Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Bezvēja periods pirms jaunām nepatikšanām

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
BET, LIELU APKAUNOJUMU LATVIJAI SAGĀDĀJA VP LIEPĀJĀ! VAKAR ''VISU LATVIJAI'' LIEPĀJĀ ORGANIZĒJA KAROGU BRAUCIENU UN PALŪDZA VP MAZU PRETĪMNĀKŠANU...BET VP IESPĻĀVA SEJĀ UN.....ATTEICA ! TIKKO LATVIJĀ BŪS KĀRTĪGA LATVIEŠU VALDĪBA ,TĀ LIEPĀJAS VP BŪTU JĀATTĪRA NO PRETLATVISKIEM KADRIEM !
Kārklu vācietis
K
Tie pensionāru skūteri jau tā pa lielveikaliem vizinās.Gribejās,lai nobloķē satiksmi uz tramvaja tilta.
  • 0
  • 3
par politisko cenzūru tvnet.lv
p
Portālā tvnet.lv politiskā cenzūra - no diskusijām pazūd 9. maija svinības kritizējoši komentāri. Laipni lūdzam Eiropas Savienības dalībvalstī Latvijas Republikā 28 gadus pēc neatkarības atjaunošanas un 20 gadus pēc Krievijas okupācijas karaspēka izvešanas. Brīnums ''Komentārs netiek pievienots'' - komentāru atkārtoju.
turpinājums
t
Spriežot pēc biežajiem uzbrukumiem nacionālismam ''demokrātijas nesējas'' sandras veinbergas nekomentējamajos (cik demokrātiski!) rakstos, tā ir redakcijas politika. Oponēšu kundzītei - ne tikai nacionālisms var pāriet šovinismā, bet arī velkamisms var veicināt nesaskaņas un ir jau radījis bruņotus konfliktus Eiropā. No kā cilvēkus sargā armijas patruļas Rietumeiropas pilsētu ielās? Ne jau no vietējiem nacionālistiem! Runājot par Eiropas Parlamenta kursēšanu starp Briseli un Starsbūru, kundzīt, tas ir Francijas politisks lēmums. Varbūt pamēģiniet sarāt frančus un pamācīt viņus, kā dzīvot? Viņi jūsu viedokli, protams, ignorēs un tad jūs uzzināsiet, cik patīkami, kad jūs uzskata par tukšu vietu un jūsu viedokli ignorē.
  • 2
  • 0
Tārps
T
Abi parakstīja uzticības un paklausības zvērestu ložai, un tad arī saņēma pielaidi
FKK
F
Kad beidzot būs skaidrība vai Pūcem tiks piešķirta pielaide noslēpumam? SAB iespējams saprot, ka Pūces tuvākā līdzgaitnieka un politiskā krusttēva Jaunupa loma "Taureņu pirts" korupcijas tīmeklī ilgi nepaliks noslēpums. Un tas nebūs vienīgais īlens Pūces reputācijā, kas neizbēgami izlīdīs no maisa. Un tad SAB uzticamība var pavisam saļodzīties, jo šīs būs jau kārtējais pierādījums, ka pielaides tiek piešķirtas apšaubāmā veidā. Tātad paliek atvērts jautājums par Pūces pielaidi?
prokurors Vioriks
p
puiši vien galvā tev ļumvaidze
Poļitičeskijs
P
Ja turpinās apkarot pedofiliju, OIK un tamlīdzīgas lietas - varbūt arī nepazudīs iekšlietu un ekonomikas ministri.
Ņerešiteļnijs
Ņ
Karot vajagt uz datora par virtuālajiem fričiem vai pret viņiem, kā kuram labāk patīk. Lēmumus vajag vai nu pieņemt vai nepieņemt un tā arī pateikt.
  • 4
  • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Eiropas Savienības kūtrums(8)

Patlaban valstis eksperimentē ar Covid-19 izplatības mazināšanai noteikto ierobežojumu atcelšanu. Tā situāciju raksturo gan ekonomisti, gan politologi, gan citu jomu eksperti. Šobrīd, līdzīgi kā...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē