Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ļoti atšķirīgu interešu koalīcija

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
oto
o
Kodara valdība? Manuprāt imitē kaut kādu darbību. Ja tāda valdība vispār nebūtu, daudz nekas nemainītos, saglabātos tas pats bardaks, mazliet lielāks vai savādāks, un viss. Tukša vieta tā valdība.
Ruta>oto
R
Labi: Un ko Tu pats piedāvā? Neko!
 • 10
 • 0
:):)
:
"Valdībai krītot nespējas pārliecināt sabiedrību par vakcinācijas nepieciešamību dēļ,..." Agnese, nu kas tās par teikumu un kas tā par samudžinātu valodu???
Lasītāja
L
Bet es saprotu, un teikumam nav ne vainas. Lai gan, jā, ir tāds mezglains. Protams, varēja jau uzrakstīt, piemēram: Ja valdība kristu tāpēc, ka nav spējusi pārliecināt sabiedrību par vakcinācijas nepieciešamību...", bet tad lasot miegs uznāktu no pareizības:)
 • 0
 • 2
Margots Cinis
M
Apvienotā homoseksuāli heteroseksuālā koalīcija.
Kā gan citādi?
K
Vai Krustiņš ar Dzintaru nebija vienoti? Kopīgs darbs un darīšana.
 • 13
 • 0
gejs
g
Senajā Grieķijā, kur gandrīz katram vīrietim bija mīļākais, tomēr nekad nebija homoseksuālo laulību. Vīrietis bija laulībā ar sievieti, viņiem bija bērni, bet mīļākais bija pēc tam. Senās Grieķijas piemērs māca gan to, ka homoseksuālām attiecībām nav vajadzīga laulība, gan arī to, ka pie citām sabiedrības vērtībām homoseksuālās attiecības var būt gandrīz visiem. Tātad, ja vienlaikus tiek propagandētas homoseksuālās attiecības un tiek ieviestas geju laulības, tad "Senās Grieķijas varianta" vietā (kur katram vīrietim ir sieva, bērni un mīļākais) var izveidoties "Sorosa variants" (kur katram vīrietim ir laulība ar vīrieti un labi ja katram desmitajam ir bērns). Ja homoseksualitāte ir dabiska, tad geju laulības ir pretdabiskas.
Kā tā?
K
Tu gribi ar nīlzirgu vai krokodilu precēties, geijs? Jeb tu tikai maukot gribi?
 • 11
 • 0
zvirbulēns
z
No vakcinācijas plāna izdošanās/neizdošanās valdība nekritīs. Valdība varētu krist tik gadījumā, ja tauta izmetīsies ielās dēļ bezdarba, dēļ ekonomiskās krīzes, utt.. Vakcinācija tiks panākta piespiedu kārtā, nosakot kaudzi ierobežojumu tiem, kuri nebūs vakcionējušies. Kariņš, kad atklāsies, ka nav rindas pēc vakcinās, atkal intervijās stāstīs, ka mums nebija plāns, kartes, ka nav pietiekami skaidrots, utt..
peksis
p
Atšķirīgas intereses? Vienkārši rukšu grūstīšanās pie siles
Horošijs
H
Varētu būt Draudzības likums - īpašs likums homoseksuāliem cilvēkiem, kas savas attiecības patstāvīgi nokārtot nevar. Latvijas Satversme - margināls dokuments pirmās Latvijas laikā, par tādu kļūs arī mūsdienās partiju uzdarbošanās dēļ.
projekts
p
Vispār jau pandēmija NAV atcēlusi nepieciešamību risināt arī citus jautājumus, kuri nekur nav pazuduši. Un ne jau NA pēkšņi izdomāja pacilāt ģimenes jautājumu. Tas notika pēc ST destruktīvā sprieduma un A/P sajūsmas saucieniem pēc tā. Agnese labāk būtu ko ieteikusi, kā pārliecināt pēc iespējas vairāk cilvēku vakcinēties un kā izkļūt no ST radītā strupceļa un saglabāt tradicionālo ģimeņu būtību un sūtību. Tam noteikti būtu daudz lielāka vērtība, nekā tikai citu kritizēšana.
Agnese
A
KĀ saglabāt TRADICIONĀLO ĢIMEŅU BŪTĪBU UN SŪTĪBU (ja tās atražo homoseksuālistus), ja tā ir izlaidība, meli un netiklība? Vai ir KĀDS projekts šo netikumu izskaušanas iespējamībai?
 • 16
 • 0
Mantrausis
M
Interesantas ir divas lietas. Pirmā: kā var noprast no juristiem, jautājums par dzīvesbiedriem nebūt nebija risināms ST, jo, finansiālie jautājumi risināmi ar jau esošu likumu palīdzību. Ne visos sīkumos, bet attiecas. Vai LV ierēdņi neko nespēj bez tiešām un skaidrām norādēm? Un vai APar to nezina? Otrā: APar darbības liecina par uzsvaru dažādiem valsts tēriņiem, tostarp maksimāli ierobežojot iespējas nopelnīt. Vai šī "projektļaužu urbānistu" kompānija to dara apzināti, vai vienkārši nejēdz? Nerunājot par to, ka Saeimas deputāti pārstāv VISU vēlētāju intereses, ne tikai to, kas balsojuši par attiecīgo partiju....
Mantas, kas nav debesīm krātas,
M
ir pīšļi un putekļi, un to raušana ir tukša vēja ķeršana.
 • 13
 • 0

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē