Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus
Pērn par fotoradariem sodos iekasēti deviņi miljoni eiro. Šogad – jau 5,8 miljoni

Kur paliek fotoradaru iekasētie miljoni?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
heino
h
Cik izmaksā radaru uzturēšana.Lūdzu,publicējiet!
Seska Smaka
S
Lielajai Silei ir jābūt pilnai ar naudu lai valdības cūkas ar gardu muti varētu šakarēt.Tā ir īstā drošība!
Jānis
J
Man šo augstskolā pastāstīja lektors.. Interesantā lieta ir tāda, ka CSDD ir... bezpeļņas organizācija.. Es, protams, nezinu, cik, kam, kas ir bijis jāmaksā, lai šito izbīdītu cauri, bet rezultātā, viss, kas ir saistīts ar CSDD, ir, tā teikt, labi apmaksāts. Visas tehniskās ir augstākajā līmenī, tiesības drukājas 15 minūšu laikā, jaunie vadītāji brauc eksāmenos ar jaunākajiem Audi un BMW. Ik pa laikam CSDD pārsteidz ar foršām reklāmām iekš TV. Un tās vēl ir tikai redzamās- "iekšējai" lietošanai uz CSDD ekrāniem ir vēl daudz un dažādas.. UTT.. Bet- bezpeļņas organizācija.. Tas nozīmē, ka pasākums ar daudzmiljonu apgrozījumu, ar monopola stāvokli valstiņā- ir gandrīz pilnīgi nekontrolēts.. Vai arī tiek kontrolēts atsevišķu cilvēku interesēs..
Aivars A.
A
Bezpeļņas?? Apskatiet gada pārskatus un naudas summas (peļņu), kuras pēdējo 10 gadu laikā CSDD nav iemaksājis valsts budžetā. Tur ierēdņi dara ko grib bez nekādas uzraudzības. Apskatiet arī cik pelna CSDD veidotajā un dedzīgi aizstāvētajā monopolā iesaistītie tehniskās apskates pakalpojumu sniedzēji! Šajā monopolā protams visi “savējie” darbojas bez konkursa un savās kabatās pēdējos gados salasījuši miljonus no visiem, kas maksājuši par nesamērīgi dārgo tehnisko apskati. CSDD vadošie ierēdņi jau sen visi ir miljonāri!
  • 11
  • 1
:)
:
Neblefojiet! CSDD ir kapitālsabiedrība - valsts! Daļu no peļņas viņi skaita budžetā. Pēdejos vismaz 5 gadus 90 procentus no peļņas...Ja viss jāatdod budžetam, no kā lai uztur radarus un iepērk jaunus? Ni budžeta jau šim mērķim nauda netiek piešķirta.,
  • 3
  • 3
solon
s
Pēc šādiem meliem kādam no policijas būtu jāatkāpjas! Vai pie mums tā ir ierasts - vajadzīgo mērķu sasniegšanai sabiedrība var tikt arī apzināti maldināta?
Nieva
N
Tas, ka radaru ieviešana ir krimināls noziegums attiecībā pret šīs zemes iemītniekiem, bija skaidrs radaru uzstādīšanas laikā. Lielāko tiesu tos salika uz taisnajiem, pārskatāmajiem posmiem, kur ātruma pārsniegšana nevar izraisīt avārijas situācijas. Protams, neievērot pašu ievēlēto valdību izdotos noteikumus ir slikti. Tomēr valdībai, kurai es maksāju algu, ir pienākums rūpēties par manu drošību uz ceļa nevis domāt kā aizbāzt savu pakaļu ar naudu.
Dostojevskis
D
Mani neinteresē miljoni. Mani interesē "kur paliek" cilvēka veselais saprāts un tolerance pret līdzcilvēkiem, kad viņš nokļūst pie varas???
>:-)
&
Pārrijušies treknie taukumūļi, krējumu nosmēluši, sten, negausīgi pierijušies taukainiem ģīmjiem spīdot . Vājpiens, nu, tiek valstij . Nekas, izdomās vēl kādu afēru, ņems un liks pa otram lāgam, iznomās utt ... :D
es
e
Kāpēc tautai nav pieejamas fotoradaru instrukcijas un to pareizā uzstādīšana???Tāpēc arī notiek tautas šmaukšana un apzagšana!Katram fotoradaram uzstādot ir instrukcijā doti gan metri,gan procentu leņķis attiecībā pret braucamo daļu,savādāk mērījumi būs mežā!Un pie mums pāvietojamos radarus uzliek kā grib,bet muļķa tauta tik maksā sodus!!!
Martins
M
Miljoni aiziet deputātu kabatās.
OIK maksātājs
O
Ierēdņu paziņojumi par izkrāptās naudas atmaksas kārtību elektroenerģijas pircējiem - pareizāki un lietderīgāki.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Covid-19 sašķels sabiedrību?(1)

Nenoliedzami šis Covid-19 krīzes laiks ir unikāls, un patlaban jau ir izkristalizējies jautājums – vai Covid-19 sašķels sabiedrību? Uzņēmējdarbības vidē tiek runāts par to, ka Covid-19 izplatī...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē