Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Nacionālā apvienība mudinājusi koalīcijas partnerus vienoties par kopīgu plānu Krievijas TV kanālu ierobežošanai Latvijas teritorijā

Lattelecom: TV satura kontroles iespējas ir ļoti ierobežotas

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
oskars
o
Mes nespejam atmaskot melus ,tikai tapec ka pasi melojam uz nebedu , pie tam neviens necensas noskaidrot patiesibu , vienkarsi parpublicejam Krievijas valstij naidigu valstu publikacijas..
saule
s
Es pati izlemšu kur ir propaganda kur nē.
v
v
Pati valsts saviem pilsoņiem uzgrūž radīto problēmu ar Krievijas tv kanāliem,bet pēc tam pati trekni bļauj,ka pilsoņi tiek nozombēti ar Krievijas tv propogandu.Cita lieta ir kas grib tas skatās,kas negrib tas neskatās.Būtu labāk piedāvājuši kādus tv kanālus no ziemeļu valstīm(Somija,Zviedrija,Igaunija).
Ezis
E
Latviešiem patīk kritizēt PSRS par to, ka tika ierobežota piekļuve ārvalstu medijiem, bet paši tagad mēģina šo praksi ieviest. :)
Juris Pētersons
J
Ierobežot Krievijas TV kanālus Latvijā ir nevajadzīgi, nevis neiespējami. Latvija izvēlas vieglāko variantu – iebāzīsim galvu smiltīs, cik dziļi iespējams, un tad mūsu pilsoņi neko sliktu neredzēs. Sabiedrība būtu jāizglīto, nevis mediji jāierobežo. Ļoti tuvredzīgs un slinks plāns, ja to par plānu var nosaukt
Hūgo Vācietis
Ir vajadzīga vienīgi griba ! Bet lattelekomam Putins ir pametis kādu apgraužļātu kauliņu ! Un viss ! NEVAJAG MELOT !
Toms
T
Runa i par TV ierobezosan un to var izdarit, tacu, izskatas ka LATTELEKOM to nevelas dart. ja tads velas skatities propaganda interna ta ir vina brisa izvele, bet Latvijas valsts teritorija DP, valdibas institucijam ir jaierobezo propoganda Latvijas telivizija, jo ta ir valsts valdijuma un regulejuma. Kur tikai skaties, latvija visiem ir visadas problemas, lattelekom nevelas ierobezot Krievijas propogantu, atrunajas ka to var skatities internet, Latvijas celi bruk un tie netiek remonteti, jo naudu nozog Latvijas prezidenti, ministri, ieredni, deputati...tiek atrunts ka celu esot par daudz ....un ta jau 27. gadu idioti izdoma visu ko, lai tikai neko nedaritu, bet sanemtu lielas algas un neierobezoti zagtu.
arī Toms
a
Vispirms-atceries ka zagt nav labi, tajā skaitā citu nikus. Otrkārt atceries, ka svešu valstu propoganda nodara daudz ļaunuma.
 • 2
 • 6
Garāmejot
G
Sanāk tā , ka arī demokrātiskā iekārta nevar iztikt bez iepriekšējā režīma informācijas ierobežošanas paņēmieniem - cenzūras ?! Kādreiz klausījamies Amerikas balss pārraides , bet režīms cītīgi tās traucēja ar Pērnavas ielas traucētājiem . Tātad režīms baidījās no cita viedokļa informācijas un centās to ierobežot . No kā baidāmies mēs , ja esam droši par savas pārliecības patiesumu . Liela daļa Latvijas ekonomikas ir Krievijas biznesa darbībā . Uzņēmumus un Latvijas zemes izpērk Krievijas bagātnieki . Tur nekādu problēmu nav . Cilvēki skatīsies satelīta tv pārraides un , ko tad tagad katrā mājā kontrolēs , ko cilvēks skatās ?! Pret militāru pārspēku ir jaturas ar militāru pretspēka pozīciju un ne vienmēr tas nozīmētu , ka ir jākaro - pietiek ar zināšanu , ka arī citi ir spējīgi sevi aizstāvēt . Ierobežojot nepatieso informāciju mēs faktiski atzīstam savu nespēju atspēkot nepatieso informāciju ar patiesiem faktiem !
tieši pa vidu>garāmejot
t
Tam lielā mērā var pievienoties: kamēr netiks vaļā no Krievijas ietekmes-te nekas nemainīsies...
 • 1
 • 6
Neslāvs
N
ja Lattelecom nav spējīgs aizvākt krievu propagandu, tad laiks samazināt "mazo" aldziņu Jurim Gulbim!
krievs
k
ja Lattelecom it kā nevar, tad atlaižam lattelecom vadību un jautājums fiksi atrisināsies. Protams, ka var, ja vien grib.
 • 7
 • 5
P
P
Ja man kāds gribēs uzspiest skatīties to,ko kāds sadomās ,vispār atteikšos no Lattelekom un viasata.Lattelekom nepadodieties saujiņai karjeristu,Jūsu TV programmu saturs ir loti labs un galvenais cena pieņemama.Nāk vēlēšnas un bez krieviem nu nakādi.
G>P
G
Tu vari ne tikai attiekties: Tu vari pat aizvākties uz savu rodinu skatīties un klausīties Kremļa lakstīgalas katru dienu pēc sirds patikas...Tāpēc tev nav jādzīvo ārzemēs...
 • 11
 • 7
Schneider
S
Nevāvuļojiet par internetu, vienkārši aizklapējiet Gebelsa propagandu televīzijā, ar to jau pietiks, lai тётя Глаша no Latgales sādžas vai Maskačkas dzīvokļa neplātītos kaimiņienēm, ka Ukrainā banderovci krievu bērnus ēd brokastīs. Un dodiet iespēju pašam nokomplektēt raidījumu paku, nekad neticēšu, ka Pukistāna jums nepiemaksā par to, ka nav nevienas, kurās nebūtu Kiseļ-TV kanālu.
tur
t
nekas nav līdzams bez repatriācijas: Tādas tas tjotas te bija, kad iebrauca-melnas un netīras-un tādas ar paliks uz mūžiem...
 • 6
 • 5
LL
L
Nožēlojami. Vai tad pat kanālu pakas nav iespējams izveidot? Kā kādreiz Izzi - sporta paka, zinātnes paka, mūzikas paka, filmas utt. pat tik daudz nevar? Tas galu galā ir abonenta patērētāja tiesību pārkāpums. Nedrīkst var varu uzspiest to, ko cilvēks nevēlas skatīties un vēl prasīt par to maksāt. Ir taču tehniski iespējams abonentam pašam izvēlēties savus kanālus.
GT>LL
G
Pievienojos: Lattelecom-liels Krievijas atbalstītājs....
 • 9
 • 7
izklausās jocīgi
i
Ja valdība vēlas ierobežot iedzīvotāju brīvu izvēli, vai tad to nesauc par diktatūru?
neizklausās>izklausās
n
nevienai valstij nav jāizdabā iebraukušajiem imigrantiem. Tiem braucot dzīvot uz sev svešu valsti jārēķinās, ka tur nekas nebūs kā pie viņiem Rodina...
 • 6
 • 8
to En
t
Palasīju. Izlasi arī Tu, vēl iesaku izlasīt Satversmes vismaz vienu, 100.pantu. Diktatūra (lat. dictatura, an. dictatorship, vc. Diktatur, kr. диктатура) - neierobežota valsts varas realizācija, kas stāv augstāk par likumu un tiek īstenota, neatkarīgi no tā, kāda ir sociālās iekārtas forma. Šī vara tiek realizēta jebkādām - arī nelikumīgām vai vardarbīgām, - metodēm, nerēķinoties ar padoto sabiedrības slāņu vēlmēm un interesēm, propagandas ceļā nomainot tās pret diktatūru īstenojošās elites vērtībām un interesēm. Diktatūrā diktators ir elements ar aktīvo socializācijas spēju, bet citi elementi un zemākās varas ir pakārtoti diktatori vai elementi ar pasīvu socializācijas spēju attiecībā pret augstāku diktatoru, bet ar pietiekami lielu pozitīvu socialitāti pret diktatora formulētajiem mērķiem un prioritāti.
 • 4
 • 8
En
E
Palasi, kas ir diktatūra.
 • 9
 • 5

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Mūsu, nevis Nila Rīga!(13)

Pēdējā laikā publiskajā vidē dzirdamā retorika par kādām nebūšanām liek aizdomāties, ka brīžiem pārāk daudz enerģijas nelietderīgi izniekojam to nosodīšanā, kurus uzskatām par vainīgiem, šausminoties...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē