Laika ziņas
Šodien
Slapjš sniegs

Dūklavs: Nav skaidrības par ieguvumiem no depozītu sistēmas

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
melnais humors
m
Nezinu, cik tur tās taisnības, bet ir dzirdēts, ka Dūklavam tikai tad viss esot skaidrs, kad nauda birstot viņa personīgajā kabatā. Ja pašam labuma neesot, tad esot vieds kā bluķis.
Rūdis
R
Viss ir skaidrāks par skaidru. Pašlaik (lielākoties) pusi no produkta cenas sastāda cena par pudeli un burku, un to samaksā pircējs, un to pēc izlietošanas IZMET. Valdībai jāievieš IESPĒJA, ka šī samaksa par taru ir ĶĪLAS cena, un pēc produkta izlietošanas ir jārod iespēja pircējam savu naudu saņemt atpakaļ. Dūklavs - veca komunistu mauka, bet neatceras kāda kārtība šajā lietā bija PSRS laikos.
rusdebiliķim
r
Ja nebūtu pudeles, tad tu, rusdebilais nacisteli, laizītu kvasu no grīdas :P un no kurienes tev daunim debilšovmenim ir zināmas izmaksas?
  • 0
  • 0
rusdeģenerātam
r
Rusdebilmeli Nr.1 - nekāda limonāde Eiropā nav lētāka, ir dārgāka. Rusdebilmeli Nr. 2 - padomju laikos pudeļu nodošana prasīja 2 - 3 stundas. lai izstāvētu rindu. Tagad, izskatās, rusdebilie nacistdauņi rusdebilšovo!
  • 0
  • 0
Spīdola
S
Eiropā limonāde daudz lētāka kā Latvijā. Vai tas ir normāli, ja litrs Baikāla limonādes maksā četras reizes dārgāk par pienu un tikpat cik vīns? Krievu laikos Apelsīnu dzēriens maksāja 10 kapeikas un 20 kapeikas maksāja pudele, ko jebkad varēja nodot atpakaļ. Tagad, rādās, Duklāvs tīšā prātā muld un melo.
  • 4
  • 1
Tā gan!
T
Pašlaik Iļģuciema kvasa izmaksas par 0,5 l pudeli ir 10-20 centi, bet par pudeli - ap 30 centiem. Šos 30 centus apmaksā pircējs, jo kopā maksā ap 50 centiem. Ir jādod iespēja pircējiem šo naudu saņemt atpakaļ, jo pudele nav ne ēdama, ne dzerama. Vajag aizbraukt uz Eiropu un papētīt kā tur sistēmas funkcionē.
  • 3
  • 1
SKAIDRĪBA nav jāmeklē
S
smirdošā āža sapuvušajās smadzenēs, bet gan Lietuvā un Igaunijā, gan arī visā Vakareiropā, kur tā funkcionē jau sen. Kad dzīvoju Vācijā (pirms apmēram 20 gadiem) brīnījos, kā tur visi veikali ņem pretī lietoto taru un apmaksā to, bet pie mums joprojām kā Leiputrijā. Latvija ir visas Eiropas kauna traips tieši bezsaimnieciskuma ziņā.
neko neņem un neapmaksā
n
rusdebilais nacisteli - taru tāpat met konteineros vai izliek uz ielas atkritumu maisos, bez atlīdzības. Tagad rusdauņi rusdebilšovo arī nepolitiskās tēmās? Pēc deģenerāta madžiņa domām aizliegts viedoklis, publicēts ar otro mēģinājumu!
  • 0
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Kariņam izveidot valdību un nodrošināt tai Saeimas atbalstu:

Kopā nobalsojuši: 2770

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Kas notika, ja atteicās?(24)

Pagājušas vairākas nedēļas, kopš Latvijas Nacionālais arhīvs vietnē Kgb.arhivi.lv publicēja VDK aģentūras kartotēku, tautā dēvētu par "čekas maisu" saturu, un sabiedrībā uzbangojušās emocij...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē