Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Krīzes sekas būs jūtamas turpmākajās desmitgadēs

Cik rūgta pēcgarša draud Latvijai?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
ziepju trauks
z
Ziņu portālu komentāri nekad neliek vilties. Pārpildīts ar profesionāļiem un ģēnijiem.
Patiesības balss
P
Bezjēdzīgs bla, bla.. Starp citu muļķiem nav domāts saprast, ka nogurums te ir tiešā un fiziskā nozīmē. Pārslimojošiem to visu, ko komplektā šobrīd dēvē par Corona, tieši nogurums ir lielākā komplikācija, kas padarīs cilvēci senīlu... pa planētu vilksies šīs senīlās dvēseles.. kā jau pareģojumā... samazinot vitalitāti, uzņēmību, imunitāti, pretestību... Šajā rakstā navinformācijas, rietumu preses skolnieka līmeņa atgremojums...
Labi, ka Covidu ignorēt nevar,
L
jo tas visiem saistošs un PIENĀKAS.
Latvju puika
L
Ak šie dienas prokrieviskie skribenti ... Latvijai nekādas pēcgaršas nedraud, tikai ir iespējama vēl straujāka attīstība un attālināšanās no krieviskās postpadomju telpas !
Espaliekusavāvietā
E
..."politiķiem vajadzētu tomēr saprast, ka nogurums var iestāties"... no pašiem politiķiem.
Pravietisnejaukais
P
Notikums ar koronavīrusu ir garīgs notikums.
Krējums Saldais
K
"Sitiens, kādu piedzīvoja pasaules ekonomikas būtībā dažu nedēļu laikā, izsita no ierindas ārkārtīgi daudz nozaru un uzņēmumu..." . . . . Ņemot vērā, ka mirstība no jaunā vīrusa ir 0.035%, kas ir stipri mazāk nekā no parastas gripas un ņemot vērā to, ka nospiedošais vairums inficēto pārslimo Covidu vispār bez jūtami traucējošiem simptomiem, šis sitiens atgādina labi vadītu haosu.
Tevi tikai izārstēs covid un kaps
T
Šis procents ir ar esošajiem ierobežojumiem. Bez ierobežojumiem vīrusa izplatībai procents loģiski ka būs augstāks - īpaši mediķu vidū un tiem, kuri saķers covid viesojoties slimnīcās un beigās ārstējoties no vienas kaites atstieps kājas no jau tā vājās imunitātes un no sirds nepietiekamības vai plaušām.
  • 4
  • 0
Irlielāmērāticams
I
ka Tevi mīnuso tāpēc, ka dažam gludāku smadzeņu īpašniekam nepatīk Tavs niks. Pamaini! Es tā daru un redzu, ka par vienu un to pašu tekstu var būt diametrāli pretējs vērtējums. Bet, ja nopietni... esi gandarīts, ka Tevi vispār pamanīja! Tas nav maz.
  • 1
  • 5
Krējums Saldais
K
Aļļo, garaž, Lūdzu bez truliem mīnusiem. Saprotu, ka nepatīk jo taisnība griež acīs un ausīs, bet vismaz argumentējiet.
  • 1
  • 13

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Sankciju kaislības Apvienoto Nāciju līmenī(6)

Pagājušās nedēļas nogalē ASV vienpusēji pasludināja, ka atkal stājušās spēkā visas iepriekš pārtrauktās ANO sankcijas pret Irānu, kā arī solīja aktīvi vērsties pret šo sankciju pārkāpējiem. Tajā pašā ...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē