Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Nopietni jāvērtē augstā saslimušo mirstība

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Jānis
J
Autors: "Oktobrī tie bija 12,6% no visiem ar Covid mirušajiem, vakcinētajiem sasniedzot vairs tikai sešas reizes lielāku iespējamību nenomirt, salīdzinot ar nevakcinētajiem". Jānis: Tas ir kļūdains aprēķins, neņemot vērā kopējo vakcinēto procentuālo daļu valstī pieaugušo iedzīvotāju vidū – ap 80%. Šajā gadījumā mirstības iespējamību nevakcinētam vai daļēji vakcinētam, salīdzinot ar vakcinētu, aprēķina pēc formulas: (100-12,6) / 12,6 * (100-20) / 20 = 28 reizes. Nevis 6 reizes, bet 28 reizes. Autors: "Starp stacionētajām personām pilnībā vakcinēto procents novembra trešajā nedēļā bija pieaudzis līdz 22%." Jānis: Šis pieaugums galvenokārt ir saistīts ar vakcinēto procentu pieaugumu valstī, nevis vakcīnas efektivitātes samazināšanos.
Goga
G
Saslimušo augstā mirstība nav jāvērtē. Tas ir fakts. Jāvērtē ir ti cilvēku atbildība, kas pie tā noveda. Cik atceros, Kariņš pirms gadiem 2 vēl Viņķelei pieteica samazināt gultu skaitu... https://www.la.lv/karins-liek-reformet-veselibas-aprupi
Pilsonis
P
Saslimušo mirstība Latvijā ir neskaitāmas reizes augstāka nekā Igaunijā. Te jautājums par ārstniecības metodiku!
Kreisajs
K
Ekshumācija un vispusīga izmeklēšana - pamats melu un kļūdainas statistikas atmaskošanai un atspēkošanai.
miks
m
Pie mums ir mazāk vakcinēto riska grupās, nekā citās valstīs, bet antivakseru ir krietni vairāk.
mezinieks
m
Pilnībā piekrīti "V" komentāram. Īstenībā mēs tagad skaidri redzam, cik sapuvusi mums ir Veselības aizsardzības sistēma. Ja tev nav lobija- mirsti nost. Tāpēc mums arī ir šie šausminošie mirušo cipari.
Muģila
M
Pavērtējiet NMPD algoritmus un novēlotu sasirgušo stacionēšanu....
VVZ
V
Augstā mirstība liecina par sekojošiem faktoriem- vispirms jau sliktais kopējais sabiedrības veselības stāvoklis. Nepieejamā, neefektīvā un plēsonīgā veselības aprūpes sistēma ir galvenais iemesls šim faktoram. Otrais faktors- kad nu cilvēks jau ir saslimis, tad atkal medicīnas sistēma parāda savu nepieejamību un neefektivitāti- cilvēkam medicīna nav pieejama, ātrā medicīniskā palīdzība skatās tikai, kā nepalīdzēt, ārstniecības metodes ir nekādas un novēlotas, medpersonāla attieksme arī, dārgās zāles (kādas nu patreiz ir!) arī iepērkam niecīgos daudzumos (dārgi taču, ko jūs?!). Tas viss summējas, un mirstība ir 8 reizes augstāka nekā vidēji ES. Sistēma parāda savu rīcībnespēju.
jvp
j
liecina,ka mums valdībā aferisti,kurus neinteresē mūsu etnoss,bet pretēji, Bordāns ar Levitu orientēti holokausta upuru ss hitleriskās armijas vainu uzvelt Latvijai,piedzīt 40 miljonus. Ko es teikšu,pliki te atklīdāt,pliki atstāsiet manu zemi,jo jūs tāpat ,kā Zeļenskis Ukrainā,esat zagļi-kleptomāni. To, kas notika ar Latviju 1939-52 g.,diktatora Ulmaņa nogalināšana ,ir jūsu ģenētiskā ebreja Soso Džuga,švilli, haplogroup G ,izpildīts slepkavības plāns.
  • 7
  • 13
ta nu gan
t
Pārkopēju mirstības rādītājus no saviem aprēķiniem 19.novembrī: Mirstība no covid Eiropā ir 1.97%, pasaulē 2%, Bulgārijā 4%, Ukrainā, Polijā 2.43%, Latvijā 1.6%, Lietuvā 1.43%, Igaunijā 0.79%, Somija 0.71%, Baltkrievijā 0.77%, Norvēģija 0.42%. Apmēram tādi šie rādītāji bija arī pirms vakcīnu parādīšanās. Lūdzu pasakiet ar kādām metodēm saslimušos ārstē Latvijā, ar kādām Igaunijā? Kāpēc mums mirstība 2x lielāka kā kaimiņiem līdzīgā klimatā, līdzīgā vidē?
  • 16
  • 7
ta nu gan
t
Varbūt mirstība vispār ir 8x augstāka kā Eiropā, bet tieši no covid tā ir apmēram tāda pati kā Eiropā. Tiesa, apmēram 2x augstāka kā Igaunijā un 4x augstāka kā Somijā. Apmēram tā pati attiecība bija arī pirms vakcinēšanas sākuma, ja nu kāds grib salīdzināt, ka mūsu 70% aptvere ir kaut kas ārprātīgi mazs līmenis salīdzinot ar kaimiņu 80%.
  • 6
  • 14
Cēlonis
C
Un uz visa šī fona mediķu vienīgais priekšlikums ir streikot par algu pielikumu??
  • 10
  • 9

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē