Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Atkritumu savākšanas sistēmai jābūt solidārai

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Davila
D
Labdien, Nekustamā cilvēki ir tie, kuri zina, kā, lai nāk viņu glābt, lai to līdzīgu, kad tie cieš. Šī Dāma LYSE man deva aizdevumu 50000 eiro bez manis sarežģīt uzdevumu līmenī dokumenti, ko pieprasa bankas, kas kredītu pieteikumiem. Ja jums ir finansiālās grūtībās, pateicoties tai, es tagad mana vietējā lielveikalā, tas ir mans pestītājs. Šodien es nezinu, ko darīt, tāpēc, ka ir iemesls, kāpēc es nolēmu, lai liecinātu viņa labā, jūs varat sazināties ar viņu pa e-pastu un sekot tā vadlīnijām, un jūs būsiet apmierināti ar 48 stundas maksimāli. Es varu apstiprināt, un no šī brīža tā ir noticis, ka jums ir nepieciešama aizdevuma, lūdzu, sazināties ar viņu. Tātad jūs, kas nepieciešama, piemēram, man, jūs varat rakstīt viņam un izskaidrot viņam savu situāciju, tas var jums palīdzēt, e-pasts : lysemarie3@gmail.com
Vai
V
solidaritāte izpaužas tajā, ka daži "taukmūļi" gūst fantastisku peļņu uz bezmaksas otreizējo izejvielu rēķina, bet iedzīvotāji - nodokļu maksātāji savelk jostu lai apmaksātu monopolistu nolobētos atkritumu izvešanas tarifus?
Ots
O
Ne gluźi. Šķirotos atkritumus savāc ,bet neapstràdā...un saņem atpakaļ no valsts resursu nodokli....tā nav peļņa bet kràpšana...tāpēc es vairs nešķiroju...tikai vèl rulonu plēves vēl nododu ,jo domàju ka tur pārstrādà..ceru.
  • 1
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli

Dari pats: Bišu vaska drāniņa

Plastmasas iepakojums nedara neko labu ne videi, ne ēdienam, kurš tajā iesaiņots, jo atsevišķos gadījumos no tā var minimāli izdalīties veselībai kaitīgas vielas.

Vides Diena

Vairāk Vides Diena

Tūrisms

Vairāk Tūrisms

Ceļošana

Vairāk Ceļošana

Dabas Diena

Vairāk Dabas Diena