Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Sāk inventarizēt aizsargājamos biotopus - tik vērienīga dabas vērtību apzināšana Latvijā notiek pirmo reizi

Latvijā sāk inventarizēt aizsargājamos biotopus

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Depo
D
Cerams ka intereses tiešām tiks sabalansētas un biotopi izpētīti. Nav tak vajadzīgas ntās slīkšņas un purvi, ja tos var pārveidot un radīt citas vērtības.
Skudra
S
Atveriet acis, mīļie cilvēki! Tā ir JŪSU zeme un JŪSU daba, kas tiks apsekota, lai saudzētu un saglabātu tās vērtības, kas paliks JŪSU bēniem un mazbērniem! Beidziet taču pukstēt, ja pat īsti nesaprotat, par ko šeit ir runa!
Ēdelweiss
Ē
Pieder tikai himna unkarogs....un tos napazaudēs , jo tie nevienam cilvēk nav vajadzīgi....Pārējais jau sen izzagts un iztirgots...
Rasina
R
Loti ceru, ka sis petijumam, netiks nauda nozagta no ES faondiem un Latvijas valsts budzeta, lai imitejot kaut kadas bezjedzigas darbibas mera laika, kad Latvija 80% iedziovtaju dzivo nabadziba, pusbada, nu vini petis kas Lavijas pieder, ja normalam cilvekam Latvija tas ir zinams bez jel kaut kadas petisanas.
Fakts
F
Kāds iespējams šajā avantūrā nopelnīs savu pirmo vai kārtējo miljonu
Muldonis > ->KĀDS
M
Esmu labi pazīstams ar daudziem t.s. "dabas aizstāvjiem" un viņu eko-fašistiskajiem uzskatiem. Tāpēc runāšu pret viņiem tik ilgi, cik vien spēšu, pat ja muldēt nāksies "bezsakarā". Cilvēki, esiet modri! Eko-fašisms lēnām bet ļoti pamatīgi izplatās , līdzīgi vēzim... !
  • 8
  • 4
->KĀDS
-
Jā, jā - vai tie bija lauksaimnieki, kas uzvārījās iztirgodami zemi dzelzsceļam, vai arī tev tikai tā likās un vienkārši bezsakarā muldies.
  • 2
  • 1
KĀDS
K
varbūt nopelnīs miljonu un divus, bet tas vēl nav droši zināms. Droši ir zināms, ka DAUDZI zaudēs iespēju nopelnīt pat diņišķo maizi ierobežojumu dēl, kas radīsies īpašumā atrasta lakstauga dēļ. Cik apstrādājamas zemes ir zaudējuši Latvijas zemnieki jaunbūvējamā dzelzceļa dēļ tikai tāpēc, ka sliedes nenovirzīja pa BIOTOPU?
  • 10
  • 4

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Sajust Veclaicenes burvību

Pirms gada Veclaicenes aizsargājamo ainavu apvidū, Alūksnes un Apes novadā, tika atklātas piecas dabas atpūtas mājas. Nesen mēs ar ģimeni devāmies nedēļas nogali pavadīt vienā no mājām, kas atr...

Vides Diena

Vairāk Vides Diena


Tūrisms

Vairāk Tūrisms


Ceļošana

Vairāk Ceļošana


Dabas Diena

Vairāk Dabas Diena