! mainījusi nosaukumu uz Silverback, liecina informācija Firmas.lv. Reklāmas aģentūras nosaukums mainīts šā gada 9. janvārī.

Mooz! valdes priekšsēdētājs Ēriks Stendzenieks aģentūrai LETA sacīja, ka pagājušajā vasarā, pārdodot Mooz! reklāmas aģentūrai McCann, pārdeva tikai zīmolu, nosaukumu un reputāciju, bet pats uzņēmums palika viņa īpašumā.

Savukārt, lai raksturotu uzņēmuma ilggadējo darbību reklāmas nozarē, Stendzenieks atzīmēja, ka Mooz! savu darbību turpinās zem jauna nosaukuma - Silverback, nemainot uzņēmuma iepriekšējos rekvizītus.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka pērnā gada jūlijā reklāmas aģentūra McCann no Stendzenieka iegādājusies reklāmas uzņēmumu Mooz!.

Iepriekš Mooz! 95% kapitāls piederēja Stendzeniekam, bet 5% - Vitai Gaismai.

Kā liecina Firmas.lv informācija, Mooz! 2017. gadā strādāja ar 1,046 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,5% mazāk nekā 2016. gadā, bet peļņa saruka 1,7 reizes un bija 139 590 eiro.

Kompānija dibināta 1995. gada novembrī, un tās pamatkapitāls ir 3600 eiro. Kompānijas 35% kapitāls katrai pieder Vitai Gaismai un Gitai Šmitei, bet atlikušie 30% pieder Stendzeniekam.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Biznesa nepārtrauktība kā šā laika prioritāte

Plašpatēriņa elektronikas bizness Covid-19 pandēmijas laikā piedzīvo svārstības, tieši tāpat kā visa saimnieciskā dzīve. Taču situācija šajā jomā ir cerīgāka nekā daudzās citās nozarēs. Ir daudz fakto...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses