Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Neatkarīgi bruņotie spēki ir jebkuras lielvaras neatņemams atribūts

Aizsardzības ultimāts Eiropai?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Gribu gan
G
Lai sapirktos no bomžiem pa lēto privatizācijas sertifikātus!
P
P
Tas ir mājiens ar sētas mietu,jeb; protiv loma ņet prijoma.
Yankees suck dick
Y
Lai amīšu pederasts tramps un tā amīšu kuce lai abi sūkā pimpi.
russian nazis suck dicks
r
TĒMU KOMENTĒT NESPĒJĪGIE RUSDEBILIE RUSNACISTI SŪKĀ PIMPJUS, TĀPAT ARĪ VINU DRAUĢELIS GATELIS MADŽIŅELIS, RUSDEBILU PIESEDZĒJS UN AIZSTĀVIS, PIRMAIS ŠĪ DEDBILPORTĀLEĻA NOTEIKUMU PĀRKĀPĒJS. KĀ PARASTI LATVIJAS PORTĀLEĻOS,. KRIEVEĻU NACISTU VĒMIENI IR NESODĀMI,L PATRIO54RISKUS KOMENTĀRUS CENBZSORDEB ILIO,M HOISTĒRISKI BEDZĒDAMI, DZĒŠ 8UNJ BLOĶĒ. ČAU, NACISTU KOMANDA NO DEBILCENZĒTAVAS TVNET. LV - TAS PAR JUMS UN KO JŪS TE KRITIKU NEBLOĶĒJAT? NEVARAT. KRIEVU NACISTU DRAUĢEĻI? UN KUR TAD VARENĀ DRAUDU ŠOMENE KRIEVU NACISTU PROPAGANDONE NOZIEDZNIECE CENZORE ESTERE DE SAINT, KAS HISTĒRISKI BĻĀVA, KA AIZLIEGTI VIEDOKĻI JĀCENZĒ? ĒD NO KREMLA ATEJAS PODA, FAŠISTE? UN VIENMĒR ĒDĪSI, NOZIEDZNIECE, LASOT, KĀ BRĪVI CILVĒKI NETRTAUCĒTI IZSAKA VIEDOKĻUS! IZĒD ATEJU, TVNET CENZŪRTAS DR4AUYGAĻA NOZIEDZNIECE!
  • 0
  • 0
Scorseze kremļnacists
S
Es esmu kremļnacistu trollis. Mana civilsieva gatelis madžiņelis, izmisīgi manipulējot ar ''komentāru verifikāciju'', cenšas kavēt šī komentāra pievienošanu. Nekas, tāpat pievienošu!
trusis nejaukais
t
kaarteejaas mulkjiibas no Sedlenieka. taa Trampa ministre tikai atgaadinaaja, ka pirms taisiit augshaa visaadus pasaku projektus kaa eiropas armija Eiropai vispirms ir jaaizpilda saistiibas ko taa ir uznjeemusies attieciibaa uz NATO. taa teikt veseliigs atgaadinaajums pirms izdaliit miljardus saviem projektiem papriekshu samaksaajiet paraadus. un tas arii viss. bet Sedlenieks protams to interpretees kaa jau Putina shunelim pierasts.
Pipals, krievu nacists
P
Krievu nacistu idiotšovs. Ienākumu atšķirība Āfrikā un Rietumkeiropā ir fakts un neviena valsts vai pat visa ES kopā nekādi nevar ietekmēt šo faktu. Krievu nacistu muļķi in meļi nav spējīgi komentēt tēmu, tāpēc histēriski mīnuso viņiem nepatīkamus komentārus, uz kuriem viņi nav spējīgi atbildēt.
  • 0
  • 2
Pipars to trusis nejaukais
P
Vai tad ASV ar Lielbritāniju nebija noorganizējušas miljoniem lielu bēgļu plūsmu uz eiropu no Lībijas, Sīrijas, Irākas, Afanistānas un Jemenas?!... Varbūt ASV un Lielbritānija ir tās valstis kas ir sniegušas būtisku ieguldījumu lai šī bēgļu plūsma uz eiropu apsīktu?... Kāpēc es un daudzi citi šeit redz tādu fekālijām apmētātu valstu kā Krievija un Irāna nopelnus... Sīrijas konflita risināšanā?! Kā situācija pavērstos ja eiropa nesamaksātu Erdoganam... kurš joprojām tur savās bēgļu nometnēs miljoniem cilvēku un nelaiž uz eiropu...! Vai tad ASV elitārie grupējumi tīši negrauj NATO vienotību rīkojot dzelteno vestu nepārtrauktos jandāliņus Parīzē pēc tam kad Makrons sarunā ar Trampu tv kameru priekšā ieminējās par eiropas armijas izveidi?...! Vai tad ASV un Briti tīši negrauj savu lielvalstu prestižu un tēlu apzogot un radot haosu Venesuēlā!!!...?
  • 9
  • 7
prigožina troļļi sakauti
p
garīgās atpalicības dēļ atbilžu skaits par tēmu - 0, kremļnacisti izmisumā met kaujā pēdējo rezervi - mīnusotaju bandu. madžiņdiena - parasts prokremlisks portāls, kā visi mūsu portāli.
loģikas kurss sedleniekiem
l
Kremļa trolli sedleniek, nerēķināšanās ar sabiedrotajiem un pārprastas suverenitātes šovi,kad pretī stāv spēcīgs ienaidnieks, ir celš uz sakāvi. 1939.-1941. gadā ''suverēno'' valstu armijas, ieskaittot sarkano padarmiju, bēga, ko kājas nes, no uzbrūkošā vērmahta. Savukārt šodien madžiņi un sedlenieki, atstrādājot nodevēju honorārus, bīda idejas par suverenitāti kā izolacionisma paveidu.
Meždunarodnijs
M
Sabojāt attiecības ar Krieviju un tik pat ātri tās uzlabot - ASV var kurā katrā brīdī. Eiropa - nē.
vēstures kurss sedleniekiem
v
''Karot kopā ar sabiedrotajie ir slikti, bet vēl sliktāk karot vienam.'' (c) Vinstons Čērčils Grīnvaldes kauju 1410. g. uzvarēja koalīcija. Tāpat kā Leipcigas kauju 1813.g. Tāpat kā Vaterlo kauju 1815.g. Tāpat kā abus pasaules karus. Tāpat kā auksto karu. Un , meli sedleniek, neviens amerikānis nekad nav pieprasījis, lai vācieši atsakās no ''leopardiem'' un pāriet uz ''abramsiem'', tieši tāpat kā izraēlieši joprojām lieto pašu ražotās ''merkavas'', bet ASV atbalsts viņiem ir tīri morāls un politisks.
  • 4
  • 10
Rusnacistskijs
R
Krievu nacisti vienmēr aizrīdamies bļauj, ka citi slikti izturas pret viņiem, bet nekad nevērtē savu izturēšanos pret citiem. Formālajā loģikā šis paņēmiens ir zināms kā ''huligāna loģika'' - huligāns sev par nelaimi saticis sportistu/fiziska darba strādnieku un beidzis cīņu kā zaudētājs. Šis huligāns atceras visus sitienus, ko saņēmis, bet nav spējīgs atcerēties, ka kautiņa cēlonis bija viņa paša hiuligānisms.
  • 4
  • 9

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

31. maijs – Diena bez tabakas(2)

31. maiju kā globālo cīņas dienu pret tabakas industriju atzīmē Pasaules Veselības organizācija kopā ar visiem par veselību domājošiem cilvēkiem, visā pasaulē. Kaut arī PVO šobrīd atrodas sarežģītā ...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē