Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Seniors kā budžeta bieds

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Nost jenotu klanu
N
Paldies dievam ka te nav derīgo izrakteņu.Pat ja te būtu nafta un dimanti un zelts-vadošie tūdalu jenotu bomži visu izzagtu un tauta tāpat dzīvotu pusbadā.Šie komunistu mēsli ir nelabojami.
Nost rusnaciustu ieklīdeņus
N
Ja kādam rusokupantu bomzim šausmīgi nepatīk Latvija - vācies uz etnisko dzimteni jau šodien, putleriešu ieklīdeni.
 • 3
 • 4
P
P
Mani mīļīe bērni,mazbērni,abas mazmazmeitiņas,piedodiet man ,ka sēžu uzJūsu kakla un žņaudzu nost.Ja kas,kamaniņas uz kūtsaugšas.
Dainu tēvs
D
Piedodiet, ka žņaudzu - Labāk mežā braucu! Kamaniņas kūtī, Tur, kur govis... :D
 • 5
 • 1
reptilis
r
Seniori ir Spānijā:)))
Diferencētais veicina ēnu ekonomiku
D
Diferencētais neapliekamais minimums veicina aplokšņu algu un lētā darbaspēka ekonomiku, kropļo konkurenci starp legālajiem un aplokšņu algu maksātājiem, turklāt, tas nevis mazina, bet palielina nevienlīdzību starp personām ar un bez bērniem.
P
P
> būs kirdik.
 • 0
 • 0
demogrāfs (ne Mežs)
d
Ja kāds uzskata, ka viņam pienākas nenopelnīta nauda par bērnu raažošanu, tad viņs parazitē uiz pārējās sabiedrības un diskriminē pārējos. Un kas notiks, kad budžetam beigsies nauda pabalstiem?
 • 2
 • 1
nodokļi kropļo konkurenci
n
Diferencētais neapliekamais minimums un progresīvais ienākuma nodoklis dod tik lielas priekšrocības aplokšņu algu maksātājiem, ka legālie nodokļu maksātāji nemaz nevar ar viņiem konkurēt. Tādēļ tikmēr, kamēr būs tik nenormāla nodokļu politika, tikmēr godīga konkurence nevar ņemt virsroku
melot ir amorāli
m
Redzi, meli un zagli, pirmkārt, apgalvojums, ka trešdaļa nenodzīvošot līdz pensijai, ir meli un viltus ziņa. Otrkārt, hibrīdtrolli, vietējie privātfondi ir pilnīgi neuzticami. Ja valsts ir ''too big to fail'' un jau šī fakta dēļ būs spiesta ievērot saistības, tad privātais ar tavu naudu pazudīs tālēs zilajās un meklē viņu ar Interpolu pēc tam. Treškārt, gan zeltu, gan bitkoinus no tevis var izspiest (ja tu domā, ka esi sūrais vecis un nerunāsi, tad karsts gludeklis uz tavas māgas ātri vien pārliecinās, ka tev nav taisnība.) Un, meli un feikeri, kāpēc tu domā, ka tava mūža ilgums ir atkarīgs no uzkrājumu veida?
 • 4
 • 2
Ekonomikas kurss pareizais
E
Viena liela daļa nemaz līdz pensijai nenovilks-nu teiksim procenti 30% noliks ķelli nesasniedzot pensijas vecumu.Un zaglīgā valsts piesavināsies šo cilvēku potenciālo pensiju,lai cik viņi arī iekrājuši.Tāpēc nodokļus šim režīmam var arī nemaksāt bet ietaupīto summu uzkrāt privāti-vai nu privātā pensiju fondā vai krājkontā vai zeltā vai bitcoinos.Vismaz tuviniekiem tiks un nevis šiem rīkļurāvējiem.
 • 3
 • 3
ekonomikas kurss
e
Visu laiku tika kliegts, ka vienotā nodokļu likme ir slikta. Tagad progresīvais un atkal nav labi. Runājot par priekšrocībām - vai savos aprķinos ņēmāt vērā faktu, ka zagļi (aplokšņu algu saņēmēji) vecumdienās būs spiesti badoties un ubagot? Nodokļu nemaksātājs apzog ne tik daudz valsti cik pats sevi.
 • 4
 • 3
Kohmet
K
Varbūt varat minēt kādu konkrētu piemēru, jo savādāk tas viss ir ''mans paziņas paziņa stāstīja..''.
trusis nejaukais
t
latvijas realitaate - ja tu esi dziivs pensionaars - tu apzodz valsti!
Serjoznijs
S
Vienīgais, ko izsaimniekot un zagt - arī nodokļos samaksātā nauda. Un patērētāju sagrabinātie OIK centi.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Eiropas Savienības kūtrums(8)

Patlaban valstis eksperimentē ar Covid-19 izplatības mazināšanai noteikto ierobežojumu atcelšanu. Tā situāciju raksturo gan ekonomisti, gan politologi, gan citu jomu eksperti. Šobrīd, līdzīgi kā...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē