Laika ziņas
Šodien
Migla
Trešdiena, 28. jūlijs
Cecīlija, Cilda

Rinkēvičs jaunajai valdībai novēl "nenolaist uz grunti plaukstošu uzņēmumu"

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Neslāvs
N
Nevar nepiekrist , viens no top 3 uzņēmumiem, ja skaita neizdevušās valsts - psrs 14 okupācijas zonas un okupētājvalsti krieviju.
biedri Rinkēvičs:
b
Vai tas palaukstošais bija PAREX afēra? Vai varbūt Saulkrastu tualete par 100 000 EUR? Vai varbūt Rīgas Dome ar saviem korupcijas skandāliem? Vai varbūt Jūrmalas dome ar narkomānu-vadītāju? Vai varbūt OIK pie kura siles un veidošanas stāvēja jūsu partija? Vai simtiem citu afēru ko ik nedēļu publicē mass media?
nez
n
vai tas plaukstošais uzņēmums būtu regulārie skandāli Ārlietu ministrijā par bezjēgas naudas tēriņiem? Šitais melo tik pat traki kā boļševiki....
 • 7
 • 2
priekšpilsētas zvērs
p
Rimševicam novēlu nelaist nevienu sev pakaļā :D
>priekš...pilsētas...
&
stulbs īsta latviiica koments....
 • 3
 • 4
pret diktatūru
p
Tas ir antidemokrātisks process, ja mazākums (geji) diktē vairākumam (tradicionāli orientētiem). ja būtu tikai personiska dzīve, es par to neko neteiktu, bet, manuprāt, ir minoritātes diktāts. Ulamaņa un Muntera "personiskā dzīve" noveda pie 1940.gada notikumiem. sorosa savējo finasēšana, manuprāt, audzē politiisko korupciju Latvijā
Pie
P
tādiem 1940. g. notikumirem, kādi tie bija, noveda Ulmaņa uzticēšanās Munteram, ka arī, manuprāt, noziedzīgais paziņojums "palieciet savās vietās, kā es p[alieku sava vietā". Izpatīkot Višinskim & Co, ulmans cerēja pats mierīgi aizbraukt uz ārzemēm, bet naivums izgāzās - bija jābrauc vadīt kolhozu pie Krasnojarskas...
 • 2
 • 0
pilnīgas muļķības
p
pie 1940.gada notikumiem noveda imperiālistiskās tieksmes III Reiha un CCCP vadībai...........
 • 3
 • 2
solon
s
Kur tas parazīts saredz plaukstošu uzņēmumu?!!! Izkarinot dārgas gleznas ministrijā strauji pieauga tautas labklājības līmenis?! Vai arī tautas grūzšana aizvien dziļākā parādu bedrē ir tas "plaukstošais uzņēmums"?!
pārāk saldi
p
Plaukstošs uzņērmums, powered by Lembergs & citi oligarhi.
Scorseze
S
Kāda ironija, darbā "Ceplis", ja kāds atceras, šī frāze, kāreiz, nozīmēja to, ka uzņēmuma iepriekšējais īpašnieks uzņēmumu jau bija nolaidis uz grunti un vainu par to uzvēla uzņēmuma jaunajam īpašniekam:) cik zīmīgi, ņemot vērā šī brīža situāciju Latvijā:) Šī frāze no Rinkeviča mutes ir kā atklāta ņirgāšanās par Latviju un tās pilsoņiem, jo tieši Rinkevičs bija Latvijas ministrs, vinelaicīgi esot arī ASV "izcilības students", ko pat nav centies slēpt!!!!!:):):)
Scorseze
S
Jā, viss kā PSRS lailos, tikai ar vienu starpību, PSRS, lai ko arī šdien teiktu, šeit veidoja industriāli attīstītu teritoriju un ieguldija šeit līdzekļus attīstībā, viņiewm pietika prāta neiznīcināt to kas šeit jau bija izveidots un attīstīt to tālāk. ASV šeit redz tikai platsdarmu cīņai ar Krieviju. Skumji secināt, ka latvieši savukārt nekādi nespēj iztikt bez kaklakungiem, latvieši gluži kā kalpu laikos tik vien spēj kā salīdzināt, kurš no kungiem būtu "labāks", taču paši nav spējīgi būt noteicēji savā zemē, diemžēl.
 • 6
 • 1
>Scoreze
&
Vai ne? Viss kā okupācijas laikos: Tur ar izredzētos sūtīja uz Maskavu mācīties....
 • 5
 • 3
ne-Kalvītis
n
Latvijai jāatgūst iztirgotā cukura ražotne.
zvirbulēns
z
Neesmu pārliecināts, ka Latvijas pievienošanās OPEC ir kas vajadzīgs Latvijai.
Apčidrinskis
A
Cepļa kungs.
Udo Ulbergs
U
Pareizi! Regresa progress ir acīmredzams. Zilajiem putniem arī ir par ko priecāties: latviešu tautas atbalsts strauji pieaug; praidā attīstītās latviešu tautas jaunie primāti izgāja ar bērniem un kuplā skaitā; 13.parlamentā arī būs zilo putnu prāvs pulciņš; viss zeļ un plaukst; maldās tie, kuri saka, ka latvieši nekad nenonāks uz attīstības progresa gatves un vienmēr būs tikai mīcīšanās uz regresa progresa maģistrāles.
Ulmans
U
un Munters - atškirībā no Putina - bija homoseki. ulmans uzticējās krievu aģentam Munteram, apmānījatautu ar paziņojumu"palieciet savās vietas, ka es palieku savējā". Bet Rainim gan tādas noslieces klāt nesieniet:)))
 • 1
 • 0
to mg
t
Nemuldi: Ne K.Ulmanis, ne V.Munters nebija homoseksuāli. Bet Putins ir pedofilssss..
 • 1
 • 4
>Udo
&
biedrs Udo īsts latviijec-osvoboditel....Tik maļ savas boļševiku idejas....
 • 1
 • 3
Tas ir
T
antidemokrātisks process, ja mazākums (geji) diktē vairākumam (tradicionāli orientētiem). ja būtu tikai personiska dzīve, es par to neko neteiktu, bet, manuprat, ir minoritātes diktāts. Ulamaņa un Muntera "personiskā dzīve" noveda pie 1940.gada notikumiem.
 • 4
 • 0
mg
m
Un vēl es ieteiktu tik daudz nenodarboties ar domām par citu cilvēku seksu. Es ceru, jūs nedomājat, nez, kad pēdējoreiz, ar ko un kā sekss bija, piemēram, Ingunai Sudrabai, Raimondam Bergamenim, Inārai Mūrniecei un citiem politiķiem. Beidziet fantazēt, ko, kā un ar ko TO dara tie daži sabiedrībā zināmie cilvēki, kas ir uzdrīkestējušies neslēpties. Ja nevarat, padomājiet kāpēc viņu seksuālā dzīve jūs tā nomoka un sāciet analizēt savu personisko orientāciju.
 • 6
 • 6
mg
m
Munters arī bija homoseksuāls, Priedīša kungs. Ulmanis arī. Un Rainim ir homoerotiski motīvi. Get over it! Mēs dzīvojam pasaulē, kurā cilvēks var būt viņš pats. Nelielā tādas pasaules daļā. Tāpat kā Rinkēvičs reiz bija profesionālākais valsts sekretārs, tagad viens no labākajiem ārlietu ministriem, tā nekas traģisks nav noticis ne Īrijā, ne Luksemburgā, tradicionāli katoliskās valstīs, kuras vada atklāti geji. Kādam būtu labāk, ja šie cilvēki precētos aizsegam, paši ciestu un padarītu nelaimīgu vēl kādu?
 • 8
 • 13

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Līderus kritizē daudzi(3)

Valsts kanceleja pagājušajā nedēļā paziņoja, ka "Zāļu valsts aģentūras (ZVA) direktora atlases komisija pieņēmusi lēmumu konkursu noslēgt bez rezultāta". Tas sabiedrībā rosināja diskusiju...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē