Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +2 °C
Skaidrs
Sestdiena, 8. maijs
Staņislava, Staņislavs, Stefānija
Jebkurš iesaistes līmenis mazina radikālismu, atsijā primitīvismu, ļauj saprast rīcības

Tēvijas sargu pieskaitīšana

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
politologs piespiedu kārtā
p
Jautājumi Kolātam - 1. Vai Ādolfs Hitlers pēc ievēlēšanas reihstāgā un iecelšanas reihskanclera amatā kļuva mazāk radikāls? 2. Ja jūs pieprasāt atļaut nacisma propagandu, uz lāda panmata aizliegsiet islamofašisma propagandu un kūdīšanu uz teroraktiem? 3. Ja satr gatavs sēdināt pie galda nacistus, vai esat gatavs nosēdināt pie tā paša galda arī islamofašistus? 4. Vai jūs, sajūsmā spiegdams, apsveiksiet arī bruņotu ''islama sargu'' uzbruikumu mūsu vietējiem nacistļiem, kurā vietājie nacisteļi, protams, bezcerīgi zaudēs?
reptilis
r
Švaks raksts.....,jā un U.Eko nav nekāds gudrinieks un pravietis. Vienreiz vajag arī savai nostājai būt ...savādāk tāds - ne cepts ,ne vārīts - tāds - nekāds!
atkārtoju
a
Ja arī pretinieks, šajā gadījumā islamisti, sāks demonstrēt rupju spēku, ko tad?
 • 0
 • 0
naciatam reptīlijai
n
Atkal varēji būt sakauts pieaudzis nacists, kurš aizvērās, bet tagad esi sakauts nacistelis bēbītis niķītis. Tā labāk, bēbīti?
 • 1
 • 1
reptilis-
r
...atkal sapīpējies vai sadzēries?..skumji,kaut cik par veselību būtu parūpējies...
 • 0
 • 2
un, reptīlija
u
ja arī pretinieks sāk demonstrēt nostājiņu un principiņus, ko tad? Cenzorelis nacists histērijā, piesaka idiotšovu 'Pareiza atbilde ir nepareiza - Ja pierādīji, ka neesi bots, pierādi otrreiz - Pievienots komentārs nav pievienots!'' Noziedzniek madžiņ, cenzūra Latvijā joprojām ir kriminālnoziegums! Aizliegts viedoklis, bet publicēts ar otro mēģinājumu!
 • 0
 • 2
LoL
L
Tēvijas sargu nostāju atbalsta vairākums. Radikāļi ir viņu pretinieki - liberastu marksistu sakausējums.Ironiski, autors pats raksta, ka līdzjūtīgie bēgļu aizstāvjiem pirmais ierosinājums bija atņemt cilvēkiem tiesības izteikties, kas ir totalitāra nevis toleranta domāšana. Ziemeļkoreja arī sevi sauc par demokrātisku tautas republiku. Tas kā cilvēki sevi apzīmē nav nozīme, svarīgi ir kā viņi rīkojas un pašlaik naidu sabiedrībā nes welkomisti un "iejūtīgie", nevis Tēvijas sargi.
nacistam
n
Pirmkžārt, melīgais nacist, nekāds ''vairākums'' jūs nacistus neatbalsta un pat nezina par jūsu pastāvēšanu :P Otrkārt, nacist, demokrātija nav visatļautība un demokrātijā tev, nacist, ir ne tikai tiesības, bet arī pienākumi un atbildība. Treškārt, nacist, ja nacisma propaganda būtu atļauta, tad uz kāda pamata aizliegt islamofašisms propagandu un kūdīšanu uz terorismu? Ar ko viens nacisma paveids labāks vai sliktāks par otru? Pēc madžiņgestpo domām aizliegts viedoklis, publicēts ar SEŠPADSMITO, NACIST CENZOR, UN TEVI CIETUMS GAIDA - mēģinājumu!
 • 2
 • 5
Ieva
I
Man derdzas šis kolāts, kangars no galvas līdz kājām!
Pravietisnejaukais
P
Miers ar jums! Ir viena grupa, kas baiļu koku un tā zarus - naidu, ksenofobiju, neiecietību un kas nu vēl, kas šo interesanto augu pazīst no saknēm līdz galotnei... tie ir teologi. Tomēr teologu balsi neko daudz nedzird, arī padomu pie tiem neviens neiet prasīt. Tā nu mīņājamies uz vietas un azartiski rosāmies, meklēdami aizvienu jaunus Dieva aizstājējus.
kriastiasnofašistelim
k
Filatēlistu biedrības balsi arī nedzird, bet tavai sektai ir tāda pati teikšana kā filatēlistu biedrībai, ne lielāka un ne mazāka.
 • 0
 • 1
Nez
N
kur palikuši ATMODAS laika ideāli par brīvu un neatkarīgu Latviju, bez Maskavas(atvainojos, Briseles) kaklakungiem, bez mums svešas ticības, dzīvesveida un savstarpējo cilšu karošanas kultūras migrantu pūļiem, bez "no centra uzspiestām" līko gurķu direktīvām, bet kangariem, kas sastādīja uz Sibīriju izvedamo sarakstus (atvainojos, tagad laikam viņi sastāda no Āfrikas ievelkamo sarakstus) u.t.t....
Jendržihs
J
Kāpēc tādā veidā neviens neprotestē pret uzturēšanas atļauju tirgošanu? Kur šiem protestiem aug kājas?
vecis
v
interesanti būtu redzēt kā tie sargi pastāvētu purčikā,zoļikā - fiksi pa purnu dabūtu...
Pilsonis
P
Kaut kāds velkamista murmulējums, neko nesapratu.
liekulīgie latvieši
l
Protams, Tēvijas sargi uzvedās kā puišeļi, bet, ja viņu izrādīšanos salīdzina ar citu notikuku, kurš piedevām notiek katru gadu.... 9. maijā desmitiem tūkstošu cilvēku svin Latvija okupāciju un atbalstot Staļinu, šauj salūtu. Kas tas ir, ja ne naida izpausme pret mūsu valsti? Bet mēs to norijam. Mēs klusējam, un, ja kāds tomēr bikli iebilst, nokauninam, ka jāņem vērā arī "trešdaļas Latvijas" viedoklis. Tas nekas, ka šis viedoklis ir atklāti teroristisks un nedemokrātisks.
nacistam
n
Es ļoti ceru, ka tev, bezsmadzeņu nacist, kādā citā valstī patriotiskā jaunatne parādīs, kas tu esi un tu, ar pārlauztu kāju uz asfalta vārtīdamikes un vairs nevajadzīgos zobus spļaudams, atcerēsies savu šīs dienas naida runu :D Pēc madžiņgestapo domām aizliegts viedoklis, publicēts ar otro mēģinājumu!
 • 1
 • 2
LoL
L
Tēvijas sargi izdarīja vairāk kā cerēts, viņi kārtējo reizi visiem parādīja, kurš ir Latvietis un kurš kārklu vācietis. Visi tie ķengu, gānīšanās, izsmiešanas un šitādu raksteļu gūzma par to, ka latvietis atgādina, kurš te saimnieks? Cilvēki ar vājiem nerviem nobijas no fotogrāfijas un sāka izdomāt to, kā nav, tikai tāpēc ka bikšu fasons nepatika vai Latvijas karogs uz džempera. Kurš te ir bērnišķīgs? Pieauguši cilvēki neizdomā bubuļus, no kā baidīties.
 • 5
 • 2
Mantrausis
M
"Čekisti un komunisti".... Atmodas gados bijām nacisti un fašisti. :) Lietot terminu ar jēgu, to nezinot... Raksturīgi! Kas attiecas uz bēgļiem – Dace Melbārde un Hosams Abu Meri, šķiet, būs divi cilvēki, kas pret jautājumu attiekušies profesionāli. Jo – es labi atceros to vasaru, kad aurošana pieņēmās spēkā un... Saeimas deputāts Hosams Latvijas Radio teica: Pats neko nesaprotu, nav skaidrības, kas un kā notiek! Protams, ka nav!
Hm...
H
Ne tikai atmodas gados. 16.martā arī.
 • 1
 • 0
Logičeskijs
L
“Duraki, čekisti, murmuļi” - draudzīgi un labestīgi bija vienmēr. Tas ir piedzīvots.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē