Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Atklātības laika paradokss

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
autorītei deguns garš
a
Tātad vispirms publicējiet savas kāzu nakts - es domāju intīmo daļu - videoierakstu. Ir taču totālās atklātības laikmets ar absolūtām sabiedrības tiesībām zināt visu, vai varbūt tomēr nav?
autorīte idiotšovo
a
Meitenīt, IZLŪKDIENESTU DATI, ja sapratāt šī termina nozīmi, NEKAD UN NEKUR NAV IZLIKTI VISPĀRĒJAI APSKATĪŠANAI. Nevienā gadsimtā. Ne Sargons, ne Nebukadnecars, ne Hasans as Sabahs, ne Napoleons, ne Hitlers un Staļins, ne Rūzvelts un Bušs nekladzināja uz ielas stūriem to, ko idiotiem un paparaci - ar paparaci es domāju jūs - zināt neklājas. Tas pirmkārt. Otrkārt, ko tādu jūs cerat sameklēt? Treškārt, kā jūs zināt, ka ar atradumiem nesāks šantažēt, terorizēt un novest līdz pašnāvībai jūs pašu? Pēc fašistcenzūras domām aizliegts viedoklis, publicēts ar otro mēģinājumu! Četrdesmit piektajā gadā fašistus kāra!
autorītei deguns garš
a
Piemēram, es tagad paziņošu, ka autores kundzīte vai pats madžiņš - kāpēc nē - ir VDK aģenti. Ja viens vai otrs mazo gadu dēļ nevarēja PSRS laikos būt VDK aģents, tad es paziņošu, ka viņu vecāki vai vecvecāki bija PSRS iekārtai superlojāli VDK aģenti, kas apņēmās savus bērnus un mazbērnus audzināt par VDK aģentiem, un sākšu autorīti vai madžiņu terorizēt. Kā patīk tāds scenārijs, ziņkārīgā skribentīt? Kā patīk, kad nevis jūs lūrat citu guļamistabās, bet citi jūsējā? Ar nekaunīgu smīniņu ģīmī un paziņojumu pērkona balsī, ka viņiem ir absolūtas tiesības jūs izspiegot?
autorītei deguns garš
a
Tālāk. Par ''sabiedrības absolūtajām tiesībām zināt.'' Nav tādu. Ja ir, tad es kā sabiedrības pārstāvis varu ultimāta tonī pieprasīt, lai autorīte izģērbjas un procesa videoierakstu izliek sociālajos tīklos? Ko? Ir taču 21. gadsimts un papraci ir absolūts tiesības izsekot visus, vai ne, autorīt? Tai skaitā jūs - ar ko tie citi būtu sliktāki? Ko? Vai varbūt tomēr tiesības izspiegot nav absolūtas? Varbūt konfidenciāla informācija ir tā robeža, aiz kuras beidzas jūsu tiesības izspiegot?
autorītei deguns garš
a
''Radist, atceries - tevi klausās arī pretinieks.'' Tātad sociālajos tīklos savu dzīvi vēlams neizlikt apskatīšanai, bet uzņēmējdarbībā, ja tā ir legāla, nekā slēpjama nav. Kādam neveicās ar uzņēmumu? Paskaitiet, cik reizes, piemēram, ASV prezidentam Linkolnam neveicās kā uzņēmējam un cik kā politiķim, pirms viņš kļuva par ASV prezidentu!
Pravietisnejaukais > Trollis JT
P
Saku vēlreiz - čekas tēma tautu patiesībā neinteresē. Nekā personīga. Es pats par to biju pārsteigts.
Edge
E
Ja par 4.maija deklarāciju 1990.g. netika veikta tautas nobalsošana-referendums, tad par "čekas maisu" atvēršanu tādu varētu uzrīkot 2018.g.. Varbūt Magda un Diena varētu būt iniciatori šai atklātības ieviešanas akcijai?
Edge - rusdebilnacistrs
E
ja referendumā tiktu nobalsots, ka idiotšovmenim Edge ir pienākums ļaut sevi izcept un apēst, vai idiotšovmenis Edge sajūsmā spiegdams piekristu? Par 1990. gada 4. maija deklarāciju, rusidiotšovmeni, nobalsoja nevis vienkāršs vairākums, bet kvalificēts deputātu vairākums - vairāk nekā divas trešdaļas. Starp citu, rusidiotšovmeni, pret neatkarību balsojušo skaits, ja tu ar savu pakaļu, kur tev atrodas smadzenes, bija 0.
  • 0
  • 0
Trollis JT
T
Ja čekas maisu atvēršana ir tāds maznozīmīgs sīkums... tad varbūt ir pienācis laiks atcelt arī profesiju aizliegumus? Jo arī šo aizliegumu pienesums Latvijas drošībai ir maznozīmīgs sīkums.
Soli pa solim
S
Vēsturiskais taisnīgums, tad - sekojosās konsekvences.
  • 1
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai esi apmierināts/a ar interneta pieejamību un kvalitāti Latvijā?

Kopā nobalsojuši: 719

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli

Margināļu kratīšanai drosmi nevajag(8)

Aizturot un izkratot Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu un ap viņa partiju KPV LV esošo raibo kompāniju, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) ir pamatoti vērsies pret daudzu Latvijas ...

Skandāla ēnā(1)

Gribot vai negribot, bet valsts Saeimas un KNAB personā nodrošinājusi bezmaksas reklāmas kampaņu vienai no partijām, kas pretendē uz varai alternatīvo politisko spēku nišu. Jau tagad ziņu un arī disk...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē