Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Muti ciet!

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
vēlētāja
v
Manuprāt, raksta autors nedraudzējas ar nekādu loģiku. Ir pietiekami daudz cilvēku, kuri tieši neietu, ja nebūtu drošības pasākumu. Ir iecirkņi, kuros tiešām ir liela vēlētāju plūsma un jāgaida rindā. Un masku iedos par velti, kur problēma? Lielīšanās, ka veikalos nelieto un nav datu par saslimušajiema arī neko nepierāda. Vai tiešām gribam sagaidīt jaunu uzliesmojumu tā vietā, lai ievērotu pāris vienkāršus drošības pasākumus?
interesanti
i
Neredzu neko traģisku, es notiekti piedalīšos, tā kā nevajag aģitēt uz kaut kādu ignoranci.
Astra
A
Visa tā masku būšana tiešām raisa jautājumus - vai tā, kā tās pilsētā nēsā nemediķu publika - nolaižot zem zoda, paceļot atkal, iebāžot kabatā, uzliekot vēlāk utt., tiešām ir labāka par nenēsāšanu vispār. Uzlikt 2h, uzmanīgi noņemt un tūlīt izmest -tas vienkārši nav iespējams, ja jābrauc transportā vairākkārt ar dažādiem intervāliem. Varbūt tas tiešām ir no sērijas - vismaz kaut ko darām lietas labā, par jēgu grūti spriest. Bet te gan brēka stipri par neko - vēlētājiem NAV maskas jāpērk, pietiks ar šalli uz deguna tāpat kā tramvajā! Ja tiešām nav mājās arī šalles, tad masku iedos un nevienu nedzīs to pirkt, kas tiešām varētu atbaidīt vēlētājus.
MM
M
Buļļštrunts! Kas gribēs balsot- balsos, kas negribēs- nebalsos. Maskas ir 18.prioritāte balsošanas izvēlē.
Krējums Saldais
K
Saeima pārkāpjot Satversmi var strādāt attālināti. Bankas rēķinus kārto ar telefona zvanu. Kāpēc nevar balsot attālināti?
nevajadzēja pārcelt uz rudeni
n
Ja jau maskas, tad nevajadzēja pārcelt vēlēšanas uz rudeni. Vai arī tam pamats bija A/PARistu interese ilgāk netraucēti pašeptēties Rīgā?
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Atmaskosim masku pretinieku maskētos nodomus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Krējums Saldais
K
Tas labi, ka maskās. Ušakova elektorāts karu atceras, maskas nebūs kaut kas jauns. Uzvilks un atnāks principā. Par brīvu dalīs. Estētiskajiem letiņiem atkal galvas lauzīšana - Hamletiskais jautājums un vēl - par ko tad īsti balsot?
Rižskijs
R
Atmaskošana - nebūs laimes bez tās ne Rīgā, ne politikā.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Visaptveroši pēta Covid-19 sekas

Par Latvijas dažādu jomu ekspertu sāktajiem pētījumiem Covid-19 seku mazināšanai intervijā Romānam Meļņikam stāsta RSU profesore Ludmila Vīksna.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē