Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Krīze atgādina par to, cik ļoti liela nozīme ir zinātnei

Laiks novērtēt zinātni

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Krējums Saldais
K
"Mērķis ir atbalstīt darbu pie vakcīnas izstrādes un efektīvāku medicīnas sistēmu ieviešanu, nodrošināt precīzākas diagnostikas un ārstēšanas metodes, kā arī stiprināt klīnisko pārvaldību," skaidro EP. " . . .. EP par šādu paziņojumu ir jātiesā par bezatbildību, bezdarbību un nolaidību laika posmā līdz Covid-19 atnākšanai. Mēs visi maksājam nodokļus un vēlamies būt drošībā. Covid-19 eiropā un tā sekas ir tikai un vienīgi ES institūciju nopelns.
ak vai
a
Jūs, cienītā, neesat ko sapratusi kopā ar Latvijas buržuāziju - zinātne, tāpat kā maizes cepšana, kosmosā lidošana vai senlietu restaurācija, MAKSĀ NAUDU. Mūsu biologi līdz šim nav spējuši pateikt kaut pāris vārdu par vīrusa genomu, jo nav ar ko un par ko pētīt - par kādu vietējo vakcīnu sapņojat???
k
k
vakcinu izstrādās, visticamāk kādā lielā valstī vai vairākas kopā, bet to ir arī jāražo, un Latvijā ir vismaz viens uzņēmums kas to var PharmIdea, kam ir reģionam diezgan unikālas iekārtas vakcīnu ražošana un dozējumu izgatavošanai (t. sk eksportam)
  • 0
  • 1
mīļā Magda
m
Tas atkal ož pēc viena pasūtījuma raksta: Zinātne nekad un nekur nav radusies tukša vietā: Tā rodas uz kaut kādas bāzes, pamata...bet to iznīcināja LV Gomaņa valdība, likvidējot zinātni De Facto, un ieviešot kolektīvās bezatbildības -zagšanas = prihvatizācijas principu tajā vietā.
k
k
nu piem farmācija bioķīmijā Latvijā joprojām nav tukša vieta,....
  • 0
  • 1
nu jau sētnieks
n
Šodien zinātnieks un pētnieks, rītā nabagmājas sētnieks
antifakts
a
Dažam universālas vakcīnas radīšana šķiet tikpat vienkārša lieta kā aiziet darīšanās pa lielam.
aizcietējums
a
Dažiem darīšanas pa lielam var būt "caur ērkšķiem uz zvaigznēm" )))
  • 2
  • 3
fakts
f
Viens nu ir skaidrs.Visi tie "zinātnieki" ne vellam neder.Plātās,plātās,bet tā arī nevar radīt universālu vakcīnu ar ko atkauties no sīksīciņa vīrusa.
Kika
K
Stulbs, vēl stulbāks! Savas muļķības paturi pie sevis.
  • 14
  • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Ilgstošas sāpes var izrādīties vēzis(1)

Ne visi mediķi ir tik zinoši, lai uzreiz pamanītu ļaundabīgas kaulu slimības, intervijā Baibai Krastiņai atzīst Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas ārsts Lauris Repša.

Muti ciet!(8)

Smīdina un vienlaikus arī skumdina ziņa, ka Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās, kas paredzētas 29. augustā, vēlēšanu iecirkņos obligāti būšot jālieto mutes un deguna aizsegs. Tā to iecerējusi Centrālā v...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē