Laika ziņas
Šodien
Migla

Kas patiesībā notiek Rīgas domē?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
P
P
Tas pats,kā mēs ar bērnības draugu gājām ābolos.Āboldārza vienā malā auga rožābelīte-tos mums vajadzēja,otrā dzidrie,es paliku pie rožāboliem,draugs pie dzidrās,sapurināja,protams saimnieks ar sāls bisi aiznesās uz turieni.Es salasīju rožābolus,lieta darīta.To sauc par uzmanības novēršanu no kaut kā daudz svarīgāka.Gaidām bliezienu.
Politologs
P
Noteikumi šodien ir tādi, ka noteikumu nav. Tā ir Latvijas realitāte pēc 13.Saeimas vēlēšanām. Agrāk Saskaņa darbojās Rīgā, bet latviskās partijas - valdībā, un viens otram īpaši netraucēja. Šķiet, ka 4-niekam izteica piedāvājumu, no kā tie nespēja atteikties.
ivaasd
i
Jus vаrаt mаksаt рar 50 % mаzак раr еlекtrоеnеrgiju, nеkаdа vеіda mаldinоt vаi раrkaрjot lіkumu! Еs іesаku vіsіеm іzlаsіt so rакstu – http://bit.ly/lesspaid Es tо еsmu іzmаntojis kорs dесеmbra, un rеkіns раtiеsаm ir kluvіs mаzаks!s
Neslāvs
N
Notiek Rīgas Domes atbrīvošana no rašistiskajiem krievu okupantiem !
xio
x
Lieliski, ka beidzot drukā iemūžināti Zepa melnie darbi Brīvostā, kas man šķiet kā APar nepārprotams signāls 9.maija svinētājiem un Tventijiem: Ja počķi gotova! Savādāk Zepa intervijās pēdējās dienās šis izgājiens smalkjūtīgi (vai stratēģiski) allaž noklusēts
zhilkin.jame
z
Jus vаrаt mаksаt рar 50 % mаzак раr еlекtrоеnеrgiju, nеkаdа vеіda mаldinоt vаi раrkaрjot lіkumu! Еs іesаku vіsіеm іzlаsіt so rакstu – http://bit.ly/lesspaid Es tо еsmu іzmаntojis kорs dесеmbra, un rеkіns раtiеsаm ir kluvіs mаzаks!
Agnese Margeviča,
A
kas dienišķo maizi pelnīja ik pirmdienu Vienotību noriedama (vai kāds saskaitīs rakstus kur tā ēda IKVIENU no V, un vai kāds atradīs kaut vienu rakstu, kur tā DRO, Tavari, Krauzu, Brigmani un citus ZZS mūdžus ķengātu un rietu?), ir zaudējusi laika un telpas izjūtu, un īsti vairs nezina par ko rakstīt.
Tā iet cilvēkam,
T
kas svētdienā nedod Dievam godu, bet savu melno un degradēto dvēseli ATRAŽO!
 • 10
 • 8
Paldies Dievam,
P
visi šie ķengu raksti ir arhīvā atrodami, un tie būs Agneses CEĻA MAIZE, kad par gaitām Zemes virsū reiz atskaitīties nāksies! Lai kā netiktos par to domāt, lai kā censtos sev iestāstīt, ka tēma aktuāla NAV!
 • 11
 • 11
a ko ta nu?
a
Vai tad nav skaidrs, ka Rīgas domē Saskaņas noziedzīgajā gupējumā sākusies cīņa par "KRUSTTĒVA" vietu.
teātris
t
Vienotība Saskaņas Attīstībai.
kolhoza galvenais grāmatvedis
k
Tā nav mana darīšana, bet, manuprāt, Rīgas domē valda šausmas. Opozīcijai ir iespējas saņemt varu, bet viņi baidās to darīt jo nemāk strādāt.
komentāros kaujas propaganda
k
Prigožina troļļu metodičkas - ''Visi, kam nepatīk mans komentārs, ir apstulbināti'' un ''Visi, kas man nepatīk, neprot strādāt.'' Ko paši protat, darba laikā troļļojošie naida kurinātāji?
 • 12
 • 4
Vecsčekists
V
Grāmatvedi, grāmatvedi... kad Tu esi redzējis, ka politiķi (tie ir tie paši Tava kolhoza komjaunieši) mācētu strādāt? CCCP laikos viņi iemanījās pat manu kantori piesārņot ar savu klātbūtni.
 • 11
 • 3
kolhoza galvenais grāmatvedis
k
Es zinu ka apstulbinātie nac man liks mīnusus, taču stāvokli domē tas neizmainīs. Tur nav saimnieciski domājošo, tur ir dažādu tipu pārpratumi.
 • 4
 • 17
Poļitičeskijs
P
Ja Saskaņā paliks vieni latvieši un krievi, kas konsekventi atzīst Latvijas tieši okupāciju ( ne cita veida inkorporāciju vai sociālistisko revolūciju ), tad “ opozīcija“ kļūs smieklīga pavisam Rīgā.
bērniņam, nesekmīgajam
b
Par padomju okupāciju, bērniņ. Tā ir pieaugušo tēma un, kamēr neesi pieaudzis un neesi spējīgs to komentēt, runā ar sava vecuma bērniņiem par jums saprotamām tēmām.
 • 12
 • 3
Nikolajs II
N
Par kādu okupāciju jūs bērniņi te runājat?
 • 1
 • 15
nacistskijam
n
Smieklīgi kļūs (un jau sen ir kļuvuši) krievu nacisti, kam joprojām nekādi neizdodas nolikt vēstures eksāmenu. Bija okupācija, pēc tās aneksija un pēc tās inkorporācija - tie ir viena procesa dažādi posmi.
 • 18
 • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Eiropas Savienības kūtrums(8)

Patlaban valstis eksperimentē ar Covid-19 izplatības mazināšanai noteikto ierobežojumu atcelšanu. Tā situāciju raksturo gan ekonomisti, gan politologi, gan citu jomu eksperti. Šobrīd, līdzīgi kā...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē