Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

PVN likme mūsu vērtībām

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Sekosim zviedru piemēram
S
Pat pārtikas produktu cenas ir iespējams manāmi samazināt,rīkojoties kā Zviedrijā,kur fasēto pārtikas produktu cena tiek samazināta,daudzkrāsainā iesaiņojuma vietā,iztiekot ar pārtikas produkta nepieciešamo skaidrojuma zilu tekstu uz balta fona,bez jebkādām ilustrācijām.Šādi,krietni lētāki produkti atrodas atsevišķos plauktos un domāti mazturīgajiem iedzīvotājiem.
Grāmatizdevējiem
G
Ja gribat pelnīt,Izdodiet vairāk brošētas grāmatas! Tās būs uz pusi lētākas! Tā joprojām dara visā pasaulē. Visām grāmatām nav obligāti jābūt uz krīta papīra un "finiera" vākos,ar dubultplatu teksta atstatumu no lapas malas,lai grāmata izskatītos biezāka!
Nepieļaujams komentārs
N
Restorānu īpašnieki,grāmatu izdevēji...Kāpēc nospiedošajam vairākumam,kas pa krogiem nestaigā,pat par sausu maizi un pudeli ūdens ir jāmaksā 21% nodoklis?
stanga
s
samazināto pvn grāmatām savā kabatā iebāzīs tirgotāji un izdevēji, kuri jau tagad gaudo, ka nepērk grāmatas, kuras izdod. Bet ko izdod? ja ieiet grāmatnīcā, tā ir aizkrauta pilna, bet ar ko? ar mājsaimnieču uzrakstītiem sieviešu lubu romāniem, kuriem aizmugurē kāds kaut ko izteicies par bestselleriem un par šo izteikumu saņēmis aploksni pateicībai. Un krievu valodā es tās grāmatas, kuras vēlos izlasīt, var nopirkt 2x lētāk. Un ja kāds no izdevējiem gaudos, ka mums mazs tirgus un tāpēc lielas cenās, tad es tiem miljonāriem pajautāšu - cik jūs maksājiet autoriem un ietaupiet uz sociālo nodokli, iebāžot to kabatā? Un vai neesat pārāk alkatīgi?
Dostojevskis
D
Apturiet uz ielas 100 cilvēkus (protams, protams - ievērojot 2 metru distanci un ne vairāk kā 25 vienlaicīgi!), un pajautājiet viņiem, kad tie pēdējo reizi ir lasījuši grāmatu ... !
Horošijs
H
Bez grāmatām jūsu nācijai - kirdik.
Krējums Saldais
K
Tukša ļurināšana un ūdens pārliešana no duršļaku uz sietu līdz tam laikam, kamēr katrs varēs digitāli izlasīt katru latviešu valodā rakstītu grāmatu, kura goabājas KNB.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Šuplinskas datorsapņi(2)

Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska (JKP), pēc visa spriežot, nolēmusi būtiski paplašināt savu nemīlētāju pulkus, rosinot, maigi sakot, visai savdabīgus grozījumus Izglītības liku...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē