Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Ko mums māca "koronavīrusa krīze"?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Itamars Toledano
Māca to, ka DIEVAM PRETOTIES NAV IESPĒJAMS, un māca to - MĒS DZĪVOJAM NĀVES ĒNAS IELEJĀ. Māca arī to, ka ne jau koronvīrusam ir krīze,- drīzāk neprognozējams uzplaukums. Jautājums, ko tas māca Margevičai, vai mazāk pierīt pilnu vēderu, un - vai mazāk ķengāt cilvēkus, bet pašai - grēkus un noziegumus PUBLISKI izsūdzēt. Kamēr vēl tam laiks ir.
Pareizāatbilde
P
Ko māca krīze? Krīze māca to, ka pēc būtības neviens neko nemācās.
Itamars Toledano
Un NE PĒC BŪTĪBAS? Mācās?
 • 3
 • 0
masu psihoze
m
Spāņu gripai EIROPĀ NAV BIJIS 20% CFR(mirušo skaits % no tiem kas saķēra un izveseļojās vai nomira). Dānijā vispār bija dati par 0,28% CFR. Troļļa Scorcezes sniegtie dati nav pareizi par Spāņu gripas cipariem. Spāņu gripa ir salīdzināma ar šo gripu, jo Spāņu gripa sākumā arī nebija letāla pret jauniem un stipriem. Nākamajā gadā Spāņu gripa atgriezās un paņēma daudz lielāku ražu. Problēma ar šo vīrusu ir tas, ka tas jau ir izplatījies pa visu pasauli un jautājumi ir par to vai COVID taisās atkārtot Spāņu gripas ceļu, jo nav nekādu garantiju par to, ka cilvēki var iegūt imunitāti, jo Ķīnā ziņo par ATKĀRTOTI SASLIMUŠAJIEM. Kaut kādu paniku celt nav jēgas, bet tieši NEPATIESU ZIŅU IZPLATĪŠANA IZRAISA PANIKU.
masu psihoze
m
Uz doto brīdi wiki ir izdzēsusi CFR Spāņu gripai. Parastajai gripai CFR ir 0,1 %. Šai gripai CFR uz tiem, kuriem reģistrējušies un kuriem ir pozitīvi testi, ir slimnīcā utt. ir milzīgi liels CFR kas svārstās 4 - 10%. Statistiski ir skaidrs, ka daudz vairāk cilvēku ir saķēruši šo vīrusu, tāpēc, ka nav skaidrs cik īsti cilvēki jau ir inficējušies un to ka šis skaitlis ir milzīgs un daudz lielāks par oficiālajiem datiem ir tas, ka vīrusa kopējo inficēto(arī to, kas nav atzīti par saslimušiem) CFR ir 1-2%.
ha, ha
h
Ne Zolitūde kretīniem ko iemācīja, ne Uhaņas sērga to izdarīs. Kā saka krievi - piedzēries izgulēsies, muļķis nekad.
Itamars Toledano
Ko TEV Zolitūde iemācīja? Mazāk kretīsma un mazāk idiotijas? No muļķibas nav jāizguļas, jo muļķība muļķim ir Dieva DĀVANA. Kā no tavas muldēšanas secināms.
 • 3
 • 0
Kika
K
Krize liecina, ka ir daudz bezatbildigu individu, kas, neskatototies uz valdibas un ărstu bridinajumiem nedoties ceļojumos jsu vismax pirms 3 nedēļăm, bezatbildigi vazăjas apkart pa pasauli. Ja paši stulbi, nevajadzetu vainot valdibu.
Scorseze
S
Šī "vīrusafēra" mūs māca tikai to, ka valdībās sēž vājprātīgi cilvēki, kuri tur ilgi un rūpīgi ir bīdīti, lai varētu īstenot šāda mēroga pasaules afēras. Otra lieta, ko šī afēra mums māca, neskatoties uz to ka informācija šodien ir pieejama vieglākā un ātrākā veidā visā cilvēces vēsturē, neizglītoto un domāt nespējīgo cilvēku skaits ir fantastiski augsts, līdz ar ko arī ir neparasti viegli sacelt paniku un iestāstīt jebkādas muļķības! Tas tikai pierāda ka panika ir vislipīgākā no visām sērgām. Diemžēl.
Scorseze>Ha
S
Kas tieši manis teiktajā liecina, ka man nav taisnība? Man vienalgā kas mēģina man iestāstīt to ka dzeltens ir zilāks par sarkanu, taču tādiem pamuļķiem kā tev var iestāstīt jebko, kautvai to ka saule uzlec rietumos, ja tev to pateiks kankariņš, tu kā aita blēsi tam līdzi. Ar tādiem cilvēkiem kā tu pat diskutēt nav vērts, tev "pasules gudrākie prāti" rīt liks nolekt no tilta un tu leksi, es nē, te arī visa atšķirība:):):)
 • 3
 • 11
Ha
H
Jusu komentārs liecina, ka pats esat neizglitots primăts, kas nespej novertet situăciju kuru par ărkartēju ir atzinuşi pasaules gudrakie prăti.
 • 10
 • 6
Pravietisnejaukais
P
Izglītība nekādi nevar nodrošināt pret paniku, jo panika ir pēc būtības, apsēstības paveids. Šī apsēstība (Sātana vadība) skars arī tos, kuriem kabatā trīs diplomi. Apsēstības, panikas pretstats ir Miers, kas nāk no Svētā Gara. Svēto garu neiegūst augstskolā, Svēto garu dabū par velti, ja lūdz.
 • 6
 • 9
jānis
j
Galvenā mācība ir tāda, ka Latvijas sabiedrība ir neadekvāta, neizglītota, nedisciplinēta. Vārdu sakot nekāda.To nepieciešams ātri labot.
NEKĀDS esi tu.
N
Un labot to vairs nevar.
 • 1
 • 0
Sprīdītis
S
Ja no citām Eiropas valstīm nav dzirdēts par neadekvātu reakciju vai linčošanu, tad kāpēc ko tādu sagaidīt no latviešiem... Var jau gan. Pirmie asni jau ir jūtami, kad runa ir par repatriantiem - bez iedziļināšanas katra cilvēka konkrētā situācijā, viņi taču visi jau ir praktiski pasludināti par vieglprātīgiem noziedzīgiem radījumiem no īstās "tautas" puses
OIK maksātājs
O
Jāsāk ar mazāko ( uzticības atjaunošanai) - nost ar OIK.
masu psihoze
m
Ķīna nav vienīgā kas iztrādā šīs vakcīnas. Stipri šaubos, ka Ķīna ir tikusi tālāk par pārējiem, jo laika ziņā šīs vakcīnas ir jāpārbauda. Raksts izskatās propagandonu stilā sarakstīts - cik Ķīna dižena utt. - Ķīnas zinātnieki izlaida šo vīrusu pasaulē, jo viņi ir tik bezatbildīgi, ka par naudu varēja pārdot bioloģiskos eksperimentos izmantotos dzīvniekus pārtikas tirgū. Diez Ķīna kādam kompensācijas taisās maksāt par savu nolaidību! Vācijā ar vakcīnām ir tikuši līdz testēšanai uz dzīvniekiem. Nākamie ir cilvēki, uz kuriem jāpārbauda vai šī vakcīna vispār strādā. Man ir lielāka ticība Vācijas zinātniekiem, kā ķīniešu zinātniekiem, kas neapjēdz sekas savai darbībai.
masu psihoze
m
saite uz Ķīniešu rakstu izskatās propagandonu stilā - pilnīgi iespējams, ka mūsdienu realitāte blakus kremlinbotiem ir ķīniešu boti kuri eksistēja tikai youtube, bet tagad arī parādījušies dienā...
 • 4
 • 6
Iesaku iztukot:
I
Publikācijas Ķīnā ziņo, ka ir izstrādāta vakcīna. Tikai balto vadoņu prese neko neziņo. Iesaku iztulkot, jo ziņa ir ķīniešu valodā:https://mp.weixin.qq.com/s?__biz=MzU1Njc3NjM3NQ==&mid=2247483682&idx=1&sn=c74c86fa2d2dad35aeb881b8cb8a0677&chksm=fc3eaffacb4926ec32d36d33cfd7930ffc36c4c31079e6eb29449768c19238c18d9372d40637&mpshare=1&scene=1&srcid&sharer_sharetime=1583415211814&sharer_shareid=3a69f475535876260ab1ae0159e6b347&fbclid=IwAR2u6MOlKxRa_q5a1zN75tbqSZ6nhZt5dWrZ9tuBEqLcPrLka_B8YSbwomI#rd
Pravietisnejaukais
P
Virsraksts ir pareizs! Patiesi, ko mums māca šī krīze? Vai šī krīze mums nemāca to, ka cilvēks ir mikrobs Dieva priekšā un cilvēka izmisīgie , smieklīgie centieni kontrolēt visu spilgti atklāj to, ka cilvēks NEKONTROLĒ NEKO?
Krahs
K
Attīstībai/ Par ir Vienotības klons. VISI Vienotības esošie un bijušie politiķi valsti pārvaldīt NEMĀK: sākot ar Dombrovska "success story", un Citadeles afēru, beidzot ar Kariņa OIK, utt. Vieno†ību un Par, kā partijas , jāaizliedz ar likumu.
Ttt
T
Attīstībai/Par - liberāļu pēdējā elpa.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Iemesli mainīties(12)

Koronavīrusa pandēmijas dēļ slēgtās robežas un citi ierobežojumi lielam skaitam pasaules valstu liek nonākt pie secinājuma, ka izslavētais brīvais tirgus ne tuvu nav instruments, kas būtu efektīv...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē