Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas
Lai specdienesti rīkojas saskaņā ar likumu, nevis "revolucionāro sirdsapziņu" kā komunistu laikos

Kalnmeiera izņirgšana

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
gaiši zilajās
g
meļņika acīs skaidri redzama sāpe, mana hozjaina lembja iecelto lielāko kretīnu aprej, suņi tādi
utt
u
Kad piekāva un aplaupija Kažociņu sacēla kājās visus specdienastus. Laupītāju bandu atrada. Kad apzaga bij. ģenerālprokurora Maizīša dzīvokli atkal sacēla kājās visus specdienastus. Dzīvokļa zagli noķēra. Bet ja ģenerālprokurors saka, ka viņa dzīvoklī slepus bijušas nezināmas personas , tad tā ir tukša muldēšana? Jeb , to tomēr vajadzētu noskaidrot?
Nja
N
Tas ir nekas cits kā melnais PR politiski angažēta!!!! ģenprokurora izpildījumā, - kurš pats nekur negriežas un nevienam neko neprasa. Suns viņam izkļuvis aiz sētas.
  • 4
  • 0
rekur
r
1. Ja jau Lembergu noklausijās Dānijas viesnīcā, bet Magoni vairākās valstīs vienlaicīgi. Tad ģenerālprokurora noklausīšanās ir tehnisks sīkums. Droši vien daudziem viņš nepatika. 2. Kalnmejiers ir profesionālis Kriminālistikas jomā gadu desmitiem un ir trenēts saskatīt sīkus lietiskus pierādījumus. 3. Es neticu, ka Ģenerālprokurors melo. Kam viņam to vajag?
nja
n
Profesionālis lietu izgāšanā pret savējiem.
  • 3
  • 0
Zobs Kaulā
Z
Pirmā Latvijas republikā 'demokrātiskais' haoss ilga no 1922 g līdz 1933 g, tātad 11 gadus. PPLV (pēcpadLatvija) līdzīgs demokrātisks haoss jau ieildzis 27 gadus. Prezidemta Kārļa Ulmaņa valdība izgāzās. Tāpat ir izgāzusies Vienotības partija, kura sevi iedomājās, ka Ulmaņa mantiniece. PPLV nav neviens politologs vai profesors, kas ir spējīgs izprast un paskaidrot šo valdību izgāšanos. Kāpēc tā? Tāpēc, ka mēs dzīvojam viltotas vēstures paspārnē.
no Jūrmalas
n
šoreiz meļņikam var piekrist. Latvijā ikviens pamuļķis var stulbi apņirgt ikvienu līdzcilvēku un valsts amatpersonas. Citu nelaime šiem pamuļķiem ir laime- ka tikai pariet...
Vienkārši
V
Buja tā-prokuroram izkrita skrūvīte tajā brīdī kad vinš zālīti uzpīpējis mācīja suni lidot.
smieklīgi
s
Oligarhiem piederošo mediju "žurnālistiem" pilnīgi identiski teksti. Paiders- "tika apņirgts un morāli pazemots ģenerālprokurors" Meļņiks- "Kalnmeiera izņirgšana"
bkbhj
b
bibele.lv
  • 0
  • 0
hmm
h
Meļņiks izteicās un tiek izņirgts. Ir nevis paldies par ziņām, viedokļiem, iespēju domāt līdzi, bet pretenzijas. Diez vai mamas ir tās, kas neta bezdarjiem apmaksā ierīces ko bakstīties netā, vai varbūt puspieskaitāmi savu naudu un laiku tērē jo cieš no sava nozīmīguma apziņas. Gaidu izņirgšanu!
hmmm
h
Pareizi jau viss tas ir, un lielākā daļa saprot. Bet pēc farsa Oligarhu izmeklēšanas komisijā, Lemberga tiesvedībām 101. gada garumā, mājām-kuģiem utt. atrofējas spēja uztvert šo te amatpersonu paziņojumus nopietni.
melnais humors
m
Manuprāt, notikušais liecina par to, ka Latvijā valda tiesiskais nihilisms arī tajā sabiedrības daļā, kas nemitīgi pieprasa tiesiskumu un apelē pie tā.
Trollis JT
T
Ja iestātos absolūts "tiesiskums", tad tie apelētāji to sajustu arī uz sevis un tad būtu brēkšana par "policejiskumu"... .
  • 5
  • 3
:(
:
"...vēlamies dzīvot tiesiskā valstī, vēlamies, lai augstajos amatos ir savas jomas autoritātes...." Mēs vēl aizvien to vēlamies, bet - kāpēc Saeima amatos gandrīz regulāri ieceļ nevis autoritātes, bet pakalpiņus, uz šo jautājumu nespēj atbildēt neviens.
Nja
N
Meļņika saimnieks noteikti spēs. Vai nu savējo vai lielāko kretīnu.
  • 22
  • 1
Nja
N
Meļņik - lūk kalnmeieram arī ieborē, ka viņam jārīkojas pēc likuma nevis viņa politisko krustēvu norādījumiem. Suns zin ko ēdis, tāpēc viņam arī rēgojas taisnīgais sods.
Bajārtēvs
B
Kalnmeijer, pierādījumus galdā!
indulis
i
Meļņik, beidz! Runa nav par Kalnmeijiera izsekošanas traci. Visu laiku dīvainas sakritības, kā tikai sabiedrības uzmanība sāk par daudz pievērsties politiskajām cūcībām, tā uz reiz parādās kalnmeijieri ar skaļiem, pat treššķirīgiem paziņojumiem. Galvenais lai tikai kaut vai virsrakstā uztaisīt pseidosensāciju. Tagad ko, atkal kā par to māju-kuģi rīkos nedēļām rīkos muldēšanas simpozijus? Mani vairāk uztrauc vai megazaglis Miķelsons atkal izspruks sveikā kompānijā ar Magoni. Kad beidzot aizvāks OIK. Konkurenci kropļojošā degvielas cena un e- veselības afēra. Nē redz, Kalnmeijiera suņa kaka svarīgāka1
Nja
N
Oligarhu slepšus nopirktai avīželei un šķēles poļitrukam meļņikam nevajadzētu izteikties par savu ģenerālprokuroru.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai šīs nedēļas laikā tiksim pie jaunas valdības?

Kopā nobalsojuši: 481

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Lai Latvijā strādātu vietējie(11)

Uzņēmēju balsis par to, ka Latvijas darba tirgus plašāk jāatver viesstrādniekiem, skan aizvien skaļāk, norādot, ka valstis, no kurām viesstrādnieki varētu ierasties, ir Ukraina un Baltkrievija....

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē