Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Sagrozīja likumu, nu cilvēkus nekaunīgi apsaukā par parādniekiem

Kontrolējiet izteikumus!

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Omsis
O
VID nepieņem likumus! Šo haosu radīja labo darbu čempioni! Labs šahists nenozīmē labs finanšu ministrs kā liela daļa tautas bija iedomājusies.
TrollisJT
T
Es to pašu saku - VID neražo likumus, likumus ražo tautas neprātā ievēlēti 100 gadījuma cilvēki, kompetenti tur ir varbūt kādi pieci (5).
  • 9
  • 0
Anarchists
A
Kamēr neesmu no vida saņēmis kaut kādu e-pastu,jeb -vēl labāk-oficiālu papīru par kaut kādiem pārkāpumiem,es vnk neatceros šādas iestādes eksistenci.Vieglāk dzīvot.Nav jau arī tie ienākumi tik lieli,lai šiem būtu īpaša interese piesieties konkrēti man.
TrollisJT> Anarchists
T
Mana sieva tikko saņēma. Viņa vienu gadu (2018.) bija pašnodarbinātā, tad pārtrauca. VID robots atsūtīja pieprasījumu ar jautājumu -" ziņojiet ar kādu AR KĀDU individuālās darbības veidu jūs nodarbojaties!" tipa - eju pa ielu, skatos - vienu sit! Ieskatos rūpīgāk - mani sit!
  • 7
  • 0
Vecsčekists
V
Man vienmēr interesanti padomāt... ja varētu kaut kādās vienībās izmērīt bailes... kuri cipari būtu lielāki - bailes no CCCP laiku čekas, vai bailes no mūslaiku VID un citām kontrolējošām iestādēm?
Vārrrna
V
Nerunājot par tagadējo Valdību,vēlos saprast,kas jau ir pieņemts aizgājušajai Valdībai Finanšu ministrijā,manuprāt, kaut kas nereāls un ar vistas smadzenēm izdomāts,proti,tas,ka par apgādājamo tiek uzskatīts 3.grupas invalīds tas ,kurš saņem pabalstu,bet netiek uzskatīta tas,kurš saņem pensiju, nesaprotama pieeja,kādēļ tiek sodīts tas,kurš ir strādājis un maksājis nodokļus,bet par priviliģētiem atzīti tie,kuri nav strādājuši!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Irlielāmērāticams
I
ka valstij neienāks prātā, ka cilvēkiem jābūt ne tikai grāmatvežiem , bet jāzina arī kā vadīt lokomotīvi. Principā jau zobus arī varētu labot paši.
Prātotājs
P
Te var "cepties" vai vārīties,bet par ko Jūs domājāt,kad gājāt vēlēt? Personīgi es nesaprotu priekš kam vispār bija vajadzīgas vēlēšanas ja vis vairāk strīpotie deputāti kļūst par ministriem un vis mazāk ieguvušo balšu partijas pārstāvji par ministru prezidentu. Tad jautājums kam vispār šī "klaunāde" ko saucam par vēlēšanām ir vajadzīga?
Prātotājs
P
Tas drīzāk izskatās pēc "reketa" valsts mērogā. Jo no skaidrojumiem izriet,ka ; ja gada garumā cilvēkam nav bijuši ienākumi-tad viņš ir parādā nodokļus. Interesanti! Tie noteikti ir aprēķināmi pēc iztrūkstošās naudas maciņā vai pēc "ķēķa lampiņas"?Cik var "slaukt" tautu? Tāda sajūta,ka valdībā ir tikai slaucēji. Vai labāk nebūtu atsavināt mantu iepriekšējiem "slaucējiem"? Kas būdami pie varas ir nozīdušies,lai paliktu vēl bērnu mazbērniem.
VVZ
V
Šeit parādās valsts augstprātīgā attieksme pret vienkāršā darba darītājiem- tiem, kuriem nav personīgā grāmatveža un pat elementāras pieejas internetam. Ne jau nu vida vājprātīgās bābas ir pie vainas, bet finanšu ministre šahiste un valdoņi. Tā ir ņirgāšanās par cilvēkiem. Un tā nav valsts, tā ir pornogrāfija. Stāsta, ka autors šai nelietībai esot kaut kāds ilmārs šņauciens vai kā tur viņu. Šādi kadri ir jāsēdina, kungi- brasā, dāmas- iļģuciemā.
TrollisJT> Autors
T
Guntar, tekstu , kā parasti neizlasīju, tikai virsrakstu, tāpēc paskaidroju - nemeklē loģiku vai veselo saprātu VID darbos! Šī organizācija sastāv no grāmatvežiem un - GRĀMATVEŽI DOMĀ SAVĀDĀK. Viņi vienkārši domā savādāk un mēs savu loģiku viņiem nevaram nekādi piemērot un ietekmēt arī nevaram. Iespējams, ka ietekmēt varētu tos, kuri ieņēmumu dienestu reāli komandē... varbūt... .
:):):):):):):):)
:
"Problēma ir tajā, ka politiķi un ierēdņi nepiedodami maz skaidroja šīs izmaiņas, bet tagad nekorekti faktiski apsaukā godīgus cilvēkus par nodokļu parādniekiem. ....." Kā - par maz skaidroja???? Fin.min. taču vairākus simtus tūkstošus eiro iztērēja skaidrošanas kampaņai - tie taču tika samaksāti noteiktai aģentūrai, lai tiktu skaidrots un skaidrots, un skaidrots.... Izrādās - zemē nomesta nauda?
Anna2
A
Neuztraucies: šie naudu zemē nemet... Ir citas vietas un lietas, kur labāk noder.
  • 8
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Pār Deglava tiltu pārvietoties

Kopā nobalsojuši: 176

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Saskaņas vadībā gatavo pārmaiņas?(11)

Ar Saeimas deputātu Vjačeslavu Dombrovski, kurš partijas Saskaņa vadībā, iespējams, šovasar nomainīs Nilu Ušakovu, sarunājas Romāns Meļņiks.

Uzvarētājs zināms, nākotne neskaidra(2)

Ukrainas prezidenta vēlēšanu otrajā kārtā prognozējamu un ļoti pārliecinošu vēlētāju vairākuma atbalstu sev nodrošināja valstī populārais komiķis Volodimirs Zelenskis. Taču viņa uzvara vēl negarantē ...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē