Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā -1 °C
Apmācies
Piektdiena, 28. februāris
Skaidrīte, Justs, Skaidra

Padome - Rimšēviča alvas zaldātiņi

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Dostojevskis>Jautājumi
D
Atbilde ir vienkārša - ja bankas darbinieki, kuri visi ir pašreizējā prezidenta pieņemti, sāks dumpoties... tad viņi praktiski visi būs spiesti aiziet reizē ar savu bosu. Šis princips nav jauns, atcerieties Brežņevu... .
Vecsčekists
V
Man ir vienalga, cik saņem Latvijas Bankas prezidents. Ja viņa darbības rezultāts būtu tāds, ka Latvijas iedzīvotāji nebūtu zaudējuši ne vienu centu blēdīgu finansistu dēļ jau kopš firmas "Auseklītis" laikiem... es pilnā balsī aģitētu, ka Latvijas Bankas prezidenta algu vajag vēl ievērojami palielināt. Bet rezultāts ir cits... .
Vecsčekists>prokurors
V
"Auseklītis" bija pirms "Baltijas". Bet šīs detaļas nav svarīgas, svarīgi ir tas, valsts galvenā finansu uzraudzības iestāde vispār pieļāva gan viena, gan otra nodibināšanu. Tas taču aklam sunim bija redzams, kas ir šie "baņķieri"! Jautājums - kāda velna pēc ir vajadzīga uzraudzības iestāde, ja tā nespēj neko uzraudzīt??? PS. "BB" drošības dienestā arī es pats strādāju. Protams, ka čekisti bija vispiemērotākie šādam darbiņam.
 • 19
 • 2
prokurors Vioriks
p
Vecs mīzels tu esi nevis vecs čekists, ja neatceries, ka iesākumā bija banka baltija, kuras drošības dienests bija pilns ar īstiem veciem čekisties hi hi hi
 • 4
 • 12
?
?
Vai nav mazliet dīvaini šausmināties par Rimšēviča preseni tajā pašā numurā, kurā ir gara intervija ar Lembergu, kas ir tādā pašā statusā kā Rimšēvičs?
Jautājumi
J
Kur palika ētikas normas? Kāpēc Rimševičs tos ignorē? Godīgs cilvēks pats no amata atkāptos, vai vismaz apturētu savu darbību līdz tiesas spriedumam. Kur visu citu Latvijas Bankas Padomes darbinieku drosme izkūpējusi? Kāpēc neatsakās sadarboties ar smagos noziegumos apsūdzēto Rimševiču? Korupcija, kurā apsūdzēts Latvijas Bankas prezidents Rimševičs ir valsts un tautas interešu nodevība. Vai bankas darbinieki un visi citi to nesajēdz? Pārmetumi komentāros Dienas žurnālistei Agnesei Margēvičai ir nepamatoti un skaidri saprotams, ka to veic pēc pasūtījuma. Diemžēl!
??>
?
Kā ar ētiku gūstītājiem? Dažus gadus atpakaļ ar lielu troksni sagūstīja Truksni. Šogad paklusām lietu pret viņu izbeidza. Vai kāds no gūstītājiem atkāpās? Nav dzirdēts. Tagad iznāk, ka vienam otram te jāatkāpjas, te atkal jāpaiet uz priekšu, te darbošanās jāaptur, te atkal jāatjaunojas. Nu viena vienīga kustība.
 • 21
 • 2
xio
x
No rītiņa agrumā, bet Latvijas Bankas krēslu sildītāji jau sarosījušies ne pa jokam! Kā lai neatceras Raivo Vanagu, kurš "māmiņu algā" par bebja piedzimšanu kaut kādai random paziņai saņēma "pabalstu" - 45 000 latu, jo ar nodokļu maksātāju sarūpēto aldziņu 111 000 latu gadā paziņas bebītim iztikšana tāda švaka. Tad lai šo leiputriju neviens neiedomātos apšaubīt, ikvienam ir roka jāpieliek. Komentāri pie raksta Dienā ir viens, bet tad arī kādā atsaucīgākā medijā "sabiedrības informēšanas" projektu ietvaros var kādu lišķīgu interviju sarūpēt, kā jau tas Ilmāriņam šad tad sanācis. PS. Raivo mazulim taču viss kārtībā? Varbūt vēl kādu pabalstiņu?
:)
:
Čalim kaut kāds talants noteikti ir - sarūpēt sev "māmiņas algu" par kādai paziņai piedzimušu bebi ... pat Ostaps Benders varētu pamācīties. Vienīgi neticas, ka talants valsts apčakarešānā būtu kaut kādā sakarā ar prasmēm pasaules valūtas tirgos. Tādi raujas Sitija, nevis sēž nodokļu maksātāju atmaksātās siltās vietiņās, uzmanot, kādus vēl pabalstus un kompensācijas no valsts izšmaukt. Protams, salīdzinot ar bosu, kurš paralēli ticis pie apsūdzībām kukuļu izspiešanā, ir kur augt.
 • 7
 • 3
:(
:
Nevajag muldēt par lietām, ko nesajēdzat!!! Ja Vanags nopelna priekš LB - tātad arī Latvijas - naudu valūtas un akciju tirgos, tad viņš ir pelnījis saņemt no šīs peļņas kādus 0,5%.
 • 6
 • 13
Zorro
Z
Eiropas tiesa atļāva Rimševičam atrasties amatā, tāpēc viņš var darīt visu ko šajā amatā jādara, arī lasīt no lapiņas. Attiecībā uz viņu nav arī spēkā stājies tiesas spriedums, bet mums taču ir tiesiska valsts. Medijiem nevajadzētu vadīties tikai no maskušovu rīkotajām izrādēm, jo var nākties vilties un būs jāskatās acīs sabiedrībai.
TYT
T
Atgādiniet, lūdzu, kurš pārstāvēja Latvijas valsti, kad lieta izgāzās Eiropas tiesā?
 • 21
 • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē