Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Dūklavs: Nav skaidrības par ieguvumiem no depozītu sistēmas

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Rūdis
R
Viss ir skaidrāks par skaidru. Pašlaik (lielākoties) pusi no produkta cenas sastāda cena par pudeli un burku, un to samaksā pircējs, un to pēc izlietošanas IZMET. Valdībai jāievieš IESPĒJA, ka šī samaksa par taru ir ĶĪLAS cena, un pēc produkta izlietošanas ir jārod iespēja pircējam savu naudu saņemt atpakaļ. Dūklavs - veca komunistu mauka, bet neatceras kāda kārtība šajā lietā bija PSRS laikos.
Spīdola
S
Eiropā limonāde daudz lētāka kā Latvijā. Vai tas ir normāli, ja litrs Baikāla limonādes maksā četras reizes dārgāk par pienu un tikpat cik vīns? Krievu laikos Apelsīnu dzēriens maksāja 10 kapeikas un 20 kapeikas maksāja pudele, ko jebkad varēja nodot atpakaļ. Tagad, rādās, Duklāvs tīšā prātā muld un melo.
  • 2
  • 0
Tā gan!
T
Pašlaik Iļģuciema kvasa izmaksas par 0,5 l pudeli ir 10-20 centi, bet par pudeli - ap 30 centiem. Šos 30 centus apmaksā pircējs, jo kopā maksā ap 50 centiem. Ir jādod iespēja pircējiem šo naudu saņemt atpakaļ, jo pudele nav ne ēdama, ne dzerama. Vajag aizbraukt uz Eiropu un papētīt kā tur sistēmas funkcionē.
  • 2
  • 0
SKAIDRĪBA nav jāmeklē
S
smirdošā āža sapuvušajās smadzenēs, bet gan Lietuvā un Igaunijā, gan arī visā Vakareiropā, kur tā funkcionē jau sen. Kad dzīvoju Vācijā (pirms apmēram 20 gadiem) brīnījos, kā tur visi veikali ņem pretī lietoto taru un apmaksā to, bet pie mums joprojām kā Leiputrijā. Latvija ir visas Eiropas kauna traips tieši bezsaimnieciskuma ziņā.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Diena jautā

Vai esi par pudeļu depozīta sistēmas ieviešanu Latvijā?

Kopā nobalsojuši: 443

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli

Vajag saturu, ne brīvdienu(1)

Vakar likumdevējs spēra soli tuvāk tam, lai Latvijā kļūtu par vienu svētku dienu vairāk, proti, ar 71 Saeimas deputāta balsi "par" Saeima konceptuāli atbalstīja grozījumus likumā par s...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē