Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Antirisinājums mediķus apmāna otrreiz

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Nja
N
Lasīt šos šķēles/lemberga pseidožurnālistu penterējumus - šķiest nelietderīgi savu laiku.
Itamars Toledano
Pieņemt likumu, lai ne tos piesolītos 60 miljonus, ne piešķirtos tām mediķu tranu bandām nedotu vispār! Man tāda daktere-župa rados; pati nezina kur lielo naudu likt, bet no nabagiem vēl desmit ādas ģērē. Protams, ne visi ir tādi, bet, kur ir garantijas, ka viņu vidū kāds labs un godīgs?
rock
r
Ar savam prasībam mediķi vienkārši ņirgājas par cilvēkiem kas saņem divreiz mazāk kā viņi. Vajadzētu jau nu saprast kāda valstī ar algām ir situācija kopumā un beidzot sākt normāli strādāt, un pēc tam tik prasīt.
Mirdza
M
Visiem valdošajiem un vadošajiem derētu saprast, ka pirmajā vietā valstī jāliek cilvēks. Valsts iedzīvotāji ir tie, kas satur kopā valsti, nevis Saeima vai valdība un iedzīvotāju vajadzībām jābūt pirmajā vietā. Kam jūs būvējat tos stadionus un koncertzāles? Āfrikas dēliem? Iztiksiet vēl 20 gadus bez lopu ciltsrakstiem un citām ekstrām, bet ja cilvēki nespēj apmierināt savas ikdienas vajadzības, tad viņi arī negrib būvēt tās koncertzāles Āfrikas dēliem, jo katram cilvēkam viņam dotā dzīve ir vienīgā. Katram, ne tikai deputātiem vai valdības vīriem, kuriem tās lielās algas. Par ko viņiem maksā, ja valstī daudzas lietas tiek risinātas greizi un uz iedzīvotāju dzīves kvalitātes rēķina? Kā var nesaprast visvienkāršākās lietas, - ja nebūs tautas, jums nebūs nekā, jūs paši nevienam nebūsiet vajadzīgi. Āfrikas dēli ievēlēs savu, melno, Saeimu un patrieks jūs ratā, ne mirkli nedomājot, jūs arī viņiem nebūsiet vajadzīgi.
Pirza
P
Vai nav vienalga kāda tauta te dzīvo, un vai krievi vai nēģeri sliktāki par latviešiem? Vai tad viņus nav Dievs radījis?
 • 13
 • 4
>Ņirdza
&
Vai jums tie ĀFRIKAS DĒLI kājstarpē mīt? Latvijā viņus nemana, tikai krieviem gan pus valsts pilna. Tā arī ir tā VISVIENKĀRŠĀKĀ LIETA - nebūs tautas, būs krievu tauta.
 • 14
 • 2
JanisT
J
Te nevienam iezemieši nav vajadzīgi! Tā kā nekādas medicīnas te nav un arī nekad nebūs! Atbrīvot teritoriju un nokāst naudu par labi paveiktu genocīdu pret savu tautu, tādas ir prioritātes.
Latviešiem savi iezemieši.
L
Ja nevienam viņus nevajag, tad nāvei - noteikti vajag.
 • 7
 • 2
Dostojevskis
D
Medicīnas problemātika ir grūti saprotama, jo visi iesaistītie ir satraukti un ļoti daudz melo.
Dimba
D
Vispirms ir jāsāk ar normālu arodbiedrību. Vecā komsa'moļca Ķēra pusmastā nolaistās biksītes, kā protesta forma izskatās vienkārši idiotiski smieklīga. Kādu to latvānijā arī uztver. Tai pašā laikā Skandināvijā 2 dienu īsts ārstu streiks pacēla ārstiem jau tāpat (pēc Latvijas mērogiem) fantastiski lielo algu 2 reizes. Ak. jā. Mana ārstu arodbiedrības biedra nauda ir apmēram 190 euro mēnesī. Toties runā, ka neatceras nevienu tiesu, kuru arodbiedrība nebūtu vinnējusi.
Dimba
D
>>>>>nāk bimba saprati nepareizi. pagājušā gada ienākums bija 210000. Šogad plānoju vairāk. bet esmu tikai ierindas ķirurgs.
 • 1
 • 1
nāk bimba
n
Kungs, vai pareizi sapratu, ka Jūsu mēnešalga ir 19 000? Jo parasti arodbiedrības biedra maksu nosaka 1% no algas.
 • 6
 • 0
Poļitičeskijs
P
Ir lielā mērā ticams, ka reklāma nelīdzēs ne vecajai, ne jaunajai ne arī jebkādai citai Vienotībai.
Itamars Toledano
Tev arī nepalīdzēs. Ne jebkāda vecā, ne jaunā reklāma, jo nāves izskapts Vienota VISIEM.
 • 16
 • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Iemesli mainīties(12)

Koronavīrusa pandēmijas dēļ slēgtās robežas un citi ierobežojumi lielam skaitam pasaules valstu liek nonākt pie secinājuma, ka izslavētais brīvais tirgus ne tuvu nav instruments, kas būtu efektīv...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē