Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Vai kāda no strīdnieku pusēm "kariņa" karstumā kaut uz mirkli iedomājās, cik būtisku un neatgriezenisku kaitējumu šī publiskā dūru vicināšana radījusi pašai universitātei?

Ceļā uz Top 500 šaujam paši sev kājās

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Autors
A
Nevis kājās, bet papēdī ar gāzes lodi...
.
.
Pasaules ranga TOP500 LU ir absolūta utopija- patreiz rangs ir starp 850 un 1000, starp Bangladešas universitāti un citām zema ranga mācību iestādēm. Un nekad nedrīkst aizmirst, ka rektors, kurš tā raujas augstajā beņķī, ir čekas stukačs. Čekas stukači ir nodevīgi konjunktūristi, kuri sabojājuši dzīvi daudziem jo daudziem cilvēkiem.
biedri >.
b
Ne tikai stukači ir konjunkturisti: Ari vairums komentetaji te ir tadi paši.
  • 0
  • 0
haha
h
Vispirms vajadzētu pārtraukt izplatīt melus. Melim tic tikai naivie un viņam līdzīgie.
  • 1
  • 3
baltais jasmīns
b
To boļševistisko pseidoizlīgstošo stilu autoram vajadzētu vienreiz izbeigt. Rektora neapstiprināšana ir nemākulīgās rektora vēlēšanu norises galarezultāts.
ķēķa tiesu šinderi
ķ
izpildāmies pēc pasūtījuma. par samērīgu atlīdzību.
Pareizaisvirsraksts
P
Nav gudri mazā laiviņā, ezera vidū, sarīkot kautiņu... .
?
?
Uz kādu TOP var pretendēt augstskola, kura nav spējīga uzrakstīt normālus sava rektora ievēlēšanas noteikumus? Uz kādu TOP var pretendēt augtskola, kura pārkāpj pat viselementārākos lietvedības noteikumus, par ko VIDi un kontroles paņem priekšā katru mazu lauku veikaliņu: atvaļinājumā esoša persona paraksta dokumentus (Muižnieks, būdams atvaļinājumā, parakstījis rīkojumu par atvaļinājuma piešķiršanu Druvietei). Tas tikai pierāda, kāds bardaks tur ir valdījis! Un parāda, kas tur atklāsies, ja būs kāda kontrole. Tāpēc jau žurkas bēg, kam nav kur bēgt vai kas vairāk ieķepis "darījumos". histēriski intrigo un pasūta dārgiem juristu kantoriem atzinumus. ne jau par savu naudu, protams. Par LU. Kur pasniedzēji saņem mazāk kā tie, kas stumj ķerras jauno LU ēku būvlaukumos. Un vienīgais LU veiksmes stāsts ir tie būvlaukumi, betons purvā, jo nekā cita, ar ko lepoties, nav.
Punktiņš un komatiņs
P
Atrada mazo cinīti, ar ko apgāzt lielo titāniku
  • 0
  • 0
bet
b
ja autors to nesaprot, tātad Dievs nav devis sapratni. Šuplinskas un Kariņa kļūda nav ķeršanās klāt LU mafijai, bet gan izvairīšanās ķerties klāt arī citu valsts augstskolu mafijai...
Nja
N
Kam interesē Dienas oligarhu - īpašnieku pagaiļa ķērcieni?
Logičeskijs
L
Bija pārkāpumi vēlēšanās - nepareizais rektors, nebija pārkāpumu vēlēšanās - pareizais rektors. Kaut gan tiesā vajadzētu doties konkurentam, kas zaudēja.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

31. maijs – Diena bez tabakas(2)

31. maiju kā globālo cīņas dienu pret tabakas industriju atzīmē Pasaules Veselības organizācija kopā ar visiem par veselību domājošiem cilvēkiem, visā pasaulē. Kaut arī PVO šobrīd atrodas sarežģītā ...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē